101007
.
  • ximix #100727
    Doge Viper kicsit felfújva
    link
  • ximix #100726
    Hogyan drifteljünk elsőkerék-hajtásos járgánnyal :)
  • ximix #100725
  • Mentol
    #100724
    Nem csúnya:
  • n003
    #100723
    vótmá :)
  • ximix #100722
    Szerintem is egy "kicsit" túlfordult és egyben mázlija volt, hogy nem akadt el a kerék valami gödörben vagy kőben vagy egy lazább részen nem süllyedt be és repült el az erdőbe.
    Minden esetre "a kilincsel előre" az valami ilyesmi :D
  • broman191
    #100721
    Vajon szándékos volt-e? Lehetett volna ott gyorsabban kanyarodni kevésbé látványosan, meg azért ez a rallyhoz mérten is nagyon keresztben volt...túl hamar fordult aztán nem vette el mert tudta hogy a 4 kerékkel kiadja...ahogyan a Belga mondta "Ezt is lehet, így is lehet szeretitek, szeretik." :D
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2019.10.03. 17:00:46
  • Szabi #100720
  • ximix #100719
  • ximix #100718
    " A gumiabroncsokat a Michelin röntgenfelvételek segítségével ellenőrizte. Az előzetes tesztek szerint azok egészen 511 kilométer/órás sebességig biztonságosak lettek volna."
    forrás
  • SötétBarom
    #100717
    Úgy kéne kipróbálni, hogy átalakítják vasúti sín kompatibilssé. Ott nincs gond a gumikkal... :D
  • ximix #100716
    "Nem sok" kellet volna az 500-hoz, a gumi nem tudom meddig bírná, mi a mai technológiai határa.
  • RatBaG #100715
  • RatBaG #100714
  • ximix #100713


  • ximix #100712
    Nem rossz, nem rossz, de eredeti 6000 cm3 V8 benzin motorjával sem lett volna gyengusz.
    Kedvenc billencs evör.
    MMZ-555

    Nem túl praktikus ez a ívelt billencs kialakítás, de lehet pont ezért gyerekoromba nagyon tetszettek a fehér pofájával együtt.
  • Szabi #100711
  • RatBaG #100710
  • RatBaG #100709

  • Mentol
    #100708
    Színesben ütős! Grat!
  • CSOCSO
    #100707
    Amugy hogy egy kicsit verjem a sajat mellemet ( ha mar a carbon fiberrol van szo)
    2017 ben megcsinaltam a legkiralyabbul kinezo carbon fiber vinyl-t. En voltam a vilagon az elso aki realisztikus szines es fenyes carbon fiber vinylt nyomtatott. Mondjuk a mai napig nincs senki aki csinalt volna hasonlot. 2017 kornyeken egy SOTT elemento 6 nevu carbon fiber volt az egyetlen nyomtatott CF a piacon. A tobbi mind vagy a gagyi matt texturazott CF volt vagy a faszan kinezu de ultra szar kinai fosadek 3D, 4D, 5D anyag volt. Kicsit felbaszta az agyam, hogy a SOTT anyag mennyire rohadtul tapad es tobbszor volt vele problemam. Hol nyomtatasi hiba volt. Hol a laminacio elengedett, de a nyomtatott anyag lent maradt. Egyszer mikor ujra kellett csinalnom az egyik motorhaztetot es a laminactio visszajott, lemostam a nyomtatatast alkohollal es akkor rajottem, hogy metal szurke anyagra van nyomtatva a cucc. Ettol nezett ki faszan. 3M nek van egy ilyen nyomtathato anyaga es arra megcsinaltam a sajat CF mintamat. Nem nezett ki szarul mikor lewrappoltam odabent a neon feny alatt az elso autonak a tetojet. Direkt sotetebbre csinaltam a dizajnt mint a SOTT anyag. De mikor kivittuk az autot a napra akkor kb leesett az allunk. Nagyon kiraly, kozel eredeti CF hatasa van az en CF foliamnak. Mivel sotetebbre csinaltam es a metal szurke anyagra nyomtattam igy valtozik az arnyalat attol fuggoen, hogy merre van a nap es merre allsz a lewrappolt dologhoz kepest. Eszbonto effekt volt amit meg sehol nem lattam elotte semmilyen oldalon vagy social median. Megcsinaltam szinesben is.













