33
Új Defender of the Crown PC-re
  • a.carkey
    #33
    Megjelent egy új Defender of the Crown, "Defender of the Crown: Heroes Live Forever" címmel. Nem olyan feelinges, mint a régi, de elég jó. Aki anno szerette, az mindenképpen próbálja ki!
  • kefi
    #32
    És egyáltalán,hogy kell lőni a katapulttal,hogy megfelelő magasra menjen?
  • kefi
    #31
    Nem tud valaki a "Defender of the Crown"-hoz valami cheat kódot.A tartsd lenyomva R-t az nem jött be.
  • magyar ember 2
    #30
    Regebben volt rola szo, hogy keszul egy mai igenyekhez igazitott, 3D gfx DOC is, azzal most mi van?
  • Crokin
    #28
    Én is ott vettem. Lovagi tornára csak egyszer kell ráérezni, ugy ahogy a katapultálásra is.
    Kardozás meg annyoibol áll, hogy csak kattogtatni kell az egeret minél gyorsabban. :)
  • Árnyvadász
    #27
    Tegnap megvettem. Voltam mindenhol, de végül is az EuroPark-ban (Határ út) megvolt. Ott aztán igazán van választék. Szerintem az egyik legjobb hely.

    Progi: :))) Édes nagyon. Csak a lovagi tornákon az egérrel kicsit szenvedek. Meg a kardozást sem sikerült megnyernem egyszersem. 3-ból 3 padló...

    Meg csak 1024*768-ban lehet vele normálisan játszani. De amúgy el lehet vele szórakozni.

    Csak rá kell hangolódnom.
  • Laalee
    #26
    ez a felujitott irto igenytelen lett... el sem tudtam kepzelni mi lehet 500 mega ebben... hat 200 mega a zene termeszetesen wav... es 300 mega a hatterkepek, illetve az összes animacio termeszetesen mind bmp ben... valamint a program maga anno volt vagy 200kb most sikerult ugyanazt megirni 20 megaba...

    igenytelen kodolas, de legalabb jacchatunk a kedvencunkkel ujra :D
  • Cutter
    #25
    Ja. Tök ugyanaz a hangulat csak sokkal szebb. Persze nem a mai 3D-s csodákra kell gondolni, kicsit mesekönyv szerű, de kellemes stratégia-taktika. Tud valaki menteni, mert nekem nem sikerül. :(

    Letöltés
  • Rip
    #24
    Milyen ez az új verzió? Megéri leszedni? Hozza a régi hangulatát?
  • Lacc
    #23
    Pl. warezcenter =)
  • Gary
    #22
    Lacc: Mondanál egyet, hogy ne kelljen keresni? :)))
  • Lacc
    #21
    Fent van már jópár warez oldalon.
  • mezeik
    #20
    Honnan töltötted le azt a változatot?
  • mezeik
    #18
    Sziasztok! Tudja valaki honnan lehet letölteni a Defender of the crown-t?
  • Rip
    #17
    Online játszható DofC. (Nem multi:)

    http://www.cinemaware.com/play_dotc.asp
  • Crokin
    #16
    nincs valami nagy tolongás...
  • Crokin
    #15
    Valaki küldjön 1 linket pls, ahonnan le lehet szedni a DOC remasteredet. köszi
  • G. Joe
    #13
    dc, és tényleg benne van az eredeti változat is minden platformra!
  • Cepheus
    #12
    Hi!

    G. Joe, elárulnád honnan töltöd?

    Köszi előre is.
  • G. Joe
    #11
    Mellékesen: Most töltöm lefelé! :D
  • G. Joe
    #10
    és mindebből még 3 biztonsági másolat! :P
  • skorpio7
    #9
    Kössz .
  • hiba
    #7
    Itt neztem utana en is es ami most megjelent az a "benabbik" valtozat a Robin Hood-os lesz a komolyabb (ez a site szerint) es azt csak 2002 Q4-ben adjak ki.

    Arnyvadasz meg 2 valtozatrol beszelt :)
    a kicsit felujitott pedig ami most jott ki.

    Ez pedig a nagyon: RobinH
  • skorpio7
    #6
    Valaki játszott már vele ?!?
    Csak azért , mert nem tudom , mi lehet ezen 40*15 MB , amikor az eredeti game mindössze 1 MB sem volt .
    Nos ?
  • skorpio7
    #5
    Hiba !
    Most hibáztál !

    Nézd csak meg EZT a címet !
    Ez bizony a felújított változata a game-nak !

    Szóval Árnyvadász szerintem erről beszélt ... Ennek a programnak készül a kicsit és a nagyon felújított változata is. A kicsit csak tuningolt grafika jellemzi a kornak megfelelően,...
  • hiba
    #4
    Ez nem az a felujitott valtozat amirol Arnyvadasz beszel - legalabbis sztem :)

    Annak a neve: Robin Hood - Defender of the Crown
    ez pedig Defender of th Crown: Digitally Remastered Edition

    Nem ugyan azok. Az elobbi a komolyabb. Az utobbi pedig ami most latott napvilagot legalabbis az usa-ban.
  • SarkanyfuaRUSH
    #3
    No de én arról beszélek, hogy a felújított változat már megjelent. Rajta van az ISO-news-on.
    Ez érdekelne engem, le lehet-e szedi már valahonnan ??
  • Árnyvadász
    #2
    Nos, igen.

    Én anno, a http://webking.hu/dp/ oldalról szedtem le, ahol ez a progi mellett még rengeteg hasonló és időben is egyező leledzik.

    Máspedig.

    Ennek a programnak készül a kicsit és a nagyon felújított változata is. A kicsit csak tuningolt grafika jellemzi a kornak megfelelően, de a nagy már új progi lesz, persze a régi elemeket nyilván megőrizve.

    Van hivatalos oldala is, de erre már nem emlékszem, ám ha beírod a Def.. stb. a progi címét egy jó kis keresőbe pl. Yahoo pillanatokon belül meglesz az oldal és már lehet is csemegézni!

    Sok sikert hozzá!
  • SarkanyfuaRUSH
    #1
    Tudtok erről valamit?? Én nagyon csíptem, nosztalgiáznék kicsit. :)))

    Köszi