342
Aliens Versus Predator 2 - Primal Hunt
  • W B
    #302
    hello!
    nem tudja valaki honan lehet letölteni? a sima AvP2 megvan. és a kieg is le lett töltve vagy 2 helyről... de egyik sem jó.
  • Amigoss
    #301
    sikerült,most már a leges legvégén járok.
    van 1 kis kapszula szerüség a terem közepén világít kéken,levertem 2 valami számítógépet amit kellett de utána nem tudom hova kéne menni...
    Itt merre?
  • Amigoss
    #300
    igen bementem de oott nem látam semmi szellőzőt semmit,na mind1 majd még megnézem ,thx
  • Slig
    #299
    Elvileg oda be kell menni ahol a gőz van.
  • Amigoss
    #298
    Köszi Sikerült.
    Most itt tartok már az utolsó résznél predaliennel.De nem tudom merre kell menni.Talán a helyről annyit hogy még az avp2-be itt volt az amikor elraboltak és sok fegyvert itt szereztem vissza...
    Képek:

  • Slig
    #297
    Hát. Arctámadóval tényleg eléggé eltévedős, de volt már vagy 3 éve amikor végigtoltam a gamet... mindenesetre... tudod amikor zöldel voltál. és le kellett menni egy helyre ahol sok tojás van. és ott megáramozni valamit és akkor megáll az idő... na oda kell eljutni.
  • Amigoss
    #296
  • Amigoss
    #295
    Hali!
    Primal huntba predaliennel elakadtam:
    Szinte pontosan az után mikor kezdődik a játék és van 1 predator de azt kinyírják az alienek na és utána van 1 nagy szoba és ott járkál 1 alien ami a képen látszik meg asszem még 1,na és van több is a járkálókon kívül na mind1 tehát itt vok. nemtudom igazából merre kell menni,meg kiis nyírnak ha nem bújok el...
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20070715132534kep.jpg
  • WazheadBoci
    #294
    egen az gyakori gond
  • daviddavid
    #293
    szerintem i szar a cd
  • Slig
    #292
    Amúgy az is lehet hogy szar az avp cd-d. Próbáld máshonnan leszedni
  • WazheadBoci
    #291
    video kari ?
    mert a rendszeren fut az biztos
  • daviddavid
    #290
    windows xp 2002-es verzió AMD athlon(TM)XP 2200+ 1.83GHz,768MB RAM
  • Slig
    #289
    Az mindegy.
  • daviddavid
    #288
    a játék simán fut max grafikán
  • Slig
    #287
    mien géped van?
  • daviddavid
    #286
    valaki segitsen! avp2-ben amikor az alienel megyek és beleugrok a csávó arcába utánna ki írja hogy loading de nem akar betolteni és a játék meg közben fut mi lehet a baj?
  • Amigoss
    #285
    a liftben is kell áramozni?ja ok.
    Kül még médiumon is akad kicsit sajna rossz a videó kártyám van rajta legújabb driver de úgyis...
  • WazheadBoci
    #284
    sőt bestben is :D:D:D
  • Slig
    #283
    Amúgy a képeket nézve ez low grafika. A konfigodat nézve simán vinné fullban...
  • Slig
    #282
    Na erre már emléxek. Szintúgy meg kell "áramozni" ott még valamit, majd asszem jön 1-2 alien. Aztán elindul a lift és ott is kell.
  • Amigoss
    #281
    Na sikerült tovább menni.
    Most eljutottam valami vezérlő terembe.megáramoztam az oszlopot mögöttem kinyílt az ajtó 3 katona volt kinyírtam és tovább volt 1 lift de kapcsolgatom de se le se fel nem megy...Mit kéne itt csinálni?
    képek:
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20070705123945vezerlo.jpg
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/lift.jpg
  • Slig
    #280
    De rég volt már... :D na most szerintem vagy fel a létrán vagy lefele... azt tudom hogy a végén valami kommunikációs szobába jutsz. Az vicces lesz de nem lövöm le a poént :D
  • WazheadBoci
    #279
    a képet linkeld be rendesen légyszi mert nem tudom megnyitni
    hátha akkor ki tudok okoskodni vmit :D
  • Amigoss
    #278
    Hali kéne 1 kis help a predátorral vagyok és valami airfactort kéne megkeresni mert elrabolta a csaj na mind1 megyek és 1 ilyen toronyszerűségnél járok de itt nem tudok tovább menni!pls help!

    http://kepfeltoltes.hu /070704/toronyszeruseg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    húzd 1-be.
  • WazheadBoci
    #277
    Amúgy több a hiba a kiegben nem hogy csökkent volna :S:S
    Hidd el a sima avp2 sokkal jobb multiban :D:D
  • Hawk06
    #276
    Mármint multiplayerbe,mert például a marine-kal tudsz gepfegyvereket felszerelni stb.A singleplayer rész a sima AVP2-ben jobban bejön.
  • Hawk06
    #275
    Pedig szerintem a Primal Hunt sokkal jobb mint a sima AVP2.
  • WazheadBoci
    #274
    Nem nagyon összesen 5 multi szerver van.
    DE a "sima" avp 2 vel még igen sokan nyomják :D:D köztük én is XD
  • Hawk06
    #273
    Még játszik-e valaki evel a játékkal?
  • WazheadBoci
    #272
    háát nem is fogod mert neki elég az avp2 cd kulcsa mert azzal együtt fut ugye és nincs külön cd kulcs hozzá
    vedd meg azt is nehéz lessz boltban nem igen kapható.

    ha esetleg kell vmi segítség cd kulcs ügyben írj ímélt...
  • MRX888
    #271
    Sziasztok!

    Megvettem eredetiben a Primal Hunt-ot a cd kulcs miatt de én rohadtul nem találom sehol sem a kulcsot...sem a borítón, sem cd-n. Akinek megvan az tudna esetleg segíteni, hogy hol keressem? Köszönöm!
  • Dexantreal
    #270
    Valamit valamiért :P.
  • PVadász
    #269
    ok kösz
  • PVadász
    #268
    jó de nem szeretnék fizetős oldalról tölteni
  • WazheadBoci
    #267
    mit értesz lenti linkek alatt???
    azok nem ketöltésre vonatkoztakoztak...
    itt érdemes körülnéznied nemtom asszem itt fenn van :D:D
  • Dexantreal
    #266
    Wanadoo..keress rá a googlebe :P.
  • PVadász
    #265
    Sziasztok Valaki nemtudná megmondani hogy honnan lehet letölteni a Primal Huntot mert a lenti linkek közűl egyik sem működik.
  • Dexantreal
    #264
    Tudom, majd valamikor dumálhatunk, de azért írtam ide, hogy, ha más betéved ide, tudja mi a helyzet.
  • WazheadBoci
    #263
    amúgy np...
    de msn en is meg találsz.... nem kell itt írogatni :D:D