23
DarkFall
  • Torzonborz
    #23
    hmm hogyhogy ?
  • TQ cheater
    #22
    Na,gyertek uj topicra.Ezt valszeg letörlik végre.
  • Torzonborz
    #21
    én nem szarom le csak kevés az info.
  • Police88
    #20
    én már rég egy ilyenre vágyom (szóval az ötlet benne is megvolt, csak ugye a szaktudás=0 :D)
    A harcrendszerrel még nem vagyok kibékülve, főleg ha laggolni fog akkor érdekes dolgok fognak születni ebből a real time harcból
  • TQ cheater
    #19
    Na!Ezt a topicot hamarosan kitörli a megnyitója.Indítottam egy új oldalt a játéknak.ITT
  • TQ cheater
    #18
    Hát igen...bízzunk benne hogy lesz pénz a játék kiadására,mert ez a legfontosabb.Amúgy az ötlet zseniális.Szerinted nem?
    Kár hogy még csak mi ketten vagyunk ezen a fórumon,más le se sz*rja ezt a játékot....:(
  • Police88
    #17
    thx
    hát igen ez a nem tudni mikor fog megjelenni dolog :S
    mert eddig szép és jó minden
    mondjuk még mindíg jobb mint az itthoni renesanse legalább látunk már vmi eredményt :P
  • TQ cheater
    #16
    Nem jelent még meg,nem lehet tudni mikor,sajna lassan megy a fejlesztés de egy closed bétát beharangoztak.Havidíj lesz,azonban nem túl sok,és bőven megéri ezért a játékért.
    Beszerzés?Arról most még nincs értelme dumálni.
    A bétára majd az oldalon lehet jelentkezni.
  • Police88
    #15
    a hivatalos oldalon nem nagyon tudok eligazodni illetve nem találtam ezekere választ:
    -mikor jelenik meg?/ megjelent már?
    -havidíj?
    -beszerzés?
  • TQ cheater
    #14
    Az a négy nagy sziget a négy szubkontinens,azok a legváltozatosabb és egyben legveszélyesebb részei a világnak,mivel azokat a tájakat nagy szörnyek uralják.
  • TQ cheater
    #13
    Még egy utolsó(van még több csak azok már mind a több kis vidiből vannak összevágva)
    20 kép(slideshow-ban is lehet nézni)

    Kép a világról:

  • TQ cheater
    #12
    Videó
    még egy
  • TQ cheater
    #11
    már ennyi---mára ennyi
  • TQ cheater
    #10
    Na,ideje ujraéleszteni az oldalt.A Darkfall című MMORPG egy forradalmi MMO,skill-based rendszerrel,ami azt jelenti,a játékos nem csak gombokat nyomogat,hanem a saját ügyességén múlik minden.Ezt egy FPS-szerű nézettel és irányítással oldották meg.
    /NÉZZETEK VIDEOKAT A YOUTUBE-ON/

    már ennyi,fáradt vagyok,de ha érdeklődik valaki,és beindul a topik,szívesen mondok még feature-okat.
    HIV OLDAL

    Minden jót!
    TQ
  • Xboxman
    #9
    Jaja MMO RPG!Honnan szedted le?
  • M.A.D.
    #7
    rpg, de már megjelent vagy 2 hónapja. 1CD nekem megvót, de állítólag csak online-ba megy, ja és 640*480-ban csak!
  • Sephi
    #6
    Ez mi?
  • Xboxman
    #5
    Kösz sokat segítetetek:)
  • Xboxman
    #4
    Honnan lehet leszipkázni(ha eggyáltalán le lehet)?
  • M.A.D.
    #3
    ezt meg, hogy a p....:)))
  • M.A.D.
    #2
    Na...csak én nem látom ennek a gammának a topicját?
    Megvan 2 hete kábé....és tuti,hogy csak hálón müxik? Nyomul valaki evvel?
  • Viking
    #1
    Első!