16062
  • hiba
    #95


    buzzeg gyerekek!:)
    ez a program egy allat, iszonyat jo !!!!




  • dashed_
    #94
    nemtudni
  • Imremagdi
    #93
    mikor jelenik meg a full ??
  • Alexease
    #92
    Most probaltam ki. Ez nagyon allat!!!
    Figyelni fogom, igeretes.
  • toMpEr
    #90
    irc-n varok mindenkit, egy versenyre, bar nekem meg 1x nem sikerult normalisan vegigmennem a palyan :)
  • COFair
    #89
    Íme egy kis topicfrissítés :)
  • dashed_
    #88
    sullyed a topic
    amugy nincs kedvetek neten nyomulni??
    marunom a sok kulfoldit..
    irc = #lfs.hu
  • dashed_
    #87
    sullyed a topic
    amugy nincs kedvetek neten nyomulni??
    marunom a sok kulfoldit..
  • Rigley
    #85
    persze jo a kartya nagyon is , csak ez a jatek nem szereti
  • Rigley
    #84
    szerintem az ati miatt , de csak tipp...
  • dashed_
    #83
    http://forum.racesimcentral.com/forumdisplay.php?s=&forumid=205

    a hivatalos Lfs forumot nezd at ,biztos volt mar masnak is ilyen porblemaja..
  • RAZZY
    #82
    Na én teljesen magam alatt lettem, miután kipróbáltam ezt a gamet. Ugyanis a játék össz-vissz 2-3 fps-el megy... Mindezt egy AMD 1800XP és egy ATI 8500-as vason. Hát nem érdekes?!(mellesleg minden game megy pöccre csak ennek van valami baja, de mi?)
  • Ramore
    #81
    NFS5 - Porsche a király továbbra is!
  • dashed_
    #80
    erre en is kivancsi vagyok.. de nemhiszem hogy ez a kozeljovoben lenne.. mert ugye 3 ember csinalja az egeszet.
  • Norbi2K
    #79
    király a játék! mikor lesz ez full?
  • lengyela
    #78
    Nagyon király az LFS!
  • dashed_
    #77
    3 Monitoron az LfS.. Szivesen elfogadnek egy ilyet..

    klikk
  • Carlos
    #76
    Nascar 2002 az isten, ha a sérülésről beszélünk. Meg anno a Viper Racing volt ütős!!!
  • dashed_
    #75
    pfff abba pont semmi fizika nincs..

    SarkanyfuaRush.. na mondok egy parat ami nekem bejott..
    -Gp1
    -gp3
    -Rally Trophy
    -Screamer 4x4
    -F1_2002
    -nascar2002
    -Es a Csucs az LfS
  • Dodi
    #74
    Midtown Madness
  • SarkanyfuaRUSH
    #73
    Nem direkt szivatlak komolyan érdekel a véleményed, hogy melyik autós gammát tartos jónak. :))))
  • SarkanyfuaRUSH
    #72
    GPL-t tudom, azt se mondd :)))
  • SarkanyfuaRUSH
    #71
    :)))) ,de komolyan nem tudsz egy akár régebbi igen jó versenyautós gamet, nem kell feltétlenül olyan fasza fizikájának lenni, mint LFS-nek, de jó legyen
  • SarkanyfuaRUSH
    #70
    Ja már rájöttem, hát ettől nem vagyok elragadtatva. Le kellene töltögetni a pályákat, meg kocsikat, azt ha valamelyik szarul van megcsinálva akkor gáz. Amúgy sem túl igényes így ez a dolog. Ez már megszálottaknak van, én játszani akarok. Az alap kocsit sem lehet normálisan irányítani a tök igénytelen pályán (ez nem is kifejezés) ...
  • dashed_
    #69
    "Jó, de ezen kívül :)))"

    "hat ilyen szintu remekmuvet mint az LfS ne nagyon keress mert nem fogsz talalni"

  • dashed_
    #68


    van ott 3 fele verzio.. a legujabb nekem is fagyott...
  • SarkanyfuaRUSH
    #67
    Jó, de ezen kívül :)))
    Megnéztem, de eddig szar, general protectionnal lefagy a racer :(((
  • dashed_
    #66
    "Amugy ilyen szintu Direct a szimulaciora kihegyezett jatek meg a Racer"
  • SarkanyfuaRUSH
    #65
    De mégis mi az ami a legközelebb áll hozza?
  • dashed_
    #64
    hat ilyen szintu remekmuvet mint az LfS ne nagyon keress mert nem fogsz talalni.
    Amugy ilyen szintu Direct a szimulaciora kihegyezett jatek meg a Racer.. a HSW oldalarol le tudod szedni + van hozza rengeteg auto + palya.. HSW
  • SarkanyfuaRUSH
    #63
    Utcai autós játékból van az NFS5 óta valami jó?
  • SarkanyfuaRUSH
    #62
    Megnéztem a gamet és egészen beindultam rajta. Állat jó vezetésélményt ad vissza. Nagyon tetszik. Kár hogy még csak egy demo.
    Ezen felindulva keresem a jelenleg legjobb autós gamet. Ez eddigi kedvencem az F1 2002 szerintem nagyon el lett találva fizikára és vezetésélményre, realitásra, egyértelműen jobb a GP4-nél. Régen a TOCA-t szerettem, illete nyomtam NFS5-öt, de ez a LFS nagyon lenyomta nálam. Szóval milyen mostani autós gamet javasoltok, ami vezetés-realitásra megközelíti ezt a LFS-et? Nascart ne ajánljatok mert az nem csípom. F1-et se mert abból tudom mi a legjobb :))) Valami TOCA szerű és társai ???
  • dashed_
    #61
    legjobb idom elso kocsival 1:34:32
  • Carlos
    #60
    Köszike!!!!!
  • Rigley
    #59
    A LOGO-mat nagyon egyszeruen csinaltam. A felirat része mar azota megvan miota lehet logo-t feltolteni... A csavar is ott volt , csak nem volt animalva. Ugy animaltam, hogy Photoshop-al megcsináltam mindegyik kulon képet, aztán egy gif animátor progival osszeraktam oket , egy gif-file-nak. Amivel én csináltam az a legjobb szerintem az Ulead Gif Animator. Nem tudom mi a hivatalos homepage, de keress rá pl. a google.com -al. Csak arra vigyazz, hogy ne lépd at nagyon a 4k-s határt... ( kicsi lehet :) enyém is kb. 4.9k ...


    nekem elso kocsi meg eger --> 1.39.51
    az az 1.36-os ido nagyon durva... :)
  • Carlos
    #57
    Honnan lehet letölteni a pecset?????
  • Carlos
    #56
    Pici offtopic egy pillanatra:
    Te mivel csináltad az animált gif-et???
    Honnan lehet letölteni???
  • Rigley
    #55
    0.1b ----> rengeteg ujitasaas
  • Rigley
    #54
    Q2
  • Cobra11
    #50
    oksa köszi. annyira nem csak meg kell szokni. mert soxor kicsúszok. tudom hogy a mafia topicban már fikáztuk a cheatereket. de ehhez nem tudsz cheatet? mert kipróbálnám a másik 2 kocsit. semmi másért nem kéne.