51
Nyomtatópatron utántöltés
  • Anee
    #11
    én még ennél is olcsóbban veszem és azzal sincs gond!
    Amúgy amit te néztél az kb Inktec az van abban az árban....azzal nekem sohasem volt gondom -4 garnitúrát használtam
  • Stann
    #10
    Az óceánban láttam gyanúsan olcsón utángyártott tintapatronokat Canon nyomtatókhoz:
    -Fekete: 890, Szines: 1690

    Lehet vele vmi probléma, vagy a mai utángyártottak már megbízhatóak?
  • Anee
    #9
    meghalás maxx a fej eldugulása vagy fúvóka eldugulása lenne....újabb nyomtatók meg ki tudják köpni a szennyet
  • BaLeeX
    #8
    Ez poén egyébként mert itt a cégbe múlt héten volt egy szívásunk.

    Mindig eredeti HP patront veszünk a nyomiba, pedig az ~8000Ft a töltött meg 4 sincs.
    Hibás volt az eredeti HP patront (gondolom biztos ezek is töltöttek csak a HP tölti őket) a sárga és bíbor mellett zöld festék volt, valószínű a kékbe nyomtak egy kis sárgát.
    Viszem vissza erre mondják, hogy se a HP se a Canon se az Epson semmilyen garanciát nem vállal a patronjaira! Ellenben ha a 3000Ft-os töltött patront vettem volna amit a boltban töltenek arra lett volna gari...

    Gondolom ha olyan minőségiek lennének a patronjaik akkor azért garit vállalnának rá.

    Mindenesetre lehet én kipróbálok egy töltöttet a kis Cannonomhoz bár az eredeti patronokkal sem volt semmi gondom eddig bár csak kettőt fogyasztottam el.
  • Punkerwork
    #7
    igen, csak ha meghal a nyomtatód felejtsd el a gar-t töltött patron esetén
  • Anee
    #6
    Nekem 4800dpi-ben jött ki egy pici különbség az utángyártott vs eredeti csatában....Bcl-24b/c patron kell bele és ami jó utángyártottban az az PTi..azzal még nem volt semmi szívás és állítom van olyan jó mint a gyári...nameg a Pelikan, de az egy ezressel drágább:)
  • BaLeeX
    #5
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mekkora a különbség az eredeti és az utántöltött TINTÁK minősége között?
    Nekem egy olyan nyomtatóm van aminek a patronja csak tintát tartalmaz nincs bent fej. Egy gyári Canon patron ára 3900 körüli a színes, az utántöltött kevesebb, mint fele. Képes a nyomtató utántöltött patronnal ugyanúgy fotó minőségben meg 1440dpi-ben nyomtatni?
  • rolcsi01
    #4
    Arra lennék kíváncsi, vajon a HP DJ 845-höz való feltöltőfesték jó lenne-e egy HP DJ 5150-es nyomtatóba? C6615DN (No. 15) - fekete, C6625AN (No. 17) - színes. Mert az inktecnél lehet venni 1 literes flakonban festéket elég jó áron, de ha esetleg le akarnám cserélni a nyomtatót, fel tudnám-e használni a festéket az újban?
  • Atus01
    #2
    Vegyél egy utántöltő készletet, pl:

    Inktec HP51645A/G 2* fekete utántöltő
  • A-Tom
    #1
    Keresek olyan egyént vagy honlapot, aki/ahol nyomtatópatron utántöltéssel foglalkoznak
    Konkrétabban: HP DeskJet 710C fekete patron (51645A) utántöltése érdekelne