563
Milyet érdemes?
  • B@dsector
    #402
    Nagyon el vagy szállva mondták már, ezzel a kiflitech márkával .
  • HITMorpheus
    #401
    Valóban drágábbak, ha az ember kiskereskedőtöl veszi. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy tele vagyok nagykeres ismerősökkel, sőt, egy van csak, de nem forgalmaz TT-t. Néhány hetes netböngészés, és utánnajárással meg lehet az ilyesmit oldani lényegesen olcsóbban, az a lényeg, hogy annyira nem kell nekem minden holnapra. Aki meg megveszi az első és legközelebbi helyen, meg is érdemli.
  • Sir Quno Jedi
    #400
    Őőőő, azt hogy csináltad. Mivel az én C miniserverem táppal 24E, anélkül 14E volt +tréfa. Nem hinném, hogy annyiért szerezted a T házad ?! A T házak másfélszer, ha nem kétszer drágábbak (a cscs pízbe kerül), mint az azonos minőségű (vagy jobb) Chieftec-ek. Tudom, mert minden barátom T őrült, majdnem én is az lettem, de időben letértem a sötét útról ! :DDD

    Ettől függetlenül vannak jó ár/minőség arányú T házak, de azok nekem kissé drágák mostanság...
  • zero_cool51
    #399
    na és milyen? én most akarok venni egy ilyet, csak még vacilálok. ki akarom cserélni a gyári ventiket benne silent-ventikre, hogy csendesebb legyen. és mik a tapasztalataid vele? meg vagy elégedve?
  • SyneT
    #398
    Nekem van 1 másik gépem deh ahhoz nincs házam és azért akarok újat venni mert a régi házamat picit átalakítom, hogy úgy nézzen ki mint 1 motor.

    Tudom hülyeség deh elég flash :)
    És azt a gépet ugyis csak LAN-ra használom :)
  • HITMorpheus
    #397
    Nekem egy w1000a-m van, és annyiért vettem, mint ez a Chieftec újonnan (az enyém is új). Na mindegy, "Kinek a pap, kinek a papné..."
  • Sir Quno Jedi
    #396
    A abrátaim többsége nálunk is a Termálgaygit preferálja, de aza ár/telejsítmény viszony ott sreintem a csicsa javára dől már. A Chieftec házak árban és minőségben pontosan megfelelőek, ha az, ember nem villogni (szó szerint) akar a gépével. Mondjuk az aul shark nekem is bejött a súlya miatt, lénygesne könnyebb volt cipelni, mint egy ilyen acél monstrumot, de az meg túl nyitott volt nekem. Thermaltaek ből én már csak ahordbagjukat használom !
  • HITMorpheus
    #395
    Hogy érted, hogy "Termálgány"? Nekem az van ugyenezekkel a tulajdonságokkal, amikkel a Chieftecet jellemezted.
    Azon kívül, hogy csicsás, nem hinném, hogy egyéb rossz tulajdonsága lenne. Bár ez nem is olyan rossz tulajdonság...
  • Sir Quno Jedi
    #394
    Ez egy profi ház kistesója, szal. minőségi problémád nem hiszem, hogy lesz vele ! Nekem is Chieftec-em van, csak a miniserver ebből, meg más az előlap design és a szín, de hasonló megoldások vannak mindkettőben. Szerintem jól szerelhető, nehéz, kellőképpen merev, stabil ház (nehéz is). Ha nem a Termálgány csicsára utazol, hanem valóban profi, letisztult házra, akkor jó választás, persze én nem plexioldallal ajánlanám és nem ebben a színben/előlappal... :DDD
  • SyneT
    #393
    Egyébként a ház alá beírtam a márkáját:

    Chieftec LCX-04B-B-AW-OP


    :D
  • seAke
    #392
    Chieftec
  • Punkerwork
    #391
    vagy ha valaki fanatista mint én, mondjuk még messze vagyok attól hogy ezt megvalósítsam :(
  • Loogan
    #390
    Ezeket a házikókaz nem is kimondottam otthonra szánják, hanem speckós helyekre. Pl. ahol tényleg nem lehet zajosnak lenni egy háznak. Teszemazt: egy laborba...
  • Sir Quno Jedi
    #389
    Egy csúcsgép árárért nem fog senki otthonra "passzív" hűtésű házat venni. A néhány sznobot leszámítva.
  • Punkerwork
    #388
    a lényeg a passzívon van, nekem olyan gép kell amiben max a meghajtók adnak ki hangot.
  • sohrking
    #387
    ez milyen ház (márka/típus)
    már láttam ilyet boltban, de nem jegyeztem meg milyen, így most nem találom.
  • mohus
    #386
    jó szürke
  • Robin Hood
    #385
    Ó, Dzsízösz... :)
  • SyneT
    #384
    Hi all!

