17
MIért kerül ennyibe az ADSL?
  • Gregorius
    #17
    De még most is így csinálják! :)
  • Lacee
    #16
    wow. nekem 9900-ba jön egy sima 384/64, de mivel a 2 éves hűségnyilatkozatból még van hátra egy év, sajnos nem tudok váltani... pedig lenne mire :-/
  • ollie
    #15
    Nekem csak havi 5 rugóba kerül az 512/128 ADSL.
  • cSuwwi
    #14
    ...végüliscsak 2 éves ez a topic...
  • Gregorius
    #13
    Majd én megmondom: nálunk most járt kinn az ürge, és sajnos gyenge a jelünk. Azt mondja, ez várható volt, mert tegnap volt a szomszédban és ott is gyenge volt. Mind a ketten közel egy hónapot vártunk arra hogy kijöjjönek felmérni, és bár tegnap itt volt a szomszédba arra már nem telt nekik, hogy ide is átnézzen. Ha mindenhová ennyiszer szállnak ki... butaarcú társaság. A mesterséges szivatás a 9 napos sürgősségi bekötés, arra van eszük... >I
  • netuddki
    #12
    hmmm..... drága ??? nekem 8625/hó
    ez nem is sok a korlátlan eléréshez és letöltéshez képest... yobb mint a chello
  • Gery1980
    #11
    Wow!!Hol laksz?
  • Imremagdi
    #10
    adsl ? szerintem nem drága, azonnal kifizetném fél évre előre he lehetne itt adsl, de itt nálam semmi sincs, még vodafone sincs mert nincs térreő, így marad havi 1-2 óra modemes...
  • Sub
    #9
    j. Hollndiában a második legdrágább a net! Ott ahol az emberek 5-ször többet keresnek. No comment! Ja és nem "szaros ISDN-ért" fizetnek ennyit meg 40 órás csomagokért, hanem T1 T3-as netekért!!
  • Lazarus
    #8
    azer mer szar
  • Gabest
    #7
    Szerintem nem az adsl a drága, hanem a fizetés kevés. Rengeteg országból dumáltam már emberkékkel, átlagban mindenhol ennyi. Túlfejlett helyeken még egy jó nagy sávszél melletti forgalomkorlátozással is szopatják a népet.
  • Sub
    #6
    Dehogynem! Azért ilyen drága mert Magyarországon élünk és ugye egész Európában itt a legmagasabbak a távközlési díjak! Ez one!
  • bende
    #5
    Azt hallottam, hogy az árakból vagy 6000 megy a MATÁVnak, mer övé a vonal.
  • bende
    #4
    Mi van fiúk? Meglehetősen primitív lett a kommunikációtok! Több szavas mondatalkotás nem megy?
  • Sub
    #3
    :) kúúúl!
  • CSOCSO
    #2
    ezé:

    :))
  • bende
    #1
    Hali!

    Miért kerül ennyibe az ADSL? Feltételezem: A szolgáltató fogja a sávszélességet beszoroz egy átlagon felüli neten töltött idővel, akkor kap egy Mbyte forgalamat, amihez rendeli a költségeket. Így van ez?

    Mi van, ha csak 100k-s az ADSL? Akkor adnák monnyuk brutto 5000Ft-ért? Mert akkor befizetnék, és nekem elég lenne az éjjel-nappal 100k, ez duplája a modemnek, nincs telefonköltség, minden király lenne.