10
  • Gabest
    #10
    Ja, nem kémkedik. Hálózatos dolgokkal programozás szinten még nem foglalkoztam :)
  • Gabest
    #9
    Még nem kisérleteztem kiheréléssel :), de a debuggerben azt látom hogy a C:\Program Files\Common Files\Real\Common,Codecs,Plugins-on belül keresgéli a dll-eket. Valószinűleg a HKEY_CLASSES_ROOT\Software\RealNetworks\Preferences\DT_* mutatja az elérési utat ezekhez, de van még itt egy csomó más is, ami nem tudom fog-e kelleni neki.

    Viszont szerintem egyszerűbb a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run-ból kitörölni a tkbellmicsodát, és akkor békénhagy, mintha nem is lenne. Csak arra kell figyelni, hogy minden realone indítás és lejátszás elején/végén nagy sunyin visszaírja.
  • Gabest
    #7
    Próbáld ki azt a playert az #5 alatt, megnyit URL-t is. Fenn kell hozzá legyen a realplayer, de telepítés után akár el is lehet felejteni, csak a dll-jeit használja belőle.
  • Gabest
    #5
    Pl http://vobsub.edensrising.com/get2.php/mplayerc6402.rar ;)
  • Pheel
    #4
    pl?
  • Gabest
    #3
    Van más lejáccó is...
  • Pheel
    #2
    Menjen már csődbe az a szemét vagy csináljanak egy rendes lejátszót, de ez a mostani helyzet gusztustalan. Mondjuk a Quicktime-mal ugyanez a helyzet. Számomra a mov, ram, rm, stb kiterjesztések nem is léteznek. Nincs az az indok, amiért felrakjam a lejátszókat hozzá...