480
Icewind Dale II
  • TheZsenyka
    #1
    "IRVINE, California, August 5, 2002 - Interplay Entertainment Corp. (NasdaqSC:IPLY), announced today that the highly anticipated Icewind Dale™ II has gone gold and will be available at retail in early September. "

    Valaki esetleg hallott letölthető ISO file-okról???
  • M.A.D.
    #2
    Még nem....de már "mindenórás"! :)))
  • TheZsenyka
    #7
    Arghhh!!!
  • Disno
    #9
    :-)
  • Disno
    #10
    nekem is köne meg az 1 is :-)
  • djcom
    #11
    Hog:Mentek mailek,de csak holnap!
  • TneX
    #12
    Na jó,aki elhozza nekem CD-n az IWD2-t az kap tőlem egy 1-et,jó lesz igy?:))))
  • Jacky
    #14
    3 db ujrairhato cd-t adnek egy jol felirt IWD2-ert!
  • TneX
    #15
    Én is
  • djcom
    #16
    Ha mondtok 1 ftp-t átFXP-zem.
  • djcom
    #18
    Nem jött [email protected] küldted?
    Küld el mégegyszer.Lehet,megint szaraxik a freemail
  • TheZsenyka
    #20
    Hey... nekem most megvan a cuccadék (Jenő haver áttolta a winyámra) ez télleg 2CD? Valamit hallottam egy CD3-ról... mi a valóság emberek?
  • M.A.D.
    #23
    Én most viszem haza. Nem bugos?
  • Jacky
    #25
    MattX, az oldaladrol csak egy 960 kb-os akarmi jon le, nem a bonuscd!
  • Falabu #27
    CSá All!!
    Lenne egy kérdésem. Akkor most az Icewind Dale II
    melyik rendszerrel fog menni a D&D 3 kiadásúval v.
    a AD&D rendszerrel, mert ez nem mindegy. WEzt csak puszta kiváncsiságból kérdezem, mert egyik helyen azt láttam, hogy AD&D, most pedig D&D!!!
  • KreeztalCODE
    #32
    En picit csalodtam ebben a jatekban... szinte semmi ujat nem nyujtott nekem mondjuk meg a BG-hez kepest sem.

    kar ... pedig nagyon kivancsi lettem volna ra.
  • M.A.D.
    #33
    Nektek megy? Én DC-ről szedtem le a 2CD+Bonus..de Daemonnal..az istennek sem akar installálni. A 2.cd-t nem ismeri fel. :(((
    Újra download. :((
  • M.A.D.
    #34
    ..ill. bemountolja..és jó....ha direkte csinálom. de installnál észre sem veszi.
  • TheZsenyka
    #36
    Erről jut eszembe, hogy volt egy arc vagy 10 évvel ezelőtt, aki áttolta hozzám az arcát és közölte, hogy valaki "átvette" neki az xy játékot és sajnos tönkre ment neki az "A01" (ugyebár multivolume ARJ). Mondom neki, hogy átveszem neki újra, csak hozzon lemezt... "De van nálam egy lemez... nekem csak az A01 kell!!!" :)

    Süsü emberek vannak...
  • Mike
    #37
    Vki mondjon nekem vmi magyar! oldalt ahol le van irva az rpg szabályzata, különös tekintettel az ilyen 1d4 jellegü dolgokra.

    Technokrata rpg-t tud mondani vki? ez a középkori fantasy világ egyre kevésbé jön be, meg untat.

    Más: a csapatban hány taggal érdemes kezdeni? inkább magáyos hösködni kellen, vagy egyből hat fővel induljak?
  • Mike
    #38
    ezt nem értem
    a01 az csak egy volume
    1 lemez elég, nem?
  • Sir
    #39
    Jo hogy ilyen segitökesz vagy ,egyebkent pontosan ez hianyzik flt-iwd1.018 :)
  • Falabu #41
    Csáá!
    Én tovább mentem egészen pontosan most kezdtem el a Chapter I-t!! Miután legyilkoltad az összes goblint, vissza kell menni a városba Ulbreckhez!! Őt meg kell kérni, hogy hadd segítsetek neki aztán add pár küldetést, asszem. Utána felküld titeket Palisadeba itt beszélnetek kell Shawfordal(ahogy beléptek Palisadeba rögtön az első házban fogad). Ő is ad pár küldit azokat teljesíted. Utána lesz egy nagy harc a goblinokkal! És utoljára elküld titeket Ulbreckhez, hogy elmondjátok milyen jól teljesítettetek! Ő pedig megkér titeket, hogy segítsetek a Shaengarne Hídnál(be is jelöli a térképen). Utána vissza Palisadeba és onnan a Hídhoz!!! Innen kezdődik a Chapter I!! Ennyit tudtam segíteni!!
  • Mike at home
    #43
    Kiraly, hogy milyen sokan valaszoltak! :(
  • Sir
    #44
    Nagyon szépen köszi !
  • Evil
    #45
    Tud valaki lelohelyet ahonnan le lehet rantani a gamet?
  • Evil
    #47
    az ok de hulye vagyok hozza.Tudsz egy kis helpet nyujtani hozza?
  • djcom
    #49
    Pre-Order: Ships on 11/1/2002
  • Hypo #50
    Az elso fejezetet mindjart befejezem, bar a jeg kastelyban van egy ket szivas ha kell valami segitek....ha tudok:}}} jo kis game, nekem meg mindig ezek adnak igazi jatekelmenyt nem pedig a 3ds csodak
  • Hypo #52
    Na elso fejezet kesz a masodikban sszopok egyenlore a jegkastelyban. A zene az kiraly!!!!!!!!!!!!!!! foleg a varosban amit neha hallasz kellemes kis nagyzenekari mu bazz iszonyatosan hangulatos
  • Dikkma
    #54
    Nem úgy néz ki, mintha akkora siker lenne a játék, mint számítottam rá.. meg csak úgy megjelent, semmi általános infó (hírek, shotok múvik) na mindegy.
  • Hypo #57
    uhh ne is mond, csak kerulj a jatek belsejebe, egy apro labirintus aztan nezhetsz ki merre:} az en karaktereim valoszinu mind felnek egy ajto elott mert amig atmennek rajta megoszulok
  • M.A.D.
    #58
    No emberek. Most húztam le DC-ről a 201b patchet. Játszik valaki így vele?
  • M.A.D.
    #60
    Húúú...most láttam valamelyik svéd HUBon

    pill.
  • M.A.D.
    #63
    nem hinném...én sima dc-t használok (már egy éve)
  • M.A.D.
    #64
    Hát most nem találom..:(( A vicc az, hogy nekem megvolt....de nem bírtam felinstallálni a gamet, nbemountoltam Daemonnal a 2-es cd-t..azt nem látta...pedig jó volt a méret...szóval delete volt. Most akarom megint lehúzni.
  • M.A.D.
    #66
    http://dchun.hq.hu/ itt a hub címeknél van 4 HUB
    Én az egyiken az alkönyvtárát már megtaláltam.
  • Falabu #68
    Ha kell a bonus CD akkor felrakhatom a webre!!!!
  • Falabu #69
    Na szóval itt a link!!!
    Valszeg nem fogom leszedni!!!
    http://web.interware.hu/pagonyi/ID/EPH-ICEB.BIN
    ez a Bin
    http://web.interware.hu/pagonyi/ID/EPH-ICEB.CUE
    ez a Cue :))
  • Falabu #70
    oppá!!
    egy kis gond
    adok másik címet!!
    innen el lehet érni mind a 2-t!!
    web.interware.hu/pagonyi