5322
Help!
  • Doomista
    #4522
    ez tuti virus.
    egy plugin pack,föleg a nerohoz nem tartalmazhat virust ! még fake riasztásnak sem !
  • Zyra
    #4521
    Nem jellemző a nodra a fals riasztás. Sőt! Az egyik legkevesebb téves riasztást produkáló program! Igen kicsi a valószinűsége a tévedésnek, de természetesen nem lehet száz százalékra kizárni.
  • baloghistvan
    #4520
    Korábban letöltött
    Cole2k.Media.-.Nero.Audio.Plugin.Pack V1.5.3.-at

    a most végzett víruskeresés

    - valószínűleg módosult Win32/TrojanDownloader.Zlob trójai -nak nyílvánította.

    Még jó, hogy nem telepítettem? Vagy tévedhet a NOD?
  • etele34
    #4519
  • Puhos
    #4518
    Mind a két válaszodat nagyon szépen köszönöm!
  • etele34
    #4517
    Igen elférnek egymás mellett. Íme.
  • etele34
    #4516
    Nem nem működik. Pontosabban nem frissül az adatbázisa meg az ilyenkor szokásos dolgok, amikor lejár a próbaidő. Többször is telepíthető. Remélhetőleg talán év vége felé, ünnepekre lesz megint akciós, egy évig teljes értékű érvényességet adó kupon kód. Majd figyelek rá és beteszem ide ha lesz.
  • Puhos
    #4515
    Még egy kérdés elfér a Malwarebyte's mellett?
  • Puhos
    #4514
    Csá!

    Az lenne a kérdésem, hogy az A-Squared Anti-Malware a 30 nap után is működik? Vagy esetleg többször is telepíthető?
  • macleod2005
    #4513
    Köszi, sikerült
  • etele34
    #4512
    Tedd fel ezt. A-Squared Anti-Malware és utána Windows csökkentett módban, és így futtasd.
    Második körben még lefuttathatod ezt is.
  • macleod2005
    #4511
    Hi
    nekem a kereső egy ilyet talál indulásnál:

    1 2008-11-14 22:54:02+02:00 challenger SYSTEM F-Secure Anti-Virus 1.3.6.1.4.1.2213.11.1.12
    Malicious code found in Master Boot Record of disk MBR (0x80).

    Infection: Backdoor.Win32.Sinowal.kv


    2 2008-11-14 22:54:02+02:00 challenger SYSTEM F-Secure Anti-Virus 1.3.6.1.4.1.2213.11.1.12
    Malicious code found in Master Boot Record of disk MBR (0x81).

    Infection: Backdoor.Win32.Sinowal.kv


    3 2008-11-14 22:54:02+02:00 challenger SYSTEM F-Secure Anti-Virus 1.3.6.1.4.1.2213.11.1.12
    Malicious code found in Master Boot Record of disk MBR (0x82).

    Infection: Backdoor.Win32.Sinowal.kv

    ettől hogyan lehet megszabadulni? mert a kereső csak azt mondja hogy van, tenni nem tud, vagy nem akar vele semmit.....
  • etele34
    #4510
  • Doomista
    #4509
    már van unBLOCKER program is :D
  • etele34
    #4508
    Örülök, hogy sikerült.
    Hát már engem is kisegített néhányszor amióta használom. Azóta állandó társ a gépemen.
  • konradj
    #4507
    köszönöm a segítséget. az unlocker megoldotta a problémát
  • Pianista
    #4506
    a logfájlt másold be ide.
  • etele34
    #4505
    Vagy pedig a gyorsabb módszer.
    1.Letöltöd az Unlockert.
    2.Start menü/Minden program >> Indítópult/ itt mekeresed. Ha nem megy akkor Start/ Keresés : ide beírod.
    Ha megvan akkor Jobb klikk rá és Unlocker. >> Törlés. Vagy ha másik ablak jönne fel az Unlockerrel akkor abban alul a Törlés fül, majd kijelölöd (kikékül) és utána alul a Feloldás fül.
  • slime001
    #4504
    Avira AV Premium...
  • konradj
    #4503
    tallóztam azon a weblapon lévő cuccot de ott error volt mert nem támogatott volt a fájlformátum
  • konradj
    #4502
    várjunk csak egy kicsit

