15
Használja ezt valaki? És milyen tapasztalataitok vannak?
  • jimmysam
    #15
    Hát kiváncsi leszek, mert még senkit nem irta hogy nála műxik:(
  • jimmysam
    #14
    Ez jó:)))
  • TheZsenyka
    #12
    De hát ez borzasztó... Internet a töredékére kicsinyített holttestemen (mikrohullám)???
  • skorpio7
    #11
    Ugye a "puding próbája az evés" .Majd írj tapasztalati véleményt , hogy mások is tudjanak dönteni , ha nem lesz más alternatívájuk .
    Ha meg amúgysem vagy nagy online játékos , akkor tuti nem fogsz csalódni benne ... már ha igazak , amiket írnak a honlapjukon .
  • skorpio7
    #10
    Olvastam ... csak remélem , hogy választasz más alternatívát is és nem csak "lelépsz" a netről egy jobb idő eljöveteléig??? . :)
  • Gabeboy
    #9
    Borg, állítólag nem rossz a ping, és nem kell hozzá telefonos kapcsolat, az a műholdas net.
  • Gabeboy
    #8
    Skorpio7, velem a MATÁV előfizetők száma fog csökkeni. 8 napon belül, az biztos.
  • Borg
    #7
    Csak azzal vigyázz, hogy ezek online játékra nem alkalmasak.
    Hiába nagy a sávszélesség, az átjátszó állomások távolsága miatt 400 alá nemigen megy a ping...
    Nameg ehhez akkor nem kell egy sima telefonos kapcsolat, hogy fel tudj csatlakozni rá?
  • skorpio7
    #6
    És mégvalami ... nekem a chello előtt Broadband volt , ami max 32-33 kB ( 256-264 kbit ) sebességű letöltést biztosított és én nagyon is elégedett voltam vele ( óránként 120 MB-nyi anyagot simán le lehetett vele rántani ) , csak ne lett volna rajta az a fránya adatforgalmi korlát .
    Szóval nyugodtan ugorj bele , mert szerintem megéri az árát .
  • skorpio7
    #5
    Ha stabil a sebesség , akkor nyugodtan ugorj bele .
    Persze csak akkor , ha tényleg nincs rá lehetőséged , hogy ADSL-t köttessél be a közeljövőben .
    A matáv konstrukcióinál csak jobb lehet ... és sokkal olcsóbb .
    Ami a lényeg , hogyha folyamatosan stabil a sebesség , akkor nagyon is jó az a 256 kbit .Egy 33,6-os modem sebességéhez mérten pedig "fénysebesség" lesz neked .
    Ha én lennék a helyedbe és nem lenne más alternatíva , akkor azonnal belépnék .
    Remélem nem csökken veled is az internetzők tábora és a következő hónapban már a mikróról írsz ide .
  • Gabeboy
    #4
    Nem bírom elfelejteni, mivel másra nincs lehetőség.
  • Lammer
    #3
    jóvan most néztem meg!
    ez gagy 256 KBIT???
    ááááá felejts el, hacsaknem télleg nincs dsl, vagy cablenet!
  • Lammer
    #2
    milyen a speed? engem ez érdekel a STABIL speed!!!!
    speed speed jah?
  • Gabeboy
    #1
    Eddig modemet használtam a netezésre, de a MATÁV-tól besokaltam. Ma augusztus 1-i hatállyal lemondtam az internet előfizetésemet, és most a telefon kikapcsolása következik. Egyenlőre úgy tűnik, hogy lesz lehetőségem a Systel (www.systel.hu) mikrohullámú internetszolgáltatására előfizetni, ami mondhatni minőségi ugrás lenne az eddigi 33.6-os szédületes sebességről, amiért közel 10.000,- Ft-ot fizettem havonta. A mikrohullámú előfizetés 24 hónapos hűségnyilatkozattal brutto 11.875,- Ft.

    Érdekelne, hogy aki ezt használja, milyen tapasztalatokkal bír. Stabilitás, sebesség stb.