35
Eurofighter Typhoon
  • Hmuda
    #1
    Lenne egy kérdésem. Nem tud valaki valahol egy kézikönyv PDF-et, ahol az összes billentyűzek le van írva, mert sose tudtam megtalálni az összeset (nemtudok katapultálni, célozni, néha nem működik a futómű, meg hasonlók).
  • skorpio7
    #2
    Most legyek egy kicsit undok ?!
    Ha megveszed a legújabb PCGURU-t , akkor most pont ez a teljes játék hozzá ... és a demó cd-n ott figyel kézikönyv is .Kell ?!
  • skorpio7
    #3
    Nézd meg ITT .
  • skorpio7
    #4
    ITT
  • Trance_HUN
    #5
    És honnan lehet letölteni?
  • Hmuda
    #6
    Jé! Nemár! Komolyan? Húúú! : DDD

    Nem tudtam, hogy fent van a CD-n. : )))
  • Lazarus
    #7
    nem tycoon?
  • Hmuda
    #8
    Hátpersze. Európai harcosokat kell enedzselni.

    Amúgy egy jó kis repülős game (megsúgom a Typhoon Tájfunt jelent).

    Ugye a patch megakadájozza, hogy néha megbolonduljon az irányítas? Időnként előfordul, hogy a sebességen, az irányon kívül semmit nem tudok változtatni. Se a futómű nem jön ki, se az Airbrake nem működik, fegyvert se tudok váltani, lőni se tudok, célozni se. Szinte semmi. Kicsit bosszantó.
  • Hmuda
    #9
    Hátpersze. Európai harcosokat kell enedzselni.

    Amúgy egy jó kis repülős game (megsúgom a Typhoon Tájfunt jelent).

    Ugye a patch megakadájozza, hogy néha megbolonduljon az irányítas? Időnként előfordul, hogy a sebességen, az irányon kívül semmit nem tudok változtatni. Se a futómű nem jön ki, se az Airbrake nem működik, fegyvert se tudok váltani, lőni se tudok, célozni se. Szinte semmi. Kicsit bosszantó.
  • Hmuda
    #10
    Nos, nem segített. Nem tudja valaki, hogy miért zavarodik össze így az irányírás és hogyan lehetne visszarakni az eredetibe? kicsit idegesítő, hogy emiatt nem tudok részt veni a küldetésekben.

    Más: nem tud valaki egy olyan repülőszimet, amiben van lopakodó, lehet küldiket csinálni, és van letölthetősége?
  • Hmuda
    #11
    Nem tudja valaki, hogy miért zavarodik össze így az irányírás és hogyan lehetne visszarakni az eredetibe? kicsit idegesítő, hogy emiatt nem tudok részt veni a küldetésekben.

    Más: nem tud valaki egy olyan repülőszimet, amiben van lopakodó, lehet küldiket csinálni, és van letölthetősége?
  • Hmuda
    #13
    A TFX nekem is megvan és még mindig szivesen veszem elő (imádok éjszaka drogbárókat bombázni : ))).
  • Trance_HUN
    #14
    Valaki mondja már meg hogy honnan lehet leszedni mert ami a warezcenteren van az nem jó mert nem muxik!!!
  • Gabo
    #15
    Szedd le a legutobbi PC Guru CD mellékletéről!!!
    Mindig ez a "Honnan lehet letölteni" mentalitás...
  • Hmuda
    #16
    Szerintem is ki fogsz bírni 1646 forintot egy szinvonalas újságért, egy full játékért (jelen esetben a Eurofighter Typhoon-ért) és 2 CD-mellékletért.
  • Hmuda
    #17
    Nem tudja valaki, hogy miért zavarodik össze így az irányírás és hogyan lehetne visszarakni az eredetibe? kicsit idegesítő, hogy emiatt nem tudok részt veni a küldetésekben. Folyton ALT+TAB-al ki kell lépnem és vissza, hogy jó legyen, de ez kicsit már idegesítő, ha félpercenként kell.

    Más: nem tud valaki egy olyan repülőszimet, amiben van lopakodó, lehet küldiket csinálni, és van letölthetősége?
  • Hmuda
    #18
    Nemtod, hogy most honnan lehet leszedni a TFX-et, mert nincs meg a CD-je? Vagy bármilyen más repszimet, amiben van beépített mission editor (lehetőleg valós helyszinekkel) és legalább az egyikfajta lopakodó? Magyarán egy jó grafikájú TFX szerű repszim.
  • Gabo
    #19
    Ráadásul az Americas Army is fent van a mellékleten.
    Szóval két Full játék...
  • Hmuda
    #20
    Na meg az! : DDD
  • Gabo
    #22
    Hmuda:
    Nézd át a játék hivatalos oldalán lévő FAQ-t!
    Én is ott találtam megoldás a problémámra. (Indítás után nem lehetett beírni a pilota nevét.)
    Lehet, hogy neked is szerencséd lesz.

    http://195.173.199.197/eft/html/home.html
  • Hmuda
    #24
    Tactical Fighter eXperience asszem.
  • Hmuda
    #25
    Gabo: kösi, megnézem. : )))
  • Hmuda
    #26
    Megnéztem, de nincs válasz a kérdésemre. : (((
  • neuro
    #28
    HMUDA: Próbáld ki a Jane's USAF-ot, van benne lopakodó F117.
    A TFX pedig Tactical Fighter eXperiment :)
  • Hmuda
    #29
    Köszi. Az honnan szedhető le?
    A TFX meg majdnem sikerült. : )))))
  • neuro
    #30
    HMUDA: nemtom.. elég régi játék. De szerinem megkapod bármelyik játékos boltban párezer ft-ért. Egyetlen problémája, hogy nem fut XP alatt.
  • Hmuda
    #31
    Az nem gond. Az XP-t úgyse engedném fel a gépemre. : )))
  • VL1
    #32
    ez nagy baromság dehogyisnen fut xp alatt
  • gsg16
    #33
    üdv!jár ide még valaki?az a gondom,hogy nemtudom elindítani XPsp2 alatt.nem segít a kompatibilitás álítgatása sem.mi a megoldás?
  • gsg16
    #34
    megoldottam a problémát.leszedtem egy patch-et hozzá,asszem 2.1-est,és a telepítése után simán indúlt.
  • L Viper #35
    Ügyi vagy.
    Győzzed vadászni Izlandon az orosz cirkáló rakétákat a kampány elején :-)
    Hú de rég nem játszottam vele. Kicsit árkádabb, mint a régi EF 2000 V 2.0