49
Szerintetek melyik a legjobb operációs rendszer?
  • djsenki
    #49
    Ubuntu. Hogy miért? 30 indok, amiért az Ubuntu rendszert érdemes választani
  • Aquir
    #48
    Nekem is Xp van, jó ez.. :)
  • TothLaci
    #47
    XP Professional :)
    Nem is hittétek volna, mi? :D
  • palika
    #46
    xp pro
  • bRaZiL
    #45
    xp forever :-))))
  • TheZsenyka
    #43
    Ezt csinálhatja ha:

    - az adott oldalon nem elérhetőek a képek :)
    - "csak szöveg" üzemmódban dolgozik a browsered :(
    - képzelődsz :)
  • gomboc
    #42
    Mi lehet az oka vajon annak, hogy egy oldalon szereplő képek egy része nem jelenik meg (x-eket ad)?
    Eddig ezt nem csinálta.

    Win98-om van.
  • Randal
    #41
    XP...mit jelenthet vajon? eXperience Point? :)
    Sok rosszat hallottam róla, szidom is...igaz mások használták. szidom de ritkán és ha van indokom. én 98SE-t használok, szerintem korrekt. volt ME-m is. 2000 is. hááát, stabilitás szempontjából a 2000 a pálma, no meg a Plus/4 és Windows 3.1!
    :)))
    Félretéve a tréfát. azért kicsit megijesztett mikor az Xp-hez a megjelenés után kiadták a service Packet.
    na mindegy, oprendszerről nem érdemes beszélni, ugyanaz a vita mint a Intel vs. AMD
    Ave!
  • TheZsenyka
    #38
    Az óra pl. tök jó. Képzeld, kiírja, mennyi az idő... és ha bármihez hozzányúlsz (ikonok) akkor "PLEASE WAIT" felirattal "lefagy" a gép.
  • Frank99
    #37
    Használta valaki már a Winlinuxot?

    Stabilitás, windows-osproggyk futtatása stb.
  • lck
    #36
    T(h)e Zsenyka! Oszt mire szoktad hasznáni?
  • TheZsenyka
    #35
    Legjobb oprendszer: GEOS :)
  • Borg
    #34
    mint ahogy sokan mások errefele...
  • Borg
    #32
    És a linuxok is errefele haladnak...
  • Mihail
    #31
    Talán a windowsal az a nagy probléma, hogy túl sokmindent akart a Microsoft egy oprendszerbe összezsúfolni: irodai használat, játékok futtatása, média, stb.
  • Mihail
    #30
    Már persze 1GHZ fölötti gépeken ideális az XP.
  • Mihail
    #29
    WinXP a laegjobb, de érdemes a javított magyar verzióját használni, bár a ami a legjobb az az a Win XP amelyet aktiválás nélkül használ a microsoft a belső rendszereiben, nagyon király mert 1-2 fölösleges dolog mint pl. az aktiválás ki van szedve belőle(engem eléggé zavart, annak ellenére hogy eredeti win xp-t használtam, de ez sokkal jobb).
  • Zozo76
    #27
    Szoval az OP-rendszereknel tartottunk...
  • TheZsenyka
    #21
    Windows 3.0

    Biztos nagyon szakítana a P4-eden...
  • Lammer
    #20
    aha akkor te is dugd ki a fejedet a homokból, mert a wb1.3 után voltak újabbak is!
    mostanában ami nagyon megy Amigón az os4 vagy WarpOs,MorphOs
    Szal Amigaoprendszer rullz
  • MuERTe
    #19
    Már maga a topikcím is baromság. Csak az adott feladathoz legjobb oprendszerről lehet beszélni, az általános összehasonlítás alaptalan és félrevezető.
  • Zozo76
    #18
    Ha a LINUX lenne a meno akkor meg AZT szidna mindenki.
  • Pheel
    #17
    Megint egy olyan ember, aki egyszer látott messziről Windows-t sok éve és azóta is él benne a negatív kép, de kipróbálni nem akarja az újat, mert fél, hogy a végén összeomlana az elképzelt kis világa. Tartsad csak homokban a fejed.

    Szervernek tényleg könnyebb egy linux-szal az élet, de azért nagy teljesítmény-igényű, profi feladatra nem vállalnám be.
    Médiaszerkesztőnek MAC OS. Ez ROTFL!
    Fejlesztői rendszernek: ha Windows alá fejlesztesz, akkor megnézem, hogy Linux alatt hogyan csinálod! Márpedig a cuccok jórésze arra készül. Ott a Java, tudom, de sokminden nem abban kerül fejlesztésre.
    Irodai gépnek meg már nem sokáig. Hehe. Majd peeeersze. A jó kis StarOffice lesz a megoldás, mi? ;-P
    Stabilitás: húzd ki a fejed a homokból! :)))
  • lck
    #16
    "Ja, és ha a stabilitásról szeretnénk beszélni, akkor a Windows-t, mint op. rendszert felejtsük el!" - XP-t 02.06.11.-én tettem fel azota még nem fagyott. Akkor most mér ?
  • lck
    #15
    "Az irodai op. rendszernek a Windows még elmegy de már nem sokáig." - no igen ezt hallom már 4 éve.
  • Gzoli
    #14
    Nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem a Suse8 és a Mandrake9b2 az eddigi legjobbak.

    Bár az is igaz, hogy nem mindegy minek rak fel az emberke egy op. rendszert, szervernek, kliensnek, játékgépnek, stb....
    Kétségtelenül játékgépnek most még a Windows-ok állnak a csúcson (ebben az egyben jók csak!).
    Szervernek biztosan a Linuxus disztribúciók a legjobbak ill. a Unix, Sun Solaris és fajtáik.
    Az irodai op. rendszernek a Windows még elmegy de már nem sokáig.
    Fejlesztői rendszernek a Linux, Unix alapu op. rendszerek.
    Média szerkesztő rendszereknél a MAC OS a legjobb.

    Ja, és ha a stabilitásról szeretnénk beszélni, akkor a Windows-t, mint op. rendszert felejtsük el!
  • Zozo76
    #13
    Azert nem volt semmi a GEOS sem Commodore 64 -en!
    Ilyen pici memoriaban (ahoz kepest) nagy tudasu oprendszert megirni, nem semmi.
  • Pheel
    #12
    Leszámítva, hogy elmúlt felette az idő. Én spec a C=64-ét szerettem, mert arra nem kellett várni, hogy betöltődjön. :-P
  • versio
    #11
    az amiga OS a legjobb már 15 éve
  • Bruce Lee
    #9
    Win2000
    stabil, kiforrott, nem ér vele meglepetés
  • Borg
    #7
    mar vartam ertelmes hozzaszolasod... látszik többet láttál linux parancssort, mint windowst..
  • 2XP
    #4
    Egyetértek. Az XP a legjobb!
  • Xanyi
    #3
    Windows XP, SuSE 8.0, esetleg Mandrake Linux!
    Xanyi
  • Borg
    #2
    Windows XP, egyértelműen...
    Bár függ attól is, hogy mire akarod használni.
    Tekintve hogy P4-ed van gondolom viszonylag komolyabb (több) célokra kell a gép, tehát wXP.
  • Death Knight
    #1
    Szerintetek melyik a legjobb operációs rendszer?
    És egy P4-re milyen operációs rendszert tegyek fel? A válaszokat előre is köszönöm.
    Bye