116
Largo Winch
  • Crem
    #1
    08/22/2002 Largo Winch FairLight

    Most olvasom az Isonews-on, hogy megjelent!:) Végre egy kalandjáték! (már aki szereti az ilyesmit)
    A Hardwired oldalon van némi kép múvi meg ilyesmi, de ha van valakinek egy normális Web címe az dobja ide !:)
  • Crem
    #2
    Largo A Hw-n pontosan itt van róla kép!:))))
  • Crem
    #3


  • Sephi
    #4
    Vazz en ismerem magat a rajzfilmet:) Francia haha! De gama attol meg jo lehet! Engem mondjuk az zavar hogy csak 1 cd...
  • Sephi
    #5
    Jah meg meg egy megjegyzes:)

    Teh is rohadt kreativ vagy ember:))) Hat hogy tudsz ilyen kepet rakni fel? mit tud meg a semmitnemtudo ember errol a jatekrol ha te egy olyan kepet raksz be amit egy helikoptert mutatt ami szalna le eppen:)))
  • M.A.D.
    #6
    Hmmm....még DC-n sem láttam....pedig le kéne tőteni hétvégén..de...:(((
  • fucko
    #7
    Hat ha tenyleg francia akkor mar az szar ügy,de aze en is letöltöm.Remenykedem hogy vegre kijon mar vegre 1 syberiahoz hasonlo kalandgame mer az nagyon bejott.
  • M.A.D.
    #8
    Syberia...nagyon ott van. :)))
    Bár én a watchmakert abbahagytam....ehh..

    DC-n van már a L.W. ?
    Én nem találom sehol. per.pill.
  • Sephi
    #9
    Mondjuk jol nez ki. nah letoltom mindgya oszt irom hogy mirol is szol
  • M.A.D.
    #10
    csak úgy letöltöd? ehh.....adjak user/passt? :))
  • Sephi
    #11
    Roviden annyit a jatekrol hogy szerintem nagyon fasza.

    A lenyeg az hogy szerintem egy Resident Evil keverve egy jo nagy adag Syberiaval es egy kis FinalFantasy-vel is.

    Nekem nagyon teccik. Egesz ejjel jaccotam
  • M.A.D.
    #12
    hmmmm....:))) Sephi....most fájdítod a szívem....:((( remélem dc-n lesz majd hétfőn....mit keresek én szombaton bent? Ja...a Hattricken bajnokim van...nyitóforduló?...
  • M.A.D.
    #13
    nem bugos a gamma...Sephi....?

  • fucko
    #14
    Dejo most jott le,meg is nezem milyen.
  • I.C.ram
    #15
    Largo Winch-csel játszott már valaki? Elakadtam a monostorban, ahol a sakk-tábla van, de nem birok továbbjutni. Beraktam a szobrocskákat a helyükre (mind a 3-at), és a fehér királynő figurát is ráraktam a sakk-táblára, de most mit kell csinálni?
  • Sephi
    #16
    Odaig meg nem jutottam el.

    Es nem bugos nekem remekul megy igaz par emberke irta hogy neha lefagyot:)

    Nekem aze teccik mert en neztem a sorozatot is ami a Tv-ben van es kurva jo!:)
  • I.C.ram
    #17
    Én nem is tudtam mostanáig, hogy ez egy sorozat. :)
  • fucko
    #19
    Nekem nagyon bejon igy par perc utan teccik hogy jo kis fordulatos es ez a combat is jol nez ki,mondhatni egyedi:)
  • Mihaii-san
    #20
    Ez nem vmi film? Eza largo?
  • Mihaii-san
    #21
    le lehet vhonnan szedni?
  • fucko
    #22
    Megölt egy cobra,beszaras:))
  • Mihaii-san
    #23
    de honnan van meg nektek =((
  • fucko
    #24
    Sephi!Mi koze ennek a resident evilhez?Vagy lesznek benne zombik is vagy mi?
  • I.C.ram
    #25
    Final Fantasy-kban is ilyen volt a combat.
  • Sephi
    #26
    ugyertem hogy

    a jatek menete egyenlo a resindent evil stilusaval

    a jatek nagyabol ugye monkey island stilusu beszelgetos

    a verekedos reszek a final fantasyhez hasonlitanak

    Be kell vallanom hogy rohadt jo a gama! ilyen egy full akcios jatekot reg jaccotam! Imadom egyszeruen! Megvan benne a kalnd jatek fealing es kurva jok a kis hackeres reszek! Az ellob Pokereztem egy pasival:))) En meg nem tudok pokerezni oszt amig bele jottem jaj nekem de vegulis csak megvertem:)))

    Kurva jo gama!!!!!!!
  • Sephi
    #27
    a sorozat meg rohadt jo:)

    Nezetek meg a neten kepeket roluk:)
    Akcio sorozat es en neztem vagy 13 reszt belole! gondolhatjatok hogy milyen elmeny ismerni a szereploket es jaccani is veluk:)) Es az a jo hogy a film stilusan alapul es ez a resze a jateknak a masodik sezonbol a 4 edik sorozatra emlekesztett! ott is a ruszki hackerrol van szo:)))
  • Sephi
    #28
    en is ott vagyok es fogalmam nincs mit kell csinalni :)

    ha tudod szojal:)

    gondoltam a szobrokat ugy kell tenni hogy az Atya a Fiu es a Szentleleg nem?
    De a sakkal mi van?
  • I.C.ram
    #29
    Ja ja a szobrokat úgy kell, De a sakk-tábláról fogalmam sincs mit kell csinálni. Belevan karcolva a táblába, hogy Anastasie, de nem tudom mit kezdjek vele.
  • Crem
    #30


    Ennek a képnek másoltam be az elérését véletlenűl...
    MEA CULPA!:)))
  • Crem
    #31
    Ez a játék annyira jó szerintem, hogy nem lenne utolsó ha valaki elkezdené fordítani:)



  • fucko
    #32
    A hackeres resz nekem is nagyon teccett meg a pokerezes is.
  • fucko
    #33
    Nah en is eljutottam a sakktablaig.A szobrocskak meg nem is az atya a fiu es a szentlelek,1szeruen csak jesus maria es jozsef,es ugy kell tenni hogy jesus van kozepen es akkor kinyilik a titkos ajto.
  • fucko
    #34
    Aztan mar menni fog siman mer 1ertemu,csak meg kell 1 fekete kiralyno is valahonnan.
  • fucko
    #35
    Fogadjunk nem fogtok rajonni mit kell utanna csinalni:)legalabbis egy darabig
  • fucko
    #37
    Ha entert nyomsz az inventoryban a kulcsra kiirja hogy valkszeg mail boxhoz valo kulcs,tehat lemesz es megnezed a postajat az envelopera megint entert nyomsz es annyi,visszamesz a lockpickeshez es vege.
  • Sephi
    #38
    Lehetoleg magyarazd mar el ertelmesen amit kerdeztem.

    Szal a szobrokat hogy tegyem be? Kozepen a kereszt tartot balra a szent anyat es jobra a konyv tartot szobrot?
  • Sephi
    #39
    Es hol kell kinyijon az ajto hmm?
  • fucko
    #40
    Szal ha a szobrokat rendesen osszeallitod hogy az also es felsoresz is összepaszoljon akkor kell jesust kozepre rakni es vagy maria vagy jozsef megy a jobboldalara,aztan kinyilik egy titkos barlangbejarat oldalt,de azt majd mutatja.
  • fucko
    #41
    Es persze valamelyik meg a baloldalara.
  • fucko
    #42
    en most ott jarok hogy egy puzzlet kell kirakni,utalom az ilyesmit,megcsinalta azt mar vki?