63
...avagy ami nincs Magyarországon
  • Coine
    #22
    Szia Apu !
    Mivel te nyitottad a polfóumot, ezért tudod is ám ki miatt kellett, ezt nem sózód rám kisöreg :)
    Nem akarom megszabni ki írhat ide, de mindent megtehetek, azért, hogy a kedvét elvegyem, nem ?
    És ezt folytatni is fogom jól, hogy ha meglátom azt a nick nevet, hogy Garfield.
  • Lteebee
    #21
    Coine: Az is önbíráskodás, hogy meg akarod szabni, ki írhat az általánosba és ki nem.

    Nem túl jó a memóriám, de arra pontosan emlékszem, hogy a polfórumot éppen miattad hozta létre az sg.

    Ha valaki a megfelelő hangnemet betartja, írhat az általánosba függetlenül a más fórumokon tanusított viselkedésétől.
  • Mike at home
    #20
    A hirhez kapcsolodoan (agyonveres) szerintem ez rasszista lincseles volt (bar ez csak tipp) remelhetoleg a lincselok is megkapjak melto buntetesuket.

    Es a cikk arrol szol, nem lehet tudni, nem voltak-e ittasak a jarmuben ulok, ami azert nem ugyanaz!
  • Mike at home
    #17
    Nem igy van Garfield. Ha ittasan vezetsz, nem engednek visszaulni.

    Az onbiraskodast meg a torveny bunteti. Az arra valo felbujtast is
  • Garfield
    #14
    http://www.nol.hu/Default.asp?DocCollID=64662&DocID=62413#62413

  • Garfield
    #13
    Polgárdi mellett, ha jól emélxem. Mindjárt kikeresem.
  • Garfield
    #12
    A fia nem volt ott, a fickó egyedül ült a kocsiban.
  • Coine
    #11
    Tudod gárfild van amiben itt 1etérthetünk.
    Ön dönt ! Iszik vagy vezet ?
    És most ezt viccen kívül.
    Mert én is most csináltatom ám a jogsim és nem akarok senkinek bajt okozni, tehát vannak alapszabályok, méghozzá egy, olyan, hogy VEZETÉSRE ALKALMAS ÁLLAPOT.
  • Coine
    #10
    fél óra alatt.
    figyelmetlen vagyok
  • Coine
    #9
    aha, akkor most mérgelődjünk együtt, mivel mást nem igen tudunk már csinálni....
    vagy szólj a jogalkotóknak....
  • Coine
    #8
    És fél óra leért Pestről ? Monjuk azt se tudjuk hova, úgyhogy sok a hiányos infornmáció...
  • I.C.ram
    #7
    Ha hívja a gyereket, hogy vigye haza, akkor szerinted ki a büdös fasz gondolja, hogy a fia átadja a volánt.
  • Garfield
    #6
    Nem tehet semmit, mert a jogszabályok nem teszik lehetővé. Akkor vehették volna el a slusszkulcsot, ha másodszorra is igazoltatják. A baleset viszont sajna hamarabb történt meg.
  • Coine
    #5
    Csak tudod ebben a rendősrésg is benne van !
    Hogy maradhatott alkoholos befolyásoltság mellett a volán mögött ?
    Persze én nem védem a fickót...csak a rendőrség sen angyalból van...
  • Rozsomák
    #3
    Sajnos a magyar sofőrök 60-70%-a ilyen nemtörődöm seggfej
  • Garfield
    #2
    Ja, link:

    http://index.hu/politika/bulvar/onbir0801/
  • Garfield
    #1
    Chicagoban agyonvertek két férfit a járókelők, akik valószínűleg ittasan, a kisbuszukkal elütöttek 3 embert.

    Alapvetően türelmes vagyok, de amikor a magyar közlekedésről van szó, amolyan kósza gondolatként átfut az agyamon, hogy ezt esetleg nálunk is be kéne vezetni, mert egyszerűen más megoldás nincs. Nem számítva városom közlekedését, akkor nyílt ki a bicska a zsebemben, amikor egy, a napokban történt halálos balesetről olvastam. Fickót igazoltatják, jogsiját közepes fokú alkoholos befolyásoltság miatt elveszik. Fickó fennhangon - állítólag - telefonál a fiának Pestre, hogy jöjjön érte, mert elvették a jogsiját. Fél órával később riasztják a zsarukat egy halálos közúti balesethez: az előbbi csávó frontálisan ütközött egy idős házaspárral, akik mindketten meghaltak.
    No, az ilyen embereket addig verném, amíg mozognak...