5322
Help!
  • Ben C
    #91
    nem fogom őket átnézegetni, melyik mit csinál, találomra meg nem töltök... van jobb dolgom is... PÉLDÁUL ZERO HOUROZNI !!
  • mrzool
    #92
    Tölts le minden hotfixet, és kész.
  • Ben C
    #93
    azjó
  • Garfield
    #94
    Az ÖSSZES fontos frissítést, kivétel nélkül.
  • Z
    #95
    Hi!

    1. Igazad van, meg is teszem lassan-lassan!

    2. Ebben is valszeg igazad van, de ha az első feltétel teljesül, akkor a kettes már érvényét veszti.

    A gáz akkor lehet, ha a normál vindóznál is előjön ugyanez!

    Mer' akkó asztán bekrepálok!

    thx
  • Garfield
    #96
    Aki fosik a Vindóza miatt, annak tessék szépen elfáradni a következő címre és letölteni az ott található programokat:

    http://grc.com/default.htm
  • Wanted
    #97
    Hi!

    Az a problémám, hogy bármit állítok be az iexplorerben kezdőlapnak, mindíg egy keresőoldal jelenik meg. (smartsearch.ws)
    Hogyan lehet kitakarítani?
    Spybottal nem sikerült.
  • Wanted
    #98

    Megoldódott a probléma:
    Egy cwshredder nevű proggy leszedte!!!
  • Frank99
    #100
    Mileőtt röhögnétek:

    ingyenes, egy évig updatelhető víruskereső, a mIcrosoft megvette: benne van egy tűzfal (a volt Zonealarm( és egy víruskereső, szépen megtalálta leveleimben a vírusokat.

    korábban az AVP- használta, de ez ingyenes, és télleg jó:

    eTrust:

    http://www.my-eTrust.com/
    csak egy regisztráció kell, ebben küldik a serialt....
  • pedestrian
    #101
    És itt található.
    http://www.softpedia.com/public/cat/10/17/10-17-150.shtml
    Egyébként kib*szott idegesítő tud lenni.
  • Forrest Tomee
    #102
    Lehet custom telepítést csinálni (firewall nem kell) ?
  • Forrest Tomee
    #103
    Én csak 30 napos verziókat találok, te mit töltöttél le?
  • Frank99
    #104
    öcsém, azóta fizetős lett....

    hétfőn töltöttem le, akkor még free volt...

  • tudatlanka
    #105
    Frank:
    cikk olvashatsz róla letöltés le is szedheted tud magyarul is.
  • PetruZ
    #106
    Aki tényleg ingyenes víruskergetőt keres, folyamatos online update lehetőséggel, annak ajánlom a FreeAV-t (http://www.freeav.com). Én már több, mint egy éve használom és eddig még nem volt gondom vele. Általában hetente kétszer raknak fel hozzá új frissítést (kb. havonta a program és a scan engine is frissül), amit a progi saját autoupdater-e kérésre magától leszed és gond nélkül telepít (továbbra is teljesen ingyen).
  • mukika
    #107
    Most kaptam egy vírust! Nortont használom. (2002) Szerintetek ez most káros vagy nem?? Mert idézem:

    "A(z) C:\WINDOWS\System32\teekids.exe
    fájl W32.Blaster.C.Worm vírussal fertőzött.
    A fájl nem elérhető.

    A(z) C:\WINDOWS\System32\teekids.exe
    fájl W32.Blaster.C.Worm vírussal fertőzött.
    A fájl nem javítható.

    A(z) C:\WINDOWS\System32\teekids.exe
    fájl W32.Blaster.C.Worm vírussal fertőzött.
    A fájlt nem sikerült karanténba helyezni."

    Most mi van?
  • mrzool
    #108
    Tűnés a windowsupdate-re, és telepítsd fel a patcheket.
  • Frank99
    #109
    kösz, de nekem megy a ezTrust free-ként.
    de már nem lehet letölteni ingyé'
    ha kell valakinek, elküldöm, és hozzá a serialt is.
    igy egy évig ingyen lehet updatelni.
  • tudatlanka
    #110
    Köszi Frank de én nekem egyenlőre megfelel az AVG is.
  • mukika
    #111
    azt csinálom de semmi még mindig azt írja ki? az most kártékony a gépemre nézve??? Mert: "A fájl nem elérhető" ezt írja ki. Remélem nem kell format c:!!!!
  • mrzool
    #112
    Feltettél minden patchet? Milyen "fájl nem elérhető"? Kicsit részletesebben plíz, használd már ki szép magyar nyelvünket a bajod leírására, mert ebből nem sokat értek.
  • Forrest Tomee
    #113
    Van valaki AVG guru itt?

