17
Vodafone Előfizetés INGYEN!
  • Feccho86
    #17
    Sziasztok! Nokia C5 00m van előfizetéssel! Állítólag lehet vhogy vmi kóddal ingyen facebookozni rajta wifi nélkül! Hogy nem tudja vki?
    Azért is gondolom ezt mert az alkalmazásoknál, ahol a netes oldalak vannak csak a facebook kezdőlapja jön be, de ha pl. be akarok lépni már hozzáférési pontot kér (wap, stb. ilyenek)!


    THKS
  • djsenki
    #16
    Röhejes! Ha a saját nevére megköti valaki, akkor inkább kifizeti a telefont és akkor telója is lesz, ráadásul az előfizetéses telefonok nem is drágák.
  • motorosnorbi
    #15
    hc
  • TheZsenyka
    #14
    Te megtartod a telefont, a tag meg fizeti a részleteket a telefonra a havi díjjal. Bomba üzlet.
  • Pheel
    #13
    Előfizu telefon nélkül Vodanál 10 ruppó. Telefonnal a telefon ára. Ha neked már van jó telód, de nincs pénzed és akarsz előfizut, akkor keresel valakit, akinek kell a teló és kiperkálja a teljes összeget.
  • jAMEsbAUd
    #8
    Na sracok, mindenkinek koszi, de targytalan a dolog, megoldodott... ugyhogy mostmar vehetjuk ugy is, hogy bezart ez a forum... legalabbis en mar nem fogom nezni! Sziasztok!
  • Pheel
    #7
    Haha! Ugyanilyen módon van ugyanilyen telóm :)
    Csak ajánlani tudom! :)
    Vitamax-szal meg főleg jó nekem :)
  • jAMEsbAUd
    #6
    6510
  • Gery1980
    #5
    És milyenn telkát akarsz venni?
  • jAMEsbAUd
    #4
    nem csak vodafone-os jo, hanem mondjuk kartyafuggetlen is... abban pedig tudok segiteni...
  • jAMEsbAUd
    #2
    Annyit meg csak, hogy a havi dijat termeszetesen neked kellene fizetned, meg minden... tehat ugyanolyan lenne, mintha elofizettel volna rendesen... szoval a havi dijat azert mar nem fizetem :))
  • jAMEsbAUd
    #1
    Sziasztok Fiuk, Lanyok! Egy nagy segitsegre lenne szuksegem! Tudjatok, vannak mindenfele akciok a Vodafone -nal, de en nem akarok elofizetni a szolgaltatasaikra, csak az Akcios telefon kell! Namarmost! Olyan embert keresek, akinek kizarolag elofizetesre (ha jol tudom, Rock And Roll) van szuksege! A dolog ugy nezne ki, hogy bemennenk ketten egy vodafone szalonba, a TE nevedre kotnenk egy elofizetest, minden franko, legalis, szuper, azt en kifizetnem, es a telefont megtartanam... ennyi! Es neked pedig teljesen ingyen lenne egy vodafone elofizetesed (mert ugye egyebkent egy sima elofizetes nem ingyenes...)! Ha valakit erdekel a dolog, feltetlen irjon a [email protected] cimre! SURGOS LENNE! Meg a heten el akarom intezni! (pentekig!)