42
Kizárólag gyári kocsikkkal, + amit a hivatalos oldalon lehet letölteni
  • batuka
    #42
    Mindenki ezt csinálja néz meg egy két nemzetközi server toplistáját. Szerintetek olyan idöket lehetne menni más autókkal?
    Egyébbként mint az életben, itt is farkastörvények uralkodnak. Csalj ahol csak lehet, hogy életben maradhass!
  • Cobra11
    #40
    custom autó = letölthető auto.
  • Ron Ragm
    #39
    mér lenne csalás custom kocsikkal menni? nem a letölthető kocsikkal menni a csalás?
  • CSOCSO
    #38
    tudjuk de legalább mehetnénk lambo val és a mi általunk szeretett autoval.. ( lambo tudás supra skin)
  • I.C.ram
    #37
    Eleve Custom autókkal kurvára csalás menni, de ti tudjátok.
  • Cobra11
    #36
    ezzel egyetértek.
  • CSOCSO
    #35
    a 406 is sok lenne... nem mondom hogy full jot írjanak de nagyjából jot irjanak.. vagy akkor tegyék rá az egyik autora a skin-t..és akkor mondjuk lambo tudása meg pözso taxi skin....
  • Cobra11
    #34
    igaz. 306-tal ment itt meg megy 500-zal. azért ez tényleg túlzás.
  • Cobra11
    #33
    de a letöltött pálya felülírja valamelyik pályát te sok ész.
  • Ron Ragm
    #32
    az arra a pályára nem nevez be. Ilyen egyszerű. mer pl a Celdic Ruin (vagy mi) pályán léve rekordot nem lehet a Route Adonf pályán lévő rekordal összehasonlítani...
  • Ron Ragm
    #31
    az gyárilag lévő rekord? basszameg nem is tudtam:)
  • CSOCSO
    #30
    vagy 406 al ment?:)))))))))) mindegy amugy meg párszáz lóerőt még bele kéne práselni hogy az a 5-600 lovas taxí menni is tudjon 400 al...
  • CSOCSO
    #29
    306 al ment! nem 400 al
  • Cobra11
    #28
    igen mert a taxi 2 című filmből vett autó ami a filmben dettó annyival ment.
  • Cobra11
    #27
    khm. csak kár hogy ez a gyárilag benne lévő rekord. na akkor, hogy az ilyen fajta csalásokat elkerüljük ezentúl a replyayt is fel kell tölteni valahova.
  • Cobra11
    #26
    csak gyári pályákkal kéne versenyezni mert akkor megint ugyanott vagyunk. és aki nem tudja betenni a pályát a játékba?
  • CSOCSO
    #25
    mé kel erről 10 topicot nyitni? nah mindegy.. ez a baj ebben a letölthető autokban..full nemigaz az amit tudnak.. pözső taxí 400 al megy?:)))))))))))))))))))))
    azé szar az amikor lehagysz mindenkit a célnál.. szal szvsz ilyenkor elvesztí a gamez a varázsát...nah mindegy..mé nem valós adatokkal bír az a rohadt kocsi? de a többi is.. 300 mph val mentem a suprával..ez milyen hülyeség má???
  • Cobra11
    #24
    köszi csocso.
  • CSOCSO
    #23
    nah feltettem a patch et ami javítja az idegesítő Render_Getm() raM out of raN
    hibát..fenn van az sg ftp jén...(gyk:az nfsbajnoksag topicban
  • Ron Ragm
    #21
    Khm, nem tudom.
  • Ron Ragm
    #19
    Új feltétel: letölthető pályákkal is lehet versenyezni
  • Ron Ragm
    #18
    Megvan
  • Ron Ragm
    #17
    Route Adolf helyett Route Adonf
    és 1:30:58 helyett 1:30:85
    Hol a píbe találom a lementett shotot?
  • Ron Ragm
    #16
    Nah Route Adolf pálya: 1:30:58 (asszem)
    minnyá jön shot
    (valamivel el kell kezdeni:)))
  • CSOCSO
    #15
    jovammá:))
  • Cobra11
    #14
    verseny közben bal oldalt fölül írja, de csak single race alatt. meg a verseny végén írja az aktuális verseny alatt elért legjobb köridőt. képet lopni a játékból az alt+p bill. kombinációval lehet és az asztalra pakolja a képeket tga formátumban.
  • Cobra11
    #13
    ok.
  • Ron Ragm
    #12
    Hol lehet megnézni mennyi a legjobb köridő? mert én csak a legjobb versenyidőt találtam meg
  • Ron Ragm
    #11
    khm... csocso, könyörgök, ez esetben nézzél is ne csak lássál!!! (ott fönn... nem, nem a 'Bejelentkezett felhasználó: CSOCSO', hanem még följebb...üüügyes, a 'Kizárólag gyári kocsikkkal, + amit a hivatalos oldalon lehet letölteni' szöveg...)
  • CSOCSO
    #10
    nah majd megmutatom mit tok a kis vielside suprámmal:)))) de amugy hülyeség ez a verseny...
    van egy repülő végsebessége 500.... vagy mittoménmennyi..szal inkább vmi hivatalos autoval menjünk ami alapbol benne van..mondjuk lamborghini vagy corvette.,.nekem 8....
  • Cobra11
    #8
    szerintem csak pályánként tartsuk nyilván a rekordokat. TEHÁT KATEGÓRIA MIND1.
  • Cobra11
    #7
    DE KÉPET TOVÁBBRA IS KELL LOPNI A JÁTÉKBÓL!
  • Cobra11
    #6
    csak akkor újra kell telepítenem a játékot mert már nem tudom melyik a hivatalos autó. :)))
  • Cobra11
    #5
    ok.
  • Ron Ragm
    #4
    felőlem
  • Cobra11
    #3
    akkor legyen ez a bajnokság oldala.
  • Cobra11
    #2
    ok.
  • Ron Ragm
    #1
    Ezt a topicot azért nyitottam hogy a taxi szintű csalásokkal ne lehessen elrontani a "versenyt", valamint, azokkal is fair legyen a dolog akiknek nem megy a kocsik berakása. A pálya: Bármelyik. Kategóriánként is nyilván lehet tartani, de ha csak pályánként, akkor írd oda melyik kategóriájú kocsival mented azt a kört.