    Szeretném kikérni a véleményeket erről a házikóról:



    Ez egy Chieftec LCX-04B-B-AW-OP.

    Thanks
  • Robin Hood
    #383
    Ez most 1 olajradiátor? :D
  • Munch
    #382
    Ez überkomoly!
    Elfekvőben vannak ilyen hűtőbordáim. Hogy tudnám hasznosítani? :D
  • Sir Quno Jedi
    #381
    Ez azért szánalom, mert ennél százszor jobb aktív hűtéseket lehet összeeszkábálni töredékért, komoly helyre kevés, hobbigépnek meg kissé húzós az ára.
  • Punkerwork
    #380
    már láttam.....
  • Loogan
    #379
    Punker!
    Itt van a nagy álmod új kiadásban. De az ára a régi: 256 900 HUF + Tréfa :(
    Zalman TNN 500AF
    Kívül:


    Belül:


    Bővebben: Zalman házikó (PH cikk)
  • barret
    #378
    Tet tudsz valamit :)
  • mohus
    #377
    jaja...át kell szívni:) nem meg!!!:)
  • Sir Quno Jedi
    #376
    Inkább 12cm-eset, ha befér !
  • Gear
    #375
    Szellőztesd meg a házat rendesen.Elejébe lentre és hátra a táp alá tégy 1-1 8cm-s hűtőventit.
  • Munch
    #374
    Vettem egy Codegen 8011-et.
    Beletettem az athlon 64-es cuccot, öt percig nagyon csendes volt az egész gép, hihetetlenül halk volt. Egyszercsak elkezdett porszívó hangja lenni. Kiderült, hogy a proci hűtő elkezdett 5000 rpm-mel forogni, procihőmérséklet felment 60 celsiusig.
    Levettem a ház oldalát, azonnal lelassult a hűtő, 3000 rpm-nél beállt, és hopp, újra halk lett a gép.
    Mit tegyek? Így nem akarom hagyni, hogy nincs rajta az oldala, tele megy porral. :(
  • Robin Hood
    #373
    Nekem Thermaltakeből ilyen van. :)

  • CzGobe
    #372
    A Thermal Take házak a Super Flower házak, space marine?
  • mohus
    #371
    "Nabumm mi -20-ban is LANolunk, volt, hogy le/fel kellett mélygarázsba/pincébe hurcibálni a gépeket tükörjégen a kocsiktól, na az izgalmas volt !"

    pont annyi volt Gödön valamikor jan végén feb elején....én arra jártam lanpartyn....a Ford mindenesetre pöccre indult...és a gép is a szobában
  • Big Daddy
    #370
    Lehet hogy jó,nekem nem tetszik.Nem is az a lényeg hanem hogy ha nekem nem tetszik valakinek a valamije,nem kezdem el azonnal fikázni,pláne ha azt sem tudom hogy ki az illető.
  • Raho
    #369
    Szerintem jó ház, nekem is ilyen van.
  • Big Daddy
    #368
    Na én meg a tiedre mondom hogy undorító,mégsem csuvázlak le a fórumba bazzeg!Ízlések és pofonok,nem egyformák tudod.
  • Gabesz amd64
    #367
    Hát ez elég undorító! komolyan mondom úgy néz ki mint egy repülögép turbina!
    Csoda hogy fel nem száll!
  • B@dsector
    #366
    Nyugi lesznek képek. Szerintem szombaton fogom feltenni őket, mert nincs túl sok időm mostanában ill. digit camera sincs éppen nálam.
  • Gear
    #365
    nemlátom a képeket
  • mochee
    #364
    Ász.
  • Big Daddy
    #363
    Az elején 12 centis,az oldalán 8 centis,nem hangos és 13 rugó a nyistrálba,világító ventikkel