78
Vodafone+internet+R600
  • nortol
    #14
    Október-15-től 6300-Ft korlátlan hozzáféréssel. Csak ettől az időponttól garantálja az állandóan jó minőséget. Ez azt jelenti, hogy közel modemes minőségü, és sebességü lesz a kapcsolat. Addig csak 3150 Ftért lehet használni a netet. Ez a telefon előfizetés díja. Okt. 15-ig teszt időszak van, és ez azt jelenti, hogy addig állandóan állítgatnak, javítgatnak, sokszor leállnak. Amúgy mikor megy, akkor jó. Október 15-től 3150 Ft jön rá az előfizetésre, / internetkapcsolat, állandó GPRS kapcsolattal/,. Ez havi 6300 Ft korlátlan hozzáféréssel. A díjat 2003-07-15-ig garantálja a Vodafone.
  • 2XP
    #13
    Most a ***** matavval van internetem (isdn) az előfizetés havi 14e + az internet = kb. 19e ft havonta. Mindennel együtt kb. mennyibe kerül a vodás internet, ha havonta 30-40 órát netezek? Megéri lecserélni?
  • Efreet
    #12
    http://www.hwsw.hu/oldal.php3?cikkid=705&oldal=1
  • nortol
    #11
    A lefedettsége jó. Ahol még nincs kiépítve a hálózata, ott még a Pannon hálózatát használja, de csak addig, míg lenem fedi az egész országot. Különben meg lehet nézni a lefedettséget a Vodafone honlapján is. Különben meg miért fontos, hogy 900-on, vagy 1800-on megy? Az R600-as kettő normás. Neki tök mindegy.
  • Nor
    #10
    En is ilyet akarok venni, nem tudtok valamit a lefedettsegrol? Ez 900on vagy 1800on megy?
  • nortol
    #9
    Nekem eddig csak egyszer fagyott le a telcsi, mikor játszottam vele, és össze vissza baszogattam a gombokat. Azóta semmi probléma. Örülök, hogy megvettem. A net is jól megy, meg minden más is. Ha a Vodafon leküzdi a kezdeti akadályokat, nem lesznek problémák.
  • Xanyi
    #7
    C/M/S35 adat/szervízkábel 2500-3000 huf max!
    :)))
    Xanyi
  • Penya
    #5
    Adnak hozza ingyen kabelt. Haverodat az m35os kebellel meg sztem atvagtak, mert az eredeti siemens nem kerul annyiba.
  • Sman2
    #4
    Géppel,hogy kötöd össze, kábellel?
    Egy haverom azzal kötötte össze a gépét a M35-jével= 20000Ft csak a kábel!
  • Xanyi
    #3
    Az előfizetés általában 2 évre szól, szal addig kell Vodafone előfizetőnek maradnod! Viszont ez a telefon előfizetésre vonatkozik, a GPRS internet egy külön szolgáltatás, ami korlátlan időre szól, szóval bármikor le lehet mondani, de októberig semmiképpen nem érdemes, mert addig ingyenes! A telefon mindenképp a tied lesz...
    A valós sebesség kb olyan, mintha modemen neteznél, néha kicsit lassabb, néha kicsit gyorsabb!
    Xanyi
  • nortol
    #2
    Nézd meg a www.cp.hu hardver fórumán!
  • thomas2
    #1
    Sziasztok! Mit tudtok erről az új akcióról, meddig kell előfizetőnek maradnom? ha lemondom a telefont megtarthatom? mennyi a valós sebessége? írjatok bármit amit tudtok a dologról?

    Köszi