13
nVIDIA módosított, teljesítmény orientált meghajtócsomagok
  • Gerry
    #1
    Nos, én most töltöttem le az Omega 1182-es meghajtócsomagot, ami elvileg a legutolsó hivatalos nVIDIA Detonator XP meghajtók felturbózott változata. Valaki próbálta már őket? Tapasztalatokat várok, javaslatokat, és ellenjavastlatokat.

    Ha lesz időm, majd belemélyedek, és tesztelem őket (3DMark2001SE-vel és Quake II Arenaval főleg), és én is leírom a tapasztalataimat.
  • Gerry
    #3
    Aha, na, majd én is megnézem, kösz.
  • Falabu #4
    Honnan lehet letölteni ezeket?
    kössz
  • Gerry
    #5
    Én még az M3DZone -ról szedtem a linket, de ha nem találod sehol, akkor felrakom az SG FTP-re, csak szólj!
  • Falabu #6
    Sehol nem találom. Kérlek akkor tedd fel oda. És mond meg a címet is. Kössz
  • Gerry
    #7
    Várjál...
  • Gerry
    #8
    Na, jó, föltettem, bár ott van az a link az M3Dzone-on is, most néztem...
    Ha WindowsXP/2000 az oprendszered, akkor INNEN
    Ha Windows9x akkor meg INNEN

    De, ha ezek a linkek nem működnének, akkor leírom simán a címet:

    ftp.supergamez.hu/upload/nVIDIA OMEGA Drivers/
  • Gerry
    #9
    Ja, innen nem tudsz FTP-zni, úgyhogy a linkeket felejtsd el, ha van Windows Commandered (vagy más FTP-zős progid), akkor anonymus userrel, és az e-mail címeddel mint jelszó hozzáférsz az SG FTP-hez, ha nem, akkor nézd csak meg jobban az M3DZone-t, mert még mindig ott van a link, a lap alja felé...
  • Falabu #10
    Kösz szépen!!
  • TomBond
    #12
    Hát nem tudom! Én felraktam de úgy szaggatott tőlle a játék mint az állat!
    Viszont a kép az tényleg szebb lett!
  • Gerry
    #13
    Van olyan változat is, ami nem a képminőséget, hanem a teljesítményt nyomja kicsit meg... (Állítólag...) Bár időm még nem volt kipróbálni egyiket sem, mert sok a dolgom, de a hétvégén én is nekiállok tesztelgetni...