57
Létezik e ilyen?
  • SGYEMSZTSZ
    #17
    Nekem Leadtek WinFast TV2000 expertem van 4ker. Ahogy bejön a kábel a lakásba elosztódik megy egy a nappaliba (TV-be) és egy az én szobámba ahol ujra el van osztva (tuner és Chello) remélem jól leirtam mindent .
    Probáltam a :DScaler-t CableCrypt
    xp van a gépemen
    És nem mükszenek vagy én vagyok béna (az utobbi valoszinübb)
    légyszi valaki segitsen
    THX
  • PetruZ
    #16
    Próbáltam a DScaler-t is (v3, v4-et egyaránt), az meg a konfiguráció után azonnal lefagyasztja az egész gépet. Webes fórumokon kutakodva olvastam, hogy egy jórészt az újabb 878A chipes kártyákkal fordul elő (term. ilyenem van...). Egy megoldást láttam: btwdw 5.2.5-ös driver telepítése (fagyott úgy is, utána megszűnt működni a WinTV, újra kellett raknom mindent). Egy tech-guru leírta a hiba valószínű okát (még nyár elején...), de nem tudni, mikor kerül bele majd az új DS-be...
  • zonda01
    #13
    http://www.mp3musicbox.nl/ccrypt
  • Imremagdi
    #12
    miro tv tunerkártya milyen ! Tapasztalata van valakinek róla?
  • PetruZ
    #10
    Most szereztem egy Hauppage WinTV kártyát (pontos típust nem tudom, a prodinfo szerint: Model 44806 Rev. C309, Decoder: BT878, Tuner Model: Philips FI1216MF MK2, teletext + rádió van), feldugtam rá az UPC kábelt és kis bénázás után sikerült is megtalálni / beállítani minden csatornát, illetve a Hauppage weboldalról letöltött update-ok is simán, gond nélkül felmentek egy W98HU-ra. A képpel / hanggal semmi gond, nem fagy, nem vibrál (sőt, 17"-os monitoron picit túl éles is a tévés interlace ;) ), stb., szóval jónak tűnik.

    A CCrypt 2.04-tel a HBO, Private Gold, Sport1, stb. is működik, de csak fekete-fehérben van nézhető képük, színesben vibrál, ugrál, fél perc alatt tökéletes fejfájást okoz, szóval használhatatlan. Ez másnak is így van? Nem hinném, hogy "izom" baja lenne, mert egy XP 1700+ van alatta DDR266-os memóriával. Amire gyanakszom még, az a TNT2-es kártyám, ugyanis elvileg képes lenne overlay módon üzemelni, de mégsem megy, mert megfagy a kártya.
    Tipp, ötlet?
  • Air
    #9
    Vagyis akkor csinaljak egy koax-rca atalakitot??
  • szasza_1
    #8
    Nekem ugy van, meg mindekinek, akinek láttam a kártyáját, hogy az RCA-hoz van egy átalakitó, és oda tudod bedugni a kábelt. A progit meg ugy kell használni, hogy amivel megkerested a csatit, azt nem kell bezárni, mert akkor nem lessz hang.
  • Air
    #7
    Ezt ugye ugy kell hasznalni, hogy a tuner progival megkeresed a kodolt csatit, majd a tuner programot bezarva a Ronny-t elinditva dekodolja azt a frekit amin eppen a tuner van?? Jol tudom?? Namarmost hogyan lehet a kodolt adot megtalalni?? Nekem a tuner kartya (Lifeview Flyvideo) nem talal semmit.. Nemhogy kodoltat meg kodolatlant sem. Van rajta egy RF bemenet, meg egy ANT feliratu RCA bemenet. Ha az UPC-s kabelt (amirol a TV gyonyoruen leszed mindent) az RF-be dugom akkor a tuner nem talal semmit. Lehet, hogy at kellene forrasztanom a kabelcsatijat RCA-ra es abba a bemenetbe kellene dugnom?
  • szasza_1
    #6
    De ha nem találod, akkor elküldöm az e-mail címedre. Csak szolj!
  • szasza_1
    #5
    2.04-es + XP jav. Az exe-t ki kell cserélni.
  • szasza_1
    #3
    Meg. XP alatt valami ronny-t használok.
  • Ams
    #2
    1 haveromnak van. engem is NAGYON érdekel!
  • Lazarus
    #1
    Hi!

    Vannak ezek a fekete cuccok ( hardver ) amit tévére rax és dekódolja a csatornákat amikér persze elő kéne fizetni... meglehet ugyanezt csinálni szoftveresen is?