25
www.gearheadgarage.com
  • Leo 1991
    #25
    segítség kéne
    eltűnt a fele a grafikának:S:S
  • underground2
    #24
    tud valaki hozzá grafikai tuningot, mert nagyon imádom!
  • Tringi85
    #23
    Hali. Én megnéztem ezt az oldalt GX25 és nincs meg már az oldal mert nem nyitja meg.Valamilyen másik oldal van ahonan le lehet tölteni autokat hozzá? elöre is köszi hali.
  • Mulderpapa
    #22
    Hi!Én is csak ezt az 1-et ismerem,de azért van itt vagy 300 autó!
    Esetleg találtál azóta új oldalt?
  • GX25
    #21
    Sziasztok ! honnan lehet letölteni a játékhoz új autókat ? ezt az oldalt már ismerem http://gearheadheaven.cjb.net . Még honnan tudok leszedni autókat ???
  • EOBalázs
    #20
    Sziasztok ! Nem rég töltöttem le de nagyon megy ! Nyomom mint az állat !Már 400 000 ezernél is több pénzem van és a kocsim is cool
  • berlin
    #19
    Letöltöttem a gamét, de indításkor ezt írja ki:

    Error spawning Gearhead Garage
    Error ID: 0

    Valakinek valami ötlete lenne, hogy mi a megoldás?

    Üdv.:
    Bea
  • ALIENwoods
    #18
    slmodders.extra.hu
  • 20TYA
    #17
    minden a gamehez
    ha a geme kell küld egy mailt: [email protected]
  • Tufa16
    #16
    Up! Honnan tudnám leszedni ezt a game-t még? vagy ha vki eltudná nekem mondjuk ICQ-n vagy msn-en küldeni , az is jó lenne! És amugy ellehet érni vhogy hogy menjen XP-n?
  • Hmuda
    #13
    Tudom, de szerintem úgy már túl nagy a kavarodás. A kedvencem az 58-as Fury volt. : ))))
    Megvettem volna azonnal, de túl drága volt (több ezer dolcsi a lerobbant, alig pár kerekes roncs, bezzeg Arnie pár száz dolcsiért megvette Christine-t : )))).
  • Hmuda
    #11
    Mondjuk nem nagyon nyomulnak a peccsekkel. A legutóbbi is skarácsony (télapó szánja : ))).
  • Hmuda
    #9
    Viszont azt nagyon sajnáltam, hogy nem lehetett kipróbálni a kocsikat, csak szerelgetni. Viszont az nem lenne rossz, ha neked kellene rájönni, hogy mi a baja az alkatrésznek és neked kijavítani. Legalább egy kis kihívás lenne a gaméban, mert egy idő után már unalmas lesz, hogy állandóan földig rombolt kocsikat kell megjavítani.
  • Cobra11
    #5
    nagyon örülnék neki ha meglenne isoban a játék. feltöltöd akkor. majd írd meg hogy hova.
  • Lacc
    #2
    Régen letöltöttem a full-t egész jól el lehet vele szórakozni egy darabig :))
  • Hmuda
    #1
    Ez egy tök jó kis game. Autókat kell megjavítani és eladni, vagy szerelőként munkákat vállalni. Bár elvileg pénzbe kerül, az FTP tulajdonosa majd megmondja a címet és a user/pw-t ha akarja. : )))