14
  • galocza
    #14
    "Szerintem újra kéne gondolni a zeneipar egész működését. Úgy érzem, mostanában csak néhány majdnem híres szereplőjének reklámfogásokkal történő felfuttatásáról szól a dolog. Mindez persze a gyors haszon reményében. Nincs mód arra, hogy az előadó fejlődjön, megtalálja a hozzá leginkább illő zenei stílust. Egyetlen lehetőséget kapsz, ha azt elbaltázod, és nem fogy elég életed első albumából, neked befellegzett. Nincs túl sok "valódi" zenekar, inkább jól kitalált formációk vannak, amikre rövid távon számít a lemezkiadójuk." - Jay Kay (Jamiroquai)
    forrás: origo.hu
  • Yfel
    #11
    Szerintem is :)
  • galocza
    #9
    szerintem az iq hiány ott (is) követelmény.
  • Yfel
    #6
    Vadásszunk p2p felhasználókra ha már annyira bénák vagyunk, hogy évi 260 milliárdos védelmi kiadásokkal nem vagyunk képesek elkapni egy rakás terroristát...

    Nem baj, még jó, hogy az északi szomszédban élek és nem kell ezekkel a barmokkal foglalkoznom :)
  • Mike
    #4
    nem vesz senki cd-t, mert ül a sitten
    az egsész usa egy nagy sitt lesz
    aztán az emberek gondolnak egyet, és elzavarják a törvényhozókat

    ugyanis a függetlenségi nyilatkozatban is benne van, nem az emeberk vannak az államért, hanem az állam van őértük. és az államnak a többség érdekeit kell szem elött tartania

    ha mindenki vét a törvény ellen, nem mindenkit le kell csukni, hanem a törvényt kell megváltoztatni.
  • [CaveMaN]
    #2
    Ez LOL. Most egy pillanatig képzeljük csak el, hogy sikerrel járnak és az összes ilyen fájlcserélő, sőt mi több maga az Internet, ami a lehetőséget nyújtja erre megszűnik. És probáljuk meg kitalálni, hogy mennyit fog növekedni a kiadók eladása ezek után... Ha jól kerekítjük felfelé talán 0 %-ot is...