    Feltettem a 7.0-át, szépen 'regisztráltam' megy rendesen kivéve az e-mail scannerét. Az csak az outloook (s)express-t akarja mindenáron látni. Nekem PocoMail van. Igaz írja, hogy lépjek ki a mailscanner wizardból és keressek rá manuálisan a levelezőre, de nem lelem, hogy hol tudnék rákeresni.
    Szóval, hogy lehet nem Ms levelezőt használni AVG-vel?
  • Maffya
    #114
    Ez az egyik legnagyobb hibája az AVG-nek.Én The Bat levelezöt használok de azt is kinlodás vele beállitani .Ha ellfogadsz egy jó tanácsot használj NOD32 Antivirust az müködik mindennel.Régebb én is AVG-s párti voltam de áttértem a NOD +"-re.BIZTONSÁGOSABB ÉS AZOTA NINCS VIRUS !!! Minden teszten Elsö!!!
  • lck
    #115
    NOD32-t hogy 'vetted meg' ?
    Nálam az első live update után már nem frissített.
  • rushman
    #116
    Nálam a NOD teljes összeomlást okozott, nem kis időmbe telt helyreállítani a rendszert. Hogy miért azt nem tudom, de én rövid úton lemondtam róla.


    ...marad a "jó öreg" NAV
  • Maffya
    #117
    A Nod 32 frissit ha "megveszed".Nálam müködik.De erröl inkább priviben.Elötte ajánlom a www.nod32.hu-t.
  • Maffya
    #118
    Valami jó egyszerü SPAM szürőt tudtok ajánlani ami több email cimemet tudja ellenörizni??
  • 0ppika
    #119
    Olvastátok hogy valami szemét vírus bukkant fel az ímélekben??? Ma is és tegnap is kaptam kettőt.
  • Forrest Tomee
    #120
    Nemhogy olvastam a melóhelyen nem győztem megnyugatni az embereket, hogy a groupshields müxik rendesen csak értesítést kapnak, hogy vírus volt.

    A hírek szerint 36 óra alatt több mint 100 milla vírusos levél ment szét a világban!
  • mrzool
    #121
    www.virushirado.hu
  • Forrest Tomee
    #122
    Az imént az AVG mikor szedtem le a leveleimet megfogta.
  • 0ppika
    #123
    Én se kaptam meg, a Norton rögtön törölte őket.
  • 0ppika
    #124
    Most néztem meg a leveleim:
  • Maffya
    #125
    Amit irtál az a szerelésnek müxödnie kell.Nálam megy.
  • JohnnySmith
    #126
    Fura de nem tudom mi lehet a probléma. Levelet tudok küldeni de amit nekem küldenek azt nem kapom meg kedd óta. Próbáltam már közvetlen a szolgáltató (chello) oldaláról megnézni a leveleimet de ott se jött levél.
    Valakinek hasonló problémája volt már ? És mi lehet a megoldás?
    THX

  • rushman
    #127
    az összes ingyenes mailtárhelyet biztosító rendszerek napok óta küszködnek, többek között a mydoom miatt is.
  • Damned One
    #128
    Hy!
    Van egy olyan gondom, hogy valami vírus beette magát a gépre...mondjuk nem tom hogyan mert a norton antivir 2004 professional van fenn, tegnapi frissítéssel,..de nem ez a lényeg hanem hogy megtalálja a cuccot valami trójai víros meg van mellette pár tíltott script, ezeket letörli. HA az egész rendszert ellenörzöm nem talál semmit. A virus vagy mi azt csinálja hogy a böngésőkbe a kezdőoldalt átállítja, visszaállítani nem engedi, és a kedvenceket is telecseszi hülye linkekkel. A Norton akkor szúrja ki a virust meg a scriptet ha egy böngészőt elindítok, de most már kész vagyok, nem bírom leszedni ezt a sz@rt..
    A helpért elöre is thx
  • Frank99
    #129
    a Norton nem szedi le.
    Haználj Ad-adware eltávolítót...
    http://www.lavasoft.de/
  • JohnnySmith
    #130
    Konkrétan a chello mail szerverről nem kapok semmit és oda se érkezik semmi pedig kéne :(
  • cSuwwi
    #131
    Akit érdekel, hogy a MyDoom vírus hogyan dolgozta meg az sco oldalát, itt egy kis grafikon:

    netcraft

    Egy ideje nem elérhető...