67
avagy egy uj MMORPG
  • Hmuda
    #22
    Csatlakozott, szedi, de olyan lassan, hogy ennyi erővel megvárhatom a következő reinkarnációmat.
  • Timber
    #21
    nektek mukodik a regisztracios oldal? mert en kurvara nem tudok elofizetni a lifetime accountra
  • Lazarus
    #20
    nem csatlakozik a szerverre... ???
  • Hmuda
    #19
    Ja, és az normális a patch-elés közben, hogy kb félpercenként frissül a patch ablak?
  • Hmuda
    #18
    hmmm. Nekem 2 órája szedi szintén kábelen.
  • Hmuda
    #17
    Hm...
    Kicsit pofátlanságnak tartom azt, amit ezek művelnek. Két napos trialt igérnek, amiből egy nap csak a kliens letöltésével és peccseléssel telik.
  • Hunnenkoenig
    #16
    ok, az elsö nagy patch az kb 1 oraig tartott egy kabeles csatlakozassal.

    Es most szedi lefele a MASODIK nagy patchet...eddig 15 percnel tartok...

    De azt mondjak ez NAGYON erdekes patch lesz! :-)
    NA kivancsi vagyok....
  • Hunnenkoenig
    #15
    helyesbitek...mar 40 perce tölti az uj patchet
  • Hunnenkoenig
    #14
    Uj patch jön lefele....mar tölt vagy 20 perce...kivancsi vagyok mi lesz belöle.

    Ugy latszik vegre megcsinaltak az accountomat!
    Vegre tudok rendesen jatszani! Yippie!

    Rusland1: Kepeket talalsz az MMORPG forumban amit Timber nyitott itt a supergamezen.
  • Hunnenkoenig
    #12
    az evilllabs-os patch az ok! Linkelve van a hivatalos oldalrol is!

    10 dollar az 2.484,6 Ft
  • Ron Ragm
    #11
    hmmm...mégsem lehet törölni a 'válasz erre'-t, csak egy refreshhel
  • Ron Ragm
    #10
    Most töltöm a klienst.... még 2 nap?hmm.. mennyi is az a 10 dolcsi magyar pénzben?:)
  • Zoidberg
    #9
    Hali
    Én még csak most töltögetem a cuccost, de találtam itt egy UNOFFICAL oldalt egy offline patch-el.
    Mivel a játék eredeti oldalán is 15.-én rakták ki a patch-et, és itt is, lehet hogy ez a legfrisssebb.
    Nem tudom egyenlőre lecsekkolni, mivel még a játékot sem töltöttem le, ezért ha valak kipróbálja írja hogy jó-e a patch.
    http://www.evillabs.net/mimesis/
  • Hmuda
    #8
    Nekem nem volt gon, símán regisztráltam és most töltöm a klienst és az offline patch-et.
  • Hunnenkoenig
    #7
    timber, masoknak is van ma problemajuk a registralassal! a szerver down volt....holnapra megcsinaljak azt mondtak!

    Offline patch az fontos!
  • Lazarus
    #6
    OfflinePatchet esetleg nem ártott volna feldobni előtte :P
  • Timber
    #5
    en jot aludtam mig peccselt ^.^
  • Petyus_
    #3
    Én jól nyomtam, regisztráltam magam, letöltötttem a játékot, de amikor már 50 perce peccselt beidegeltem magam és uninstall. :) Már bánom! :)
  • Timber
    #2
    nekem nem megy a regisztracios oldal >.<

    es mar csak ket nap van hatra >.<
  • Hunnenkoenig
    #1
    ok, legyen itt egy uj topic neki!

    a jatek Cime www.mimesisonline.com
    Julius 31.-ig azaz meg 2 napig 10 dollarert lehet egy eletre szolo accountot venni! Azaz 10 evig nem kell többet fizetni erte!
    Aki mindig is ki akarta probalni az MMORPG-ket, de sosem volt ra penze, most itt a lehetöseg!

    Mindenkepp megeri!

    ideirom azt a rövid kis ismertetöt amit a masik topicban mar leirtam:

    en kicsengettem a 10 dolcsit, de megis csak a free accounttal tudok jatszani nem a fizetett accounttal...

    Eddig nem sokan vannak a jatekban. Kb. 100-150 aktiv allitolag, de minden nap többen lesznek. A chaten mar egy jo kis community jött össze.

    Legyen itt egy kis összefoglalo arrol amit eddig kitalaltam, vagy elmondtak:

    Elöször is ha megerkezel: E gomb az equip ablakot nyitja, ami mutatja mit hordasz eppen.

    Az i gomb az inventory.

    B vel veszed elö a fegyvered.

    a shift+nyilak az a futas. (a shift feletti ami beragasztja a siftet az az autorun)

    Azok a vilagito tablak a boltök es szallodak.
    Szalloda azert kell, hogy ha uj varosba ersz mindig kell egy szobat berelni es akkor mindig abban a varosban eledsz ujra, ha meghaltal, vagy ha kileptel a jatekbol.

    a szallodat es a boltokat ugy hasznalod, hogy a tabla es a fal köze mesz. akkor megjelenik a jobb felsö sarokban levö panelen egy "shop" vagy "tavern" nevü gomb. Ha arra kattintasz, akkor hasznalhatod ertelemszerüen.

    enter nyomasa utan lehet irni, chatelni. say az mindenki hallja a közelben. tell azt az hallja akit eppen megjelöltel kattintassal. shout azt mindenki hallja a jatekban. party, azt csak a party tagok halljak az egesz jatekban.

    \list socials kiad egy listat amivel különbözö dolgokat müvelhetsz. Pl hányhatsz! pisilhetsz, de nem moralis csipömozdulatokkal is jelezheted nöi tarsaidnak, mikepp velekedsz roluk :-) ( \vomit= hanyni)

    ha valami fegyvert vettel e+i es kettös klick a cuccra, hogy felhuzzad magadra.

    harcolni ugy tudsz, ha kimesz, b gombot nyomod (fegyver)aztan a jobb oldalon a vekony panelban kivalasztod azt az icont ami mellett egy masik vekony panelben egy 1 megjelenik bekarikazva. Miutan megjelölted a szörnyet utana jobb gombbal kattintasz az 1-re es a kari automatikusan odaszalad a szörnyhöz es egyet ver ra.

    Ha megölted, akkor utana kettö balkattintas a testere es akkor leszeded a böret, husat etc. epp mi van rajta hasznalhato. kattintas utan ez megjelenik egy ablakban. kettös kattintassal a cuccra felveszed az inventoryba es utana ezeket eladhatod az üzletekben.

    ha megjelölsz egy masik jatekost es utana enter es beirod hogy \introduce akkor bemutatkozol neki es ezutan ö mar latni fogja a neved!

    A varoson kivül ne bantsatok a Sentinel Trainee-ket!
    Azok nem ellensegek, hanem rendörök!