82
MÜXIK AZ ICQ SMS!!!!!!!!!
  • frc0032 #82
    VALAKi segÍCCWSEN!
    HOGYAN KELL HASZNÁLNI ZET????????
  • CaviaR
    #81
    Új ingyensms-es oldal ha valakit érdekel...

    thesmszone.com
  • Crokin
    #80
    Ejj. Nagyon megköszönném ha valaki tudna egy működő icq-t mutatni win 95-re. Mert van egy amit sikerült installálni, de aztán auto-update van amit nem lehet elkerülni, oszt' kiírja hogy az már nem kompatibilis a renceremmel. Nagyon felidegesített. Köszi.
  • CSOCSO
    #79
    csak vodára megy
  • PResident Evil
    #78
    hehe :)
  • fluga
    #77
    The Cellular network is currently unable to send your message to the recipient. Please try again later.

  • PResident Evil
    #76
    de kapok visszajelzést ha elment ?
  • gonosz
    #75
    mikor kapcsoljak ki a 777sms-t es tiltjak le a 1rstwapot?
  • Balo
    #74
    JAJJJ em, mint MOCSKOS BANDA
  • dikki*yysw
    #73
    Gratulálok
  • Balo
    #72
    BOCSKOS BANDA!
  • Balo
    #71
    BOCSKOS BANDA!
  • dikki*yysw
    #70
    Alapvetően feltételeztem, hogy minden, a hozzászólásomat olvasó ember tudatában van ennek az információnak. Ergo, úgy olvasható a hozzászólásom, hogy "Most hogy letiltja a westel a 777sms-t... "Nem. 1rstwap.com -ot is blokkolják. Komolyan mondom olyan mintha a puszta létükért küzdene ez a pannon meg a westel, két mocsok csóringer banda. Több mint 7 millió sim van MO-n, nem hiszem el nem bírnák ki az icqsmst."

    Amúgy tényleg őszintén csodáltam a westelt, hogy ekkora pöcs vetélytárssal mint a pannon megengedi magának a 777smst azért ez nagyon GG volt.
  • Cat #69
    és most ráadásul westel 777sms.hu t is letiltotta, tényleg a tulélésért küzdenek
  • dikki*yysw
    #68
    Nem. 1rstwap.com -ot is blokkolják. Komolyan mondom olyan mintha a puszta létükért küzdene ez a pannon meg a westel, két mocsok csóringer banda. Több mint 7 millió sim van MO-n, nem hiszem el nem bírnák ki az icqsmst.
  • PResident Evil
    #67
    vagy csak azért mert nem nemzetközi
  • CSOCSO
    #66
    hja hja.. csak vodkafonra lehet küldeni
  • Cat #65
    ez nem az icq hibája, hanem a pannon és a westel blokkolja direkt
  • KG21
    #64
    Megnéztem az available cellular networksöt, azt írja csak Vodkafon van:(
  • CSOCSO
    #62
    nem használok icq 2003 at.. állitolag semmi uj nincs benne.. inkabb hasznalj 2002 lite -ot...amugy mi a baj nemtod hol kell sms-t küldeni vagynem küldi el magyarra? amugy nekem most ugy néz ki mukodik az sms
  • avcom
    #61
    Lécci segítsetek, hogyan kell beállítani a rohadt ICQ Pro 2003-at, hogy elküldje az SMS-t magyar telefonszámokra. Nekem még egyszer sem sikerült. És elég gáz állandóan a 777sms.hu -t használni
  • CSOCSO
    #60
    én most a Liteot használom csak de ha nincs my icq akkor simán Main button... amugy ajánlom a lite progit..kisebb gyorsabb..igaz histry nincs.. de azon kívűl semmit nem hiányolok...
  • Gladiator
    #59
    na, hol van az a my icq button? sehol sem találom! help! 2002a verzió van
  • CSOCSO
    #58
    nekem nem megy pár napja de ti nem szoltatok eddig szal lehet hogy csak nálam van vmi baj???
  • KeKKSZike
    #57
    pedig jó lenne... :D
  • Lazarus
    #55
    0690-es számra lehet valamilyen úton módon küldeni?
  • CSOCSO
    #54
    Icq>>My ICQ button >>Shortcut Bar>>Show and than Auto Hide [állítsd be hogy csak az sms logo legyen ott])
  • oper
    #53
    nahh szóval legyen valaki olyan szives hogy leírja értelmes magyar nyelven hogy hol kell beálítani az sms küldést előre is thx
    By oper
  • CSOCSO
    #52
    hja hja az é betűnél is.. én ékezet nélkűl küldtem de csak pár szót köüldesz akkor lehet ékezet
  • Disno
    #51
    de jó :-D
  • Breki33
    #50
    csak ha ékezetet használsz
    van amikor nem írja ki hogy hetven de annyit küld
    azt hiszem pl az é betünél
  • CSOCSO
    #49
    ??komoly?:)
  • Blasta
    #48
    És az üzik nagy részének lemarad a vége!
  • Blasta
    #47
    Ja. AZ igaz, hogy tudja az ékezeteket, de egy hosszu Ő 79 karakterbe kerül... Azé meggondolandó!
  • Hangianix
    #46
    na nekem most nem muxik...
  • G. Joe
    #45
    kabbe! :P Timbicica!
  • Jabba
    #44
    Hát én eztet nem vágni.......
  • CSOCSO
    #43
    ehh
  • Jabba
    #42
    Ma eddig olyan 37-et kültem,pedig hajnalba kiírta a limites cuccot...Biztos be vót baszva!!
  • Jabba
    #41
    baze, + montam........