5
Internet Connection Sharing problema.. miert nem muxik???
  • Xtension
    #5
    Sziasztok!!!!
    Van egy egyszerű progi, amivel minden internetelérést meg lehet osztani
    csak telepíteni kell a szerver gépre, és kész. http://www.analogx.com
    innen a proxy nevű 1MB-nál kisebb!!!! progit kell leszedni. már pár hónapja használom ADSL-lel. sziasztok! Sok sikert. Jah! a readme-t olvassátok L figyelmesen. a legjobb cím amit szeret a proxy, az a 10.0.0.1 - 10.0.0.255 között található.
    A server címe legyen 10.0.0.1! sok sikert.

    Tsabee
  • durham
    #4
    Szerintetek meg lehet osztani WinXP Prof-el egy Chello-s hozzáférést?

    Nekem megy egy kábelesnél, de ott fix IP cím van, és a második hálókártya megy a HUB-ba.
    Az a kérdés, hogy vajon ez a Chelloval is menne-e.
  • boss
    #3
    Kosz Trans.
    ez minden gondomat megoldotta.. :)
  • boss
    #1
    Hali.

    probalok megosztani egy internethozzaferest egy masik geppel Internet Connection Sharing protokoll segitsegevel, de nem megy...

    mind a ket gepen WIN98SE-van, es szerintem a netre kapcsolodo gep jol be van konfiguralva, ugyhogy a cliens oldallal lehet csak gond.

    ott be van allitva a szokasos 192.168.0.2 IP
    255.255.255.0 mask-al, mas viszont nincs.

    Kerdesem, hogy a cliens oldalon is fel kell installalni az Internet Connection sharing protokolt, vagy nem? (most nincs fent)

    Elvileg a win98SE csinal egy clins diszket, amit csak at kell rakni a masik gepbe, es az beallit mindent. Ezt is probaltam, es amikor bejott a wizard kivalasztottam a manualis beallitast
    (Internet Options/LAN settings) es ott elakadtam.

    van ott egy mezo a proxinak, amire probaltam beirni a 192.168.0.1:8080, a 192.168.0.1:80-t de semmi nem tortent, nem lat ki a gep.

    Szoval most fogalmam sincs, hogy mi a gond..

    pls hlp.

    Udv
    Boss