17
  • Zotya123
    #17
    Én tiszta szívemből örülök, hogy van Amd processzor is, és nem egyedüli az Intel ilyen szempontból, bízom benne, hogy nem tud az intel nagyon keresztbe tenni az amd-nek, mert az csak a vásárlónak jó, ha van konkurencia, és van árcsökkenés...
    főleg, mert Intel párti vagyok, és csak ilyen prociban gondolkodom, de ez nem azt jelenti, hogy az amd nem lenne jó, csak én már ehhez szoktam hozzá.. :o)
    na pá
  • Rive
    #14
    Nem, az a cikk majd a jövő héten lesz :)
  • Rive
    #12
    Liquido, legközelebb olvasd el a híreket végig...

    Az ILM-nek van egy elég brutál AMD-s renderfarmja is...
  • mad mind
    #9
    Az Amd-nek eddig nem volt egy alkalma sem megfingatni az intelt, hiszen jóval kissebb cég. Éves forgalma neméri el az egy milliárd dollárt, míg az intelnek 6 milliárdos éves forgalma van.
    Konkurenciát kinyírni általában csak a monopólium közeli cégeknek van lehetőségük.
  • JTBM
    #7
    Az AMD elmulasztotta megfingatni az Intelt, amikor megvolt rá a lehetősége, az Intel nem ilyen előzékeny.
    Az AMD-nek azért még van mit tanulnia, procit gyártani már tudnak, de konkurenciát kinyírni még nem :-)))
  • Rive
    #6
    Majd lehiggadsz... Vagy elmenekülsz...

    A stílusodra kevesen vevők errefelé: a hozzászólásaid magukért beszélnek. A többiről meg a fórumtársak felvilágosítanak majd.
  • Rive
    #4
    Már megint beszabadult egy SuliNetes a gépterembe Alsómocsoládon? Inkább strandolj, ne ilyen hülyeségeket írogass...
  • Rive
    #2
    Ez egyben azt is jelenti, hogy igenis tartanak a Hammer-től :)
  • RpPRO
    #1
    Szerintem pedig azert van az egesz hercehurca, mert tudjak, h. az amd most kicsit szarban van, veszteseges, nem tudja tartani a lepest, most kell rajtuk utni es a kozeledo hammerrol elvonni a figyelmet.