80
Filmvágás
  • scynetyc
    #39
    köszikee :oo)
  • karikusz
    #38
    Köszi testvérem!!!

    Bejött....jövök 1-el neked...:))
  • SaWo
    #36
    Az a lényeg, hogy úgy kell megvágni, hogy a recompression-nátl ugyanazt a tömörítést válaszd, mint amiben eddig vis van az avi Azonkívül nem kell újratömöríteni az avit, csak a vágásoknál. Szóval, ha nincs újratömörítés, akkor a virttualdub-bal sem szabad csúsznia.
  • karikusz
    #35
    Hi all!!

    Én nekem még nem sikerált avit vágnom...:(((
    A virtual dubbal próbáltam de sajna elcsúszik mindig a hang a vágott avi-n...((

    Most letöltöttem az adobe premiere-t de az nagyon magas...:((

    Valakitől kérnék egy kis segítséget...csak egy kis darabot akarok levégni az aviból hogy elférjen egy cd-re.

    Értelmes válaszokat várok...!!

    Köszi a gyors sos-t....
  • Frank99
    #34
    bocsesz, ezt nem ide akartam :-)
  • Frank99
    #33
    http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=2189
  • scynetyc
    #31
    tudsz egy linket esetleg a frissebhez? :o)
  • Tarathiel
    #29
    Próbálj egy frissebb verziót.
  • scynetyc
    #28
    nekem az 1.4.7-es verzio van és az audionál nem találtam sourcet. Az a vicces az egészben ,hogy ha megnyitom a filmet és elinditom a progival, akkor van hang,de ha leállitom és arrébb huzom a tilitolival a filmet a közepéig,mert onnan kell egy részlet nekem, akkor már nincs hang. Söt ugy is jártam hogy kijelőltem amit vágni akartam és frankon volt hang amin lementettem. A következőt ugyanugy csináltam,de az már hangnélküli lett.
    video streaming enableb audio streaming no enabled lesz amikor a mentéskor /sima avi mentés,mert a többi mentés nem tom mire jó/ kinyilik a státuszjelző és ott a perfre vagy mire klikkelek.
  • scynetyc
    #27
    Köszönöm ,megprobálom. :o)
  • Tarathiel
    #26
    Az audio menüben Source Audio és Direct Stream Copy. Ha így nem menne, akkor az utóbbi helyett Full Processing, majd állíts be valamilyen tömörítést a Compressionban. Javasolt az MPEG Layer 3, 128-192 kbps.
  • scynetyc
    #25
    Sziasztok!

    Első probálkozásom a virtual dubbal,nem volt igazán sikeres, mert nyers avit kaptam, ami nagy helyet foglalt.Rájöttem,hogy kodolni kell és akkor kisebb lesz. Ez sikerült is, de :
    -mikor betöltöm a filmet a progiba és elinditom akkor van hang. ez eddig okés
    -viszont ha kivágok egy darabot a filmből és azt elmentem /szexfilmet darabolnék :o)/ akkor azt már hang nélkül teszi.
    Lécci valaki segitsen, hogy mit kell beállitani hogy hangom is legyen, mármint a filmrészletnek :o)
    Ha lehet szájbarágosan,mert kicsit nagyon béna vagyok. Köszike
  • YMan
    #19
    ajánlom még segédprogramnak a VirtuaDub-ot:) elég hasznos. csak egy info mert szerintem nem egyértelmü: ha képet akartok benne átméretezni akkor a filterekhez kell hozzáadni egy resize filtert. Amúgy kafán lehet vele áttömöríteni egyik formátumból a másikba. nekem az jött be hogy mindent áttömörítek DivX5be és úgy vágok Premierrel. sokkal gyorsabb ha homogén a Codec az avi-kban. én nagyon sokat szívtam vele.
  • Crem
    #17
    Köszönöm! DE! Már megtanultam!:))) Megjegyzem ez a program jóval többet tud mint amit vártam tőle!:)

    Köszi még1szer!:)
  • Crem
    #15
    Megvan a könyv! Most megyek és megtanulom!:(
  • Crem
    #14
    Na...

    Megvan az Adobe Premire 6.01 verzió!

    KÖNYÖRGÖM! Árúlja el valaki, hogy kell egy filmből kivágni részletet( tv-ből vettem fel) !
    A reklámokat illetve a végét kéne levágni! De ez az egyszerű művelet nem jön össze!!!!

    PLS! Valaki!!!!:))
  • FreeHome
    #13
    Sonic Foundry Vegas Video 3
  • Crem
    #12
    Ehh.. 1400 illetve 1599$ nem tudnánk valahogy megoldani, hogy olcsóbb pénzért hozzájussak??:))

    Esetleg feltölteni???:))))))))))
  • scynetyc
    #11
    Köszi a segitséget :)
  • DuriBumi
    #8
    Ha kameráról vagy TV-ról digizel filmet akkor biztosan
  • scynetyc
    #7
    DuriBumi!

    Megtaláltam a Pinnaclét, ma le is szedem.

    Ezzel lehet filmekből részeket kivágni?
  • scynetyc
    #6
    Köszike! Megprobálom megkeresni.Esetleg tudsz linket? :)
  • DuriBumi
    #5
    Szerintem valami egyszerübbel kellene kezdened pl pinnacle studio v. ulead...a premire kicsit komplikáltabb
  • scynetyc
    #4
    Ezt nyitottam elöször és akkor még nem tudtam mit keresek. Tudom ezt vagy a másikat törölni?
  • DuriBumi
    #3
    Ha már tudod mit keresel / másik topik / akkor ezt mért nyitottad?
  • scynetyc
    #2
    A Movie maker nem rossz,csak wma vagy milyen formátumot készit és nekem avi vagy mpeg kellene.
  • scynetyc
    #1
    Hi!

    Az XP moviemakerén kivül létezik más progi is amivel filmet lehet vágni?