6
HTTP Post metódus, file feltöltés formból
  • Borg
    #6
    Nem tudok róla!
  • Pheel
    #5
    Király. Known bugs az apache-nál vagy a php-nál? :)))
  • Borg
    #4
    Persze, egy linuxos (debian) és egy win98 (csak teszt célra) gépen is ugyanezt csinálja.

    Mindegyiken apache+php, egyiken IE5, másikat meg IE6al próbáltam.

    Biztos nem a net gondja, mert a W98as gépen IE5el önmagán futott a szerver, meg az IE is, szal nem kellett interneten át mennie.

    A linuxos debiannal meg rendes netes szerver. Saját gépemről neten át IE6-al ugyanúgy elszáll.
  • Pheel
    #3
    Szabad mem? Szabad HDD hely? Van?
  • Borg
    #2
    Ime az apache error.log -ja, ha ez segit:

    FATAL: erealloc(): Unable to allocate 5820001 bytes
    [Thu Aug 01 10:40:25 2002] [info] master_main: Child processed exited (due to MaxRequestsPerChild?). Restarting the child process.

    Akármit állogatok, már mindenféle limitek átállitásával próbálkoztam apache config és php iniben is, semmi hatas...
  • Borg
    #1
    Hi.
    Nekem működik egy ilyen az oldalamon (File-eXchange - http://cwx.ini.hu), és eddig nagyon királyul is ment, az alap 2MB-os PHP_MAX_UPLOAD_FILE_SIZEvel.

    Most viszint szerverváltás után, felemelkedett ez a határ a PHP.ini-ben 10MBra.

    Ennek ellenére, ha 8-9-10MB-os fileokat próbálok feltölteni, akkor már a gombra kattintva elszáll DNS errorral.
    6.6MB-os file simán felmegy. (IE6)
    Ja, és a formban természtesen feljebb van meghuzva a határ, mint 10MB (byteban).

    Szerintetek ez mitől lehet?