386
Ide irjatok bugokat, commenteket (CSAK!) es majd egy csomagban szemelyesen az EAnak elkuldom oket ... hadd oruljenek ^.^
  • SGP
    #386
    Annyi a bug, hogy lehetetlen lenne felsorolni...
  • Pano
    #385
    meghalt a forum?:)
  • Scooby
    #384
    Nem bug, inkább zavaró, ha hegyoldalban lehasalok emberkémmel....
  • KreeztalCODE
    #383
    akkor teljen ...

    ha valamit nem irsz le akkor azt nem tudom tovabbitani a Zolynak ... de hidd el ... inkabb toltse be az oldalt mint, hogy maradjon valami ...

    SZOVAL HOLGYEK URAK >>> PANASZRA FEL >>> IRNI MINDENT!
  • The Garrett
    #382
    Nah a névkiírás néha átlóg a falon.... és így messziről is tudom ki van dobozban :D!
  • Pano
    #381
    ................
  • Pano
    #380
    Ennek örülök
  • Pano
    #379
    Na igen. Én abba is hagytam a BF-ezést, addig nem fogok hozzányulni amíg normális nem lesz a sebzésrendszer...
  • Sephi
    #378
    Ha ez semmi! Akkor vagyol el igazan amikor eppen repulok es latom a tankot es akkor gyors pillantas a terkepre ahol !!neha!! egyszeruen nem mutassa hogy az egy team member es akkor halal utan van kedves igen volgar beszolasokat lenmyomni. Oszt akkor en micsinajak ha a terkepen meg se jelenik hogy o lenne az.

    Masik meg az hogy baaz nekimegyek haturol elenfelnek es mar egy tarat lottem bele a fejebe meg mindehobva erre megfodrul es nekem full eletem van de aze egybol megol... jaja de idegesit.

    Igaz volt mar olyan hogy Stalingradba 3-man ott probaltak elbujni eggy haz melle hogy granatokat dobajanak az ablakon es en fergeteges sebeseggel hafturo mindaharmal vegeztem egy tarral:)
  • Dud [OBI]
    #377
    Ha belekezdenék a bugok sorolásába, betelne ez az oldal. De hármat a szerintem legsúlyosabb hármat leírom:
    1. Netkód: katasztrófa!!! Ez a legrosszabb mióta szervereket farigcsálunk. Tuti kapcsolat és egy p4 2,2 -es 512 RAM -os szerveren lagol. Röhejes szar! A leírás alapján ez a szerver 64 playerre optimális! MUHA HA HA HA!!!!
    2. Sebzési rendszer. No comment... nem érdemes erről mit írni, mert vicc ami van.
    3. Dedikált szerver: semmi sem állítható, paraméterezhető normálisan, úgy, ahogy egy ilyet kéne. Még arra is lusták voltak, hogy egyszerűsítsék az admin parancsokat... Azt már nem is mondom, hogy fix admin pass -t be se lehet neki varrni... pfffff

    Ha nem javítják ezeket a gáma (nálam legalábbis) halálra van ítélve!
  • KreeztalCODE
    #376
    ja es topikkal ellentetben NEM CSAK MP DEMO ^.^
    de CSAK BUGS
  • KreeztalCODE
    #375
    a DICE folyamatosan dolgozik mindenfele javitason ... szoval ne legyetek lustak es irjatok a sok sok bugot/javaslatot/otletet/kivanalmat ide.
  • KreeztalCODE
    #374
    1.1ben javitva ^.^
  • Blasta
    #373
    Eszembe jutott valami, amit még a multidemoban láttam:

    A dzsippbe elkezdtem pakolni az engineer cuccait!
    Kezdtem az aknákkal, majd mikor elfogytak, jöttek a dinamitok. Egy idő után, amikor a hátulja már fullos volt a dzsipp mintha viz alá került volna, félig belesüppedt a homokba. Miután beleültem, normálisan ment tovább. A fullban még nem próbáltam, ez most jutott eszembe.
  • The Garrett
    #372
    Nekem a tereptárgyakkal való járműütközés nem tetszik.. elkezd összevissza remegni ahelyett hogy megállna egyhelyben.
  • Pano
    #371
    De csak ezen a pályán. a többivel no problem
  • Pano
    #370
    Szia!

    Nekem lenne is egy ilyen, repülöről nézve a tájkép elég randa :)

  • Rambo [OBI]
    #367
    Ezt az OFP kezelte igazán jól.
  • KreeztalCODE
    #366
    nnnna ...
    ugyan mar kint van a full ... de meg mindig lehetne irni a bugokat ^.^

