4322
mit ajánlotok?
  • