2025
Amit tudunk róla, az első FIFA 2003 képek a FIFA HUNGARY-n
  • Itsuki
    #2025
    Valakinek nincs meccs a HSP 03?
  • jbal
    #2024
    fifa 2003gólok
  • ffxi
    #2023
    THX!!


  • Taranov
    #2022
    Aha. Én nem nagyon fejeltem benne, de a használati utasítás szerint a w-vel kell.
  • ffxi
    #2021
    Csak azt kell nyomni? És az írányt is?

  • Taranov
    #2020
    Én úgy tudom, hogy a w-vel.
  • ffxi
    #2019
    Ezek szerint senki sem fejelt!

  • ffxi
    #2018
    Nos, már elegem van! Hogyan lehet fejelni kapura, vagy egyátalán fejelni akár hogy?
    THX!!


  • Taranov
    #2017
    thx :)
  • báttyó02
    #2016
    manchester united asszem :D
  • Taranov
    #2015
    Hello!

    Rég játszottam már a játékkal, elfelejtettem, hogy Bartez melyik csapatnál volt.
    Meg tudná valaki mondani?

    Köszi.
  • protection
    #2014
    Köszönöm. Remélem segít valaki
    Ez már a legutolsó esély!
  • Breki33
    #2013
    Itt kérdezd meg
  • protection
    #2012
    Valaki help!
  • protection
    #2011
    Sziasztok.Sehogyansem tudom megoldani, hogy a fifa99-el egymás ellen játszunk.Nem aktív a join.Lehet hogy van valami amit rosszul csinálok? Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném.
  • gercse
    #2010
    senki??
  • gercse
    #2009
    nem tudja valaki honnan tudnék német válogatott mezeket letölteni(mostanit)?
  • gercse
    #2008
    khm,khm
  • gercse
    #2007
    ja,nem tudjátok,a hsp 2003-hoz van valamilyen roster?
  • gercse
    #2006
    Majd ha ráérsz válaszolhatnál
  • gercse
    #2005
    fifaitaly-t nem ismerem,nem fifonline.it?
  • gercse
    #2004
    de azt tudod hogy milyen bl patch?
  • Breki33
    #2003
    nemtudom mikori mert nem próbáltam mert kijött a 2004
    azt hiszem a fifaitaly-n volt
    és fecoh ajánlotta az fh-n is

    amúgy nem kell szeretned ez nem a társkereső topic :-)
  • gercse
    #2002
    na mindegy én megyek aludni,remélem majd válaszolsz azért
  • gercse
    #2001
    ezt nem szeretem benned,mondasz valamit és akkor nem tudod hogy honnan kell,vagy nem érsz rá,inkább ne ültess bogarat a fülembe
  • gercse
    #2000
    vagy most miröl beszélünk melyik bl patch?(idei?az megvan)
  • gercse
    #1999
    van ilyen hol?
  • Breki33
    #1998
    Hát miért nem a BL patchet rakod fel ember? P
  • gercse
    #1997
    kérdés:az fh-n van egy olasz klaszikusok patch,be is rakom,de hova rakja a csapatokat?
  • Breki33
    #1996
    egy gameplay miatt nem kell ujrarakni!

    Amúgy meg azért nem válaszolok mert nincs fent a játék.
  • gercse
    #1995
    Ha tudtam volna akkor válaszolok de nem tudok sajnos,mert ebben a játékban 16 ról is alig lehet gólt löni, közelebbről meg ha meg csavarod sem látszik,gameplay-t én töltöttem le de nem tetszett mert a lövéseket még jobban elszúrta(pl.:nagyon lapos volt az összes lövés,alig lehetett megemelni),ezért ujra raktam a fifát és most simán játszom a juvéval profin,nekem bejön.
  • Csabesz6
    #1994
    nekem nem tudnál esetleg válaszolni?
  • gercse
    #1993
    Melyik a jobb?:egy különleges zokni(inkább úgy mondanám megkülönböztetett)vagy egy 2gk-s mez?Aki nem tudná miről beszélek az ne válaszoljon de remélem hogy Breki mester juve szakértő tudja mi van.
  • Csabesz6
    #1992
    nida hogy főhoztam a topikot!
  • Csabesz6
    #1991
    Meccs közben hogyan lehet csavarni a lasztit?(nem szabadrúgásnál azt má tudom)illetve melyik a legjobb gameplay?????????????
  • gercse
    #1990
    Látom már kár ebbe a topikba írni mert nem akar senki sem válaszolni, ennyire elavult lenne a játék,hát nem tudom szerintem veri a 2004-et,de ez az én véleményem,mindenesetre lehet törölni a topikot mert már nrm látom értelmét a Fifa 2004 mellett.
  • gercse
    #1989
    Breki légyszi ha tudsz akkor válaszolj!!
    Kellene régi juventus mez a 2003-hoz(mindegy milyen,lehet 95/96,96/97,...,de ha lehet akkor 2000 elötti legyen)ja és az sem lenne rossz ha 2gk-s.
  • precision
    #1988
    A cd a rossz! Vki pls töltse fel nekem azt a filet! Nagyon fontos lenne, anélkül nem megy a játék! Thx előre is!
  • precision
    #1987
    Hali allz!

    Lenne egy kérdésem! Elővettem újra a játékot, játszani vele. Nademost installnál reklamál nekem h nem tud másolni egy filet (data/video/xsell_na.mad). Már nem emlékszem, hogy ez "normális", és vmi okossággal kel megoldani v. lehet h csak a cd szart be és azért nem tudja olvasni? Visszaolvastam egy "keveset" de nem találtam semmit. Pls segítsetek!
  • Breki33
    #1986
    változik