    Szoval tessek bugokat irni es csak azokat ...
    BF-es chattolas menjen a sajat forumaban ^.^
  • The Garrett
    #365
    ja ja ezt tanusítom PAintball ROXXX. És még mindig nem tettem le egy scene paintball party megszervezéséről!
  • DonnieBrasco
    #364
    Ezért baromi nehéz IRL is mozgó célpontot eltalálni.... aki már nyoott paintballt az tudja : JÓJÓ az a lövedék tényleg baromi lassú :)
  • DonnieBrasco
    #363
    Sylvie, ha elég messzire lősz (pl Sniper) akkor IRL is elé kell célozni :)) Az a CS hülyesége volt hogy egyidőre vette a lövést és a találatot... netes játékban persze lehet, hogy ez az élvezhetőbb (CS), de nem reális :)....
  • DF|Sylvie
    #361
    Spanyolviasz, baby :)
  • I.C.ram
    #360
    Ennek az upgradelt verziója az, hogy dinamitot bel a jeepbe, és úgy bele a tankba. :)
  • I.C.ram
    #359
    "a jeepbe berakott dinamitot nem lehet felrobbantani, ha a jeep nekiütközött a tanknak, pedig elég hatékony antitank fegyver lehetne"

    Ez az én találmányom! Kérdezd csak meg zaburt. :)) Tölem lesték el a genyák. :)
  • DF|Sylvie
    #358
    Akkor jön az én buglistám, gondolom, lesznek átfedések, sorry:

    Minor bugok:
    - mostmár minden kör elején újra állítja a game a gammát

    - a server előbb kéri a jelszót, és utána ellenőrzi, hogy tele van-e a server. ASE-ban nem gond, de ingame menüből roppant idegesítő

    - túl magy a különbség különböző repülőgépek esetén a mouse sensitivityk között. lehet, hogy reális, hogy a kis géppel könnyebb fordulni, de a gyakorlatban csak sensitivity váltás, felesleges és zavaró

    Major bugok:
    - macerás a fegyverváltás, legalábbis a prev. és next weaponnal, görgővel

    - a netcode szörnyű, ha mozog az ember, elé kell lőni, ami sniper vagy engineer fegyverrel, közelre különösen frusztráló

    - a jeepbe berakott dinamitot nem lehet felrobbantani, ha a jeep nekiütközött a tanknak, pedig elég hatékony antitank fegyver lehetne

    - bizonyos távolságról nem látni, hol robban a hajón a lövegből kilőtt cucc. ez egyrészt érthetetlen, mert a csobbanás látszik, másrészt zavaró, mert nem tudom, hol lövöm a hajót (a repülőgépek spawnhelyén próbálnám, distance 100%)

    - időnként gond van a zászlóváltással
  • KreeztalCODE
    #357
    nnnna
    megjelent a patch tehat lehet ujra irogatni a hibakat ...

    a lista most ures.

    amit rogton rarakok:

    -az FPS problema ... neha lemegy iszonyatosan alacsony FPSre a jatek ... par masodpercig csinalja aztan minden vissza a regi kerekvagasba. Ezt mar jeleztek tobben is ... jo lenne ha azok akik ilyen problemaval talalkoznak irnak a vid kartya/driver dolgot is melle ^.^
  • Blasta
    #356
    Ez oké, de eddig én úgy tudtam, hogy a jármüvek nincsenek találati részekre bontva...
  • Inquisitor
    #355
    Lásd többi fórum: Ez nem hiba a legtöbb páncélos jármű oldalsó és hátulsó páncélzata sokkal vékonyabb (hátúl leginkább!), mert:
    1. Spóroltak az anyaggal
    2. Azért még olyan súlyú járgány kellett ami el is tud indulni

    Lásd: Kelly hősei; Sherman vs Tigris
  • Inquisitor
    #354
    Azért érdekelne, hogy miként fogsz UTÁNA BF-el játszani ha nem indul!
  • Inquisitor
    #353
    Refresh-Force 1.1
    http://www.pagehosting.co.uk/rf/

    http://dl.winsite.com/bin/downl?win95/sysutil/reforce.zip|655|10000000036307
  • Blasta
    #352
    És egy bug (??), amit a hétvégén vettem észre!

    Sherman tank egy lövéssel kicsinálta a japán tankot. Ez nem volt mindig igy, de egy ilyenre tisztán amléxem! Anyáztam is rendesen, mert elég sokat vártam a tankra és aztán újonnan bekaptam egy találatot és banng. Ez bug, vagy télleg ilyen gyenge lenne a japán tank???
  • Blasta
    #351
    Nekem a BF-től teljesen függetlenül kellene egy refresfix, ami megy az új 40.x-es detonátorral, mert a régiek nem települnek fel erre a meghajtóra és kifolyik a szemem lassan....

    Elég egy link is! Előre is THX!
  • Inquisitor
    #350
    Segítség!!!
    Van egy BIG próblémánk, biztos van megoldás valamelyik fórumon, de 2 nap alatt kinéztük a szemünket és nem találtuk!

    Probléma:
    Ha bármilyen megoldással kijavítjuk a WinXP-ben a refresh próblémát (bármilyen kombinációban! Refreshlock/Refreshfix/Refresh-Force/Rage Tweaker/etc) géptől és videókártyától függetlenül NEM indul el többé a Battlefield egyik demója se!!!

    Segítsen valaki, please!!!
  • G. Joe
    #349
    df-bf
  • The Garrett
    #347
    jah és lemaradt hogy: WALLHACK YEAH :D
  • The Garrett
    #346
  • Irvine
    #345
    Ez ám a beszéd, ecsém
  • The Garrett
    #344
    de a fekvő ember futva lő a legjobban.
  • KreeztalCODE
    #343
    igen ... azert is irtam oda. ^.^