    En carbon anyagom esos idoben ( nappal sokkal de sokkal jobban nez ki)




    Sott anyag napon:

  • RatBaG #100706
  • desigo
    #100705
    Tegnap mentem a Hősök tere felől az Andrássyra és egy busz mögül egyből ki balra sávváltás és csak pislogtam,hogy itt jönnek szembe autók velem.Mondom wtf?Memglepődtem eléggé majd soroltam vissza a busz mögé...
  • RelakS
    #100704
    Ezt elfelejtettük kitárgyalni később

    Ha valaki még nem járt arra az elmúlt hetekben: A Hősök tere felé az Andrássy út vége három sávossá válik, míg a Hősök tere irányából egy sávossá vált.
    Csodálom, hogy eddig a szélső sávból balra kanyarodót eddig még nem verte telibe egy "gyorsabban-befordulok-az-Andrássyra-mint-a-többi-gyökér" autós.
  • RelakS
    #100703
    Pár hete szoktam vissza a Hungáriára, és korábban nem tűnt fel, szóval ez szerintem idén került ki.
  • broman191
    #100702
    Kétségkívül Soros-bérencek munkája, összezavarják az igaz magyar embert.
  • cement
    #100701
    ezt még nem is figyeltem pedig gyakran járok erre, nem rég tehették ki mert ez a streetview kép 2018 júniusában készült és akkor még nem volt kint:
    https://www.google.hu/maps/@47.5133124,19.0755178,3a,75y,48.91h,92.08t/data=!3m6!1e1!3m4!1skrewLyYPwJH6j6xraCBs5A!2e0!7i13312!8i6656?hl=hu

    Ismerem a kereszteződést, próbáltam rájönni, hogy mi lehet a logika a tábja mögött, de nem jöttem rá, bárhogy is nézem egyszerűen szarul van megrajzolva :D
  • RelakS
    #100700
    WTF ez a tábla? :D



    WTF, mert itt kettő darab sáv van.
  • SötétBarom
    #100699
    pure luck
  • broman191
    #100698
    Zsépfolt. Vajon skill vagy szerencsés kiadta?
  • maffioso
    #100697
    A másik is. Ha jól láttam a Petőfi hídon? Mindenesetre ez elképesztő és megérdemelnék, hogy egymásra gyújtsák a szarukat. Engem M3 bevezetőn a Shell kútra kanyarodó sávban előzőtt meg egy motor ~300 körüli tempóban, mert egy villanást láttam csak úgy, hogy én is 150-el jöttem (még autópálya szakaszon). Most, ha én ott kitalálom, hogy tankolnék, akkor annak (és ilyen tempónál már nekem is) annyi.
  • RelakS
    #100696
    Ugyan nem 230, de ez legalább a közelben van:
  • maffioso
    #100695
    Nézd meg a videói közt a focus rs-t. Az is megér egy misét. :D Istenem milyen emberek vannak.
  • Borg
    #100694
    És még videót is feltenni róla.
    Remélem valaki feljelenti, és letartóztatják.
  • maffioso
    #100693
    Intelligens dolog 230-at menni forgalomban, városban.
  • RatBaG #100692
  • RatBaG #100691
  • desigo
    #100690
  • RelakS
    #100689
    A Lézer fényszóró nem ugyanaz, mint a mátrix led.
    A mátrix led csak a hagyományos távfény okos változata, a lézer fényszóró meg egy jóval messzebbre világító lámpa.

    Amúgy csak azért nézném meg, melyik világít jobban, mert ebben a lámpában egy led van, a lézer fényszóró meg koncentrált kék lézerrel gerjeszt egy sárga foszfor réteget. A videóban látottak alapján ez kb parasztvakításnak tűnik, bár a parasztot ez a lámpa is vakítaná rendesen :D
  • broman191
    #100688
    A mátrix-led nem vakítja meg a parasztot, ezzel meg vége van... :D