3
Partition help
  • bolic
    #3
    Ha Win98 mellett telepítést is, ne felejts el a kompatibilitásról is!!! Win98 nem támogatja a NTFS rendszerű particiót, mindenképpen FAT32 mellett voksolnod kell a particionálásra! Bye! ;)
  • onkelz
    #2
    Senkinek nincs otthon
  • onkelz
    #1
    Sziasztok

    A segitsegeteket szeretnem kerni,mert elegge tanacstalan vagyok.
    A gepemben 2 darab 40 gigas IBM vinyo van.Mind a ket vincseszteren van 8 particio.Az egyik vincsin Win 98 van a masikon XP.Valami marhasagot feltelepitettem es belazadt az xp.Mefgformaztam a winchestert majd ujra telepitettem.Harmadszorra sikerult is.Telepites kozben megallt es olyan fajlokat kert amik ott voltak a cd-n.Megmutattam neki,de nem fogadta el.Na mindegy harmadszorra nagy nehezen felment.Azota nincs hang.Elinditom norton antivirust ,kereses kozben kiakad.Ugyhogy ugy dontottem leszedem ezt is es ujra particionalom a vinyot.De csak ezt,amin a 98 van azt nem szeretnem,mert hibatlanul mukodik.
    Megoldhato ez igy szerintetek?A merghajtok betujelei ugyanugy fognak alakulni mint ezelott?
    Master Boot recordot ha jol tudom ezzel a parancssal lehet ujrairatni:
    fdisk/newmbr/disk:x
    (az x esetemben D: lenne,mivel azon van az XP)
    Mit tanacsoltok?Nagyon fontos lenne a velemenyetek,mert elegge megvagyok love gep nelkul.Koszi elore is a segitseget.