31
Motoracer, a legjobb mocis játék!! :)
  • OPM
    #1
    Hali!
    Újra kezembe vettem azt a régi cd-met, amin régi kedvenc játékom a Motoracer található, és megdöbbentve vettem észre hogy 1000x jobb mint a 2 vagy akár a 3! (persze nem garfikában)
    Tehát el is kezdtem a régi csúcsaim megdöntését :)
    az 1. pályán (húú... mi is a neve?)
    1 körön: 38:98 a rekord! Kellett kb 1 hét gyakorlás hogy 39 mp alá vigyem...

    Nektek mennyi itt a rekord? És melyik motorral mentek?
    Én azzal a feketével, az utolsó elöttivel

    Na csá!
    OPM
  • Hitm@n
    #2
    D3d-n játszol? Nekem GeForce2-vel kifagy rajta,szoftveresen meg szaggat,ha megjelenik a füst effekt(vagyis fékezel a szerk.:))
  • Cobra11
    #3
    Én d3d alatt játszok matrox g400-al és nem fagy ki.
  • Cobra11
    #4
  • Cobra11
    #5
    Hát emigyen néz ki az én rekordom. most csináltam.
  • OPM
    #6
    Már több gépen más-más 3dkártyával is próbáltam a d3d-t. A játék elindul csak éppen a pálya meg a motor nem látszik :)

    Cobra: van még mit gyakorolnod :))
    én most egy 37:14 -et mentem a 2. körben, de az 1. -re gyúrok :)
    Az a lényege, hogy a kanyarok ívét mindenhol a legrövidebben kell venni és a nagy kanyarokon kívül mindenhol 1kerekezni!! :)

    Hitman: próbáld meg minimumra levenni a grafikát! úgy is szaggat?
  • Hitm@n
    #7
    Aha,ugyanúgy megy.Régebben,még a Voodoo2-esen csinálta azt nekem,hogy a motort kirakta,a pályát meg nem.Azért erőltetném inkább a D3d-t,mert a filteringet bekapcsolva azért csak szebb,mint szoftveresen,ahol ráadásul szaggat is(egy 1Ghz-es procin).
  • Cobra11
    #8
    azért hogy idáig is gyakoroltam az túlzás mert mentem összesen 8 kört ebből 7t hülyéskedtem és csak azt az 1t mentem komolyan. 1ébként jó lenne ha képet is lopnál az elért eredményedről mert í]y senki nem hiszi el neked.
  • OPM
    #9
    Ám legyen! :)


  • OPM
    #10
    Ám legyen! :)


  • OPM
    #11
    jaj... véletlenül rányomtam az 1. nél a mehetre és úgylátszik már késő volt s STOP :((
  • Hmuda
    #12
    ÁÁÁ!!!
    Nem hiszem el! Folyamatosan haladok a CS-ben, mindig első vagyok, minden pályán csúcsot döntök, erre kiirja a második crossmotoros pályán, hogy illegal version és nem tudok mozogni! : ((((((
  • Hmuda
    #13
    Amúgy nekem is az egyik kedvenc motoros gamém a mai napig. : )
  • Cobra11
    #14
    ezt nekem is csinálta. nem tudja valaki a megoldást? esetleg 1 új nocd crack? én hülye véletlen letöröltem a játékot most meg mehetek a qczira hogy leszedjem még1x. nem baj 10 perc alatt lent van hála istennek.
  • Cobra11
    #15
    már ne is haragudj de ez gyengébb mint az enyém. ez 1 38:98 nekem meg 37:40
  • Mihail
    #16
    Nagyon latyak ez az Motoracer1...
  • Hmuda
    #17
    Miaz, hogy a qczirol? Már megszünt nem? Én semmit nem tudtam leszedni a maradványairol, mert már mindent töröltek.
  • Cobra11
    #18
    semmit nem töröltek. minden fent van. a további linkeket leszeded (ott van alul), kicsomagolod, ott vannak a régi htmlek rajta a linkekkel.
  • Cobra11
    #19
    mert hülye és béna vagy azért.
  • Hmuda
    #20
    Ezaz, hogy onnan akartam leszedni a Strongholdot, meg még kismillió ISO-t de az Extra már mindent törölt...
  • Cobra11
    #21
    mindjá' megnézem.
  • Cobra11
    #22
    motoracer 1 és 2-t most szedtem le.
  • Cobra11
    #23
    csak flashgettel lehetne letölteni méghozzá úgy hogy a linket behúzod a flashgetbe és beállítod hogy közvetítő http://www.extra.hu/ és akkor lejön. ennyi. ha nincs fent valami akkor nem így hanem 404-gyel jelzik. itt viszont az jön be hogy a letöltéshez kattintson ide és rákattintok sajna ugyanaz jön be még1x. ez azt jelenti, hogy fent van csak nem jön be rendesen.
  • Hmuda
    #24
    Mikor most? Nekem még azokat is törölve jelzi.
  • Hmuda
    #25
    Lécci magyarázd el részletesen ezt a Flashget beállítást ok? : )))
    Nekem is az van.
  • Hmuda
    #26
    Beraktam közvetítőnek az extrát, de még így se jön le se az egy, se a kettő.
  • Hmuda
    #27
    El se hiszem! Tényleg jön! Köszi : )))
  • Cobra11
    #28
    nincs mit. 1ébként a részletes leírást asszem gothic oldalán találtam (goticoldala.uw.hu). én 1ébként nem flashgetet hanem regetet használok mivel nem tudom a jelszót az itteni szerverhez a flashgetnél meg kell. a reget képes a böngészőből venni a beállításokat hála istennek.
  • OPM
    #29
    Már ne is haragudj, de nézted, hányadik körben mentem??
  • Cobra11
    #30
    néztem de én azt mondtam, hogy arról lopj képet, amit a második körben csináltál.
  • KRi2
    #31
    Müxik valakinek eza remek kis progi WinXP alatt??
    Meg valahogy GF4 alatt müködik, hogy a az utat meg mocit is mutassa nekem ,mert anélkül nehéz pályarekordokat döntenem.
    Újra akarom játszani...
    Vagy valakinek tippje hogy iso-ba honnan lehet kunyerálni ?
    Vagy vmi patch valakinél ,valamerre ?