4322
mit ajánlotok?
  • keménypetya
    #2361
    nagyon szépen köszönöm . végre megy a gép :D
  • Morphin
    #2360
    kerek "fémszínű"laposelem...eltéveszthetetlen(kb mint egy 50FT-os)...ha kiveszed akkor törlődik a biosbol olyan beállítás amit te állítottál át...de nem vágom ezt a 230mhz-et...elvileg az simán 400as nem?mind1 majd jön olyan aki ért is hozzá
  • keménypetya
    #2359
    a gép amd sempron 2600+,2*256mb kingmax ddr ram,asus nvidia 7600 gs ez a gépem.és milyen elemet kéne kivenni pontosan képet tudnál mutatni?
  • Morphin
    #2358
    jammm laptopba való...sry a spam-ért...
  • Morphin
    #2357
    OMG
    én vagyok lemaradva v ez nem ddr2?? kicsit meglepődtem h ez mi lehet
  • Morphin
    #2356
    tuningoltad 230mhz-re?? milyen gép ez? amúgy v ki/be kéne venni/tenni a memoriát ha az sem jo akk sztem vedd ki az elemet a lapból...és ujrakéne konfigolni a biost(a standarden tul)
    lehet kicsit sufni, de annyira nem értek hzzá
  • Morphin
    #2355
    hi, eddig sosem tűnt fel h bootolásnál single channelt ír ki a gép...namost szétkaptam a gépet, alaplap könyvében az van h ugye van 4 slot, két sárga,két fekete. namost eddig A1 A2-ben volt (1.srága+1.fekete) átraktam a könyv szerint A1 B1-be (1.sárga+2.sárga)
    vissza a kábelek meg minden indítom, erre ugyanugy single channelt ír...bújtam a biost, de az időzítéseken kivül mást nem találtam...vki tud segiteni?? ASUS M2N-E SLI a lap...meg két 512-es 667es vmi Zeppelin (omg) memória
    köszi
  • keménypetya
    #2354
    Helloztok nagy gondban vagyok. Azt szeretném kérdezni h mit lehet tenni akkor amikor a gép elindul de nincs kép csak sipol a gép. a memoriát tuningoltam kb 230 mhz ra.kérlek gyorsan válaszoljatok.
  • MaSzKa
    #2353
  • MaSzKa
    #2352
    sxemmit
  • keménypetya
    #2351
    Hellosztok!Egy hülye kérdés :D A Virtuális memória növelése javit vmit a teljesitményen?
  • MaSzKa
    #2350
    azt én is viszem 16eFt.-ért
  • Solten
    #2349
    Ehh ultráim vannak, 5000+ BE szintén... De a 3870-ed megveszem 15k-ért...
  • gurubefree
    #2348
    Van 6400+ BE elado 4GB GEIL ULTRA-val ha gondolod.
  • MaSzKa
    #2347
    hihi good idee
  • Solten
    #2346
  • Solten
    #2345
    Hehhe, gurubefree eladhatná nekünk az "amortizált" 1 hónapos cuccait méltányos összegért.. Mondjuk fél áron :D
  • shenmuedc #2344
    Nagyon köszönöm, így már jó!
  • gurubefree
    #2343
    Ha nem is hetente de 4 havonta cserelek dolgokat. Meg jo penzert el lehet adni ezer nem kerul olyan sokba a fejlesztes.
    Nem kifizetodo ulni egy gepen sokaig mert egy ido utan nem is er sokat meg nagyon nehez eladni.
  • MaSzKa
    #2342
    neked hetente új géped van?
  • MaSzKa
    #2341
    a siemens-et se szeretem a német márkák között :D
  • Bircsike
    #2340
    Hmmm, melegedésről nem nagyon beszéltek, 2,1 volton szükség lehet komolyabb hűtőbordára?
  • gurubefree
    #2339
    1 oraja kaptam meg a 2 x 2GB . Nem rossz - nem rossz.
  • Solten
    #2338
  • Solten
    #2337
  • Solten
    #2336
    Alaplap kérdése... Gondolom vásárolni szeretnél hozzá ddr2 alaplapot is...
    klikk
  • Bircsike
    #2335
    Természetesen olvastam a lentebb írtakat de ezek ilyen több fórumon közzétett "nagy örömök" amiket pár felhasználónak sikerült elérnie. Nekem kellene egy konkrét leírás, egy konkrét típus. Mert ha most én megveszem az első 800 MHz-es CSX 2 Gb-os memóriát akkor te nekem tudod garantálni hogy az is rögtön majd menne 1200 Mhz-en?
  • Solten
    #2334
    Kb 6 hozzászólással lejjebb...
  • Bircsike
    #2333
    Sziasztok! Már nagyon-nagyon régen tervezem hogy majd az új konfigba egy CSX Diablot veszek de ahogy telnek a hónapok úgy egyre jobban látom hogy jönnek ezek a kis atomantik akikben ott lapul a nagy tesó 1200 MHz-e. Mit tanácsolnátok, ha van rá pénzem akkor vegyem meg a Diablot továbbra is vagy tudtok esetleg 100%-ra mondani olyan CSX-et amit lazán fellehet húzni 1200 Mhz-re és akár kissebb feszültséggel is megy?
  • Solten
    #2332
    Alaplapod milyen? Memória?
  • Solten
    #2331
    Vagy a 2 feketébe, vagy a 2 sárgába tegyed őket. CPU-Z nevezetű peogrammal ellenőrizd, ha látod a felíratot: "dual" akkor ok. A BIOS-ban nem kell állítanod semmit ha nem tudja a 4-4-4-12 időzítést.
  • keménypetya
    #2330
    Sziasztok. Azt akarom kérdezni hogy ha veszek mondjuk egy 512 mb-s ddr ramot azt csak simán beszerelem és már megy is vagy állitani kell vmit?
  • shenmuedc #2329
    Lenne egy nagyon lamer kérdésem. (Nem tehetek róla nem vagyok nagy pc-s)
    Szóval lenne 2*1gb ramom párban vásárolt. Hogyan kell ezeket az alaplapba tennem hogy dual chanelben menjenek? Van két fekete és két sárga slot. Át kell valamit állítani a biosban is? Alaplapom asus p5b, a memóriák pedig corsair 2*1gb 800mhz 5-5-5-12 időzítéssel.
    Elnézést a lehetetlen kérdésért de tényleg nem értek hozzá.
    Köszönöm előre is.
  • Solten
    #2328
    Nincs erről konkrét info. De több mint valószínű. Kínában, Tajvanon is gyártat mint a CSX. A chieftec amolyan márkanév mint a Matsusiha-nak a Panasonic.



    Arena Electronic GmbH
    Address:
    Aircom Park D1 & D2
    Halskestr. 22-26
    40880 Ratingen
    Germany
  • MaSzKa
    #2327
    az sztem nem német vagy igen?

    german company?
  • Solten
    #2326
    Ne hazudj (Chieftec)...
  • MaSzKa
    #2325
    én tudtam hogy a német cuccok jók

    de ennyire :P

    amúgy mindenben német párti vagyok :P
  • Solten
    #2324
    Ja és 2.2V!!!
  • Solten
    #2323
  • Solten
    #2322
    VÁÁ de súlyos ez a RAM:



    1300MHz 5-6-6-18