    rámentem a direct download-ra telepítettem a cuccot , párat kattingattamn és ennek az ablakába kijött egy csomó jájlnak a helymegadása
  • Doomista
    #4501
    ték

    jaja másold be a logot ide.megnézzük.
  • Pianista
    #4500
    jah és jobbfent a "Direct Download" a letöltés.
  • Pianista
    #4499
    próbáld meg a hijackthis -t a legfelső gombra menj rá és a kapott logot ide másold be.
  • konradj
    #4498
    sziasztok, egy kis segítséget kérnék, nemtudok kitörlni a gépről egy trojan downloader win32 injecter ajz-t sehogysem, tudtok valami módszert?
    az indítópultba fészkelte be magát
  • zvaragabor
    #4497
    Már itt sem vagyok. :D
  • Vardar
    #4496
    Nyád:D Kell neked kötözködni?
  • zvaragabor
    #4495
    Van heurisztikája, és több mint 457ezer minta van az adatbázisban.
  • Doomista
    #4494
    most nem arol van szo hogy mondtad vagy nem,arra válaszolj amit irtam.ne forgasd ki a szavaimat.és buék néked :D
  • Vardar
    #4493
    Én egy szóval se mondtam azt, hogy én az vagyok.
  • Doomista
    #4492
    vardar vagy mi a rákom bákom...te akkor najon menö lehetsz:]
  • Vardar
    #4491
    6 MB. 6 MB semmit se takar. Ha jól emlékszem bár egyáltalán nem biztos 100000-et sem éri el az adatbázisa. Heurisztikája sincs. A keresője pedig jó lassú.
    Hardcore=nálam ez a menő, kemény egyik megfogalmazása. És nálad?
  • Doomista
    #4490
    igen
  • Vardar
    #4489
    Ö. Arról a 2010ig ingyenes, pókos programról beszélünk mindannyian?
  • etele34
    #4488
    Lehet, hogy én is fáradt vagyok már. Kicsit bővebben leírnád nekem, hogy mit jelent ez a hardcore program ?
  • Doomista
    #4487
    +fav lett a program nálam de télleg ! 10es skálán 11
  • Vardar
    #4486
    Dr. Web a hardcore program:D
  • etele34
    #4485
    Na igen persze. De legyen - ellen - példa erre, hogy az A-Squared Anti-Malware, majd a Dr.Web Cure IT is beazonosított nálam egy Backdoor.Win32. Hupigon!IK nevű valamit. Nos ezt a http://zityi33.fw.hu/ oldaláról letöltött O&O Defrag magyarosításában találták ezek a programok. Erről az oldalról rengeteg magyarítás tölthető le, van ami hivatalos is még ráadásul. Szépen is néznénk ki, ha innen fertőzött fájlok kerülnének letöltésre. Elküldtem analizálásra az A-Squared laborba ezt a magyarítást, ahonnan vissza küldték azzal, hogy ez nem az aminek látszik, teljesen ártalmatlan a fájl, azaz fals volt a riasztás és elnézést kérnek érne. A HijackThis is beazonosította ugyan ilyen néven és ha letöröltem volna akkor téves riasztásra téves döntést hoztam volna.
  • slime001
    #4484
    Pont ezért kell google-ben utána járni valaminek mielőtt kitörlöd.
  • Doomista
    #4483
    egy nagyon kicsike talán ... ami rád ragad ha figyelsz...mert ugye ha rosszat törölsz,az egy program futtatását letilthatja,vagy még az internetedet is,ujrarakás olykor a megoldás,vagy nem...am én is töröltem már olyat ami miatt hibát dobot ki a windows betöltésekor,szal figyelem figyelem és figyelem :D