49
Britney tancos progijarol minden...
  • Bucser
    #49
    Ez a Barbie Fashion Designer x-edik része volt?? vagy mi???
  • steweee
    #48
    én régebbről emléxem egy jó táncolós játékra, a parappa the rapper-re, bár az még ps1-en volt
  • steweee
    #47
    :))))))))DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    főleg a májkeles !!!!
  • Tjay
    #46
    szerntem az
  • neonx
    #45
    Nekem az a játék kellene ami 400 mb körül van és a britny számaira kell táncolni (jönnek a nyilak fentröl lefelé és meg kell nyomni a helyeset)Ez a játék kellene de nem tudom a címét.
    Aki tud segítsen köszi (nem a britney dance beat)



  • Vlala #44
    Kozso - megvilágosodás :-)
  • moni
    #43
    :DD
  • lwb
    #42
    esetleg Sim Fekete Pákó ? :D
  • Vlala #41
    De jóóó, hogy már mindenből lehet számgépes játékot csinálni. Van egy-két ötletem:
    Bözsi néni bevásárol 3d;
    Takarítsd ki a vécét multiplayer edition;
    Uhrin Benedek - the way to the stars;
    Michael Jackson's big children hunter.
  • moni
    #40
    tool sok itten az eőszak, emberek....vki léccike mondja meg nekem. hogy hunnan lehet a játékot letzölteni, márt már mindenhol kerestem, topicot is nyitottam, de senki nem mondja meg!!:( lehet hogy szar, de én legalább meg szeretnlm nézni. Ha vkinek van messengere, és megvan, nekem az is jó ha ott átküldi, csak lécci...:(
  • ujedith
    #39
    Ma is hu leszek a topicunkhoz:
    KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA,KURVA. ennyi.
    Es vissza a Duke Nukem-re:
    En nagyon sok ellentmondo velemenyt hallotam errol a gamerol. Valaki dicseri,valaki nem...
    Igazabol masok velemnyebol nem nagyon tudom eldonteni, hogy milyen. Szeretnem sajat szememmel latni, hogy miert szar, vagy miert jo.
    De a BRITTNI-t lattam es mar tudom, hogy miert szar.BRITNEY
    DIE BRITNEY, DIE!!!
  • Laza
    #38
    DE a BRITNEY GAMMA EGY NAGY KULA...!!!!
    EBBEN 1etertunk.. :))))
  • Laza
    #37
    Ezt csak azert mondod, mert nem ismered a Zero Hourt.. :))))))))))))
  • Cobra11
    #36
    szerintem király a duke nukem manhattan project. az, hogy neked nem jött be nem jelenti azt hogy fos játék. DE A BRITNI TÉNYLEG EGY FOS JÁTÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Laza
    #35
    megjegyzem, ez volt a legjobb (meg most is az:) kulso nezetes Duke gamma.. :)
  • Laza
    #34
    hjajj...
    hagggyyuk ma az a Manhattan Prodzsektet... :)
    egy szanalmas Contra klon Duke borben... :)
    nem ertem, hogy ha annakidejen ki tudtak adni a Duke Nukem: Zero Hours-t, akkor 2002ben miert kell ilyen szemettel teliteni a piacot.... :)
  • Garrett
    #33
    most mondjam azt hogy az is egy fos játék?... nem mondom.de az..
    viccen kívül nem tudok hozzá letöltőhelyet..
  • AMD rula
    #32
    Az a szánalmas, hogy az amcsi emberek képesek megvenni az ilyen progit, meg persze a brittnmi cd-ket...
  • Cobra11
    #31
    ott nincs fent. most is onnan töltök.
    Duke Nukem Manhattan Project: qczi.warez.hu

    Letöltöd a további linkeket és ott van
    ha már törölt a gennyes extra akkor gyere a Direct Connectre a hungary2.dns2go.com hubra és töltsd le tőlem.
  • Laza
    #30
    OOPS I.. :)
  • ujedith
    #29
    Ja es vissza a topicra:
    Rohadt, hulye, **csa brittni! UUUTTTAAALLLAAAKKKK!!!!!!!!!!
    FFUUUUUUUUUJJJJJJJ!!!!!!
  • ujedith
    #28
    Ha jol tudom, a bolic ftp-jen fenn van.
    Nezd meg a http://bolic.uw.hu/ cimet.
    Ott le van irva, hogy juthacc fel a serverre.
    Engem mar ki banneltek azok a rohadekok.
    De leszarom oket, mert nem volt fenn, ami nekem kellett volna. Az pedig nem mas, mint a Duke Nukem: Manhattan Project. Te nem tucc rola valami letoltohelyet?
  • Cobra11
    #27
    1etértek. ha már úgysem a játékról szól a topic akkor megkérdezem: nincs meg neked véletlenül az NHRA Drag Racing 1 vagy 2 vagy az IHRA Drag Racing?
  • ujedith
    #26
    Ez a legnagyob szar, amit valaha lattam!!!
    Mar banom, hogy megnyitottam ezt a topicot.
    Szerintem valtsunk at UTALOM BRITNEYT topicra es szidjuk ezerrel!!! :)))
    En kezdem: Egy rohadt ***rva, most lattam vele egy interjut es olyan nyalgep, hogy mar majdnem szetfolyik. BLOEEEE!!!
  • Laza
    #25
    ezt a kepet en csinaltam, FAKE... :)
    csak jo poen.. :)
  • Laza
    #24
    ja, a freewebbel valami mostan vagyon.. :)
    de a kep az allat.. :)
    (a felreertesek elkerulese vegett, en nem jatszok ilyen jatekokkal, nem is szeretem Britneyt... :))))
  • Cobra11
    #23
    ki azaz állat aki ilyen baromságokkal játszik? a freeweb nem müxik (nem a kép miatt néztem meg)
  • Garrett
    #22
    nekem nem jön be a kép :( biztos törölték a frívebes kecsegek.
  • Laza
    #21
    nemtom, de meg fog halni.. :)
  • CaviaR
    #20
    :)))
    Érdekes kép... Hány éves lehet Brit? 10-12? :)

    Igaz, csírájában kell elfojtani a gonoszt...
  • Laza
    #19
    na, talaltam egy kepet az uj Britney jatekbol...
    nagyon huzos lesz, ajanlom mindenkinek... :)))))))

    Britney in Chaos 2 (kep a jatekbol:)

    :)))))))))))))))))))))))))
  • Laza
    #18
    egy unregtol ez durva.. :)
  • Laza
    #15
    sot, mar csinaljak az uj Tomb Spear jatekot, amiben Britney (egy kis szilikonozas utan:) lesz a foszereplo, es jo lesz, meg minden... :))))
  • Laza
    #14
    nekem megvan, es kva jokat jaccolunk egyutt a haverokkal... :) es nem is csunya, es nem is szar, es nem is nem is n....
    pl tegnap csinaltam egy olyan "combot", hogy Britney fejenallt, meg a hasan porgott, meg ilyesmi (tudjatok, ahogy az szokott)... :)
    mikor elmennek a haverok mindig ujra betoltom, es arra verem ki (a fogaimat:)...

    szoval csak ne bancsatok szegeny BrittSpeart.. :)
  • ujedith
    #13
    Na mindegy, mostmar tulelem...
  • skorpio7
    #12
    Ugyan már ... csak egy életre szóló csalódástól szerettek volna megóvni a fiúk és egyáltalán nem voltak bántóak a hozzászólások .Bár amint olvasom , csak nem sikertült ettől megóvni téged .
  • ujedith
    #11
    Hat ha nem, hat nem.
    Azt hiszem nekem is megvan a jogom, hogy a szarokat is megnezzem... csak azert, hogy tudjam,hogy mivel NE jaccak.
    Egyebkent nem vagyok Britney rajongo, csak kivancsi lettem volna, hogy mi ez?
    A sok locsogas-fecseges helyett beirhattatok volna egy cimet, aholvan egy kis info vagy ilyesmi. Nem mintha nem biznek a velemenyetekben, de azert megneztem volna. Egyebkent mar le van toltve, csak meg azt nem tudom, hogy CRC-s e.
    Maskor, ha tudtok segiteni, miert nem teszitek? Segitsunk egymason! Errol szol ez a forum nem?
    Maskor ha tudtok segiteni, a velemenyetek mellett jol jon egy kis segitseg is.
    Egyebkent KOSZI, most neztem meg es tenyleg egy szar!!! :)))
  • CHEAPBOY
    #10
    es milyen jol tesszuk:P
  • Garrett
    #9
    hidd el azért nem segítünk mert téged akarunk megvédeni ezzel.
  • CHEAPBOY
    #8
    Nem vagy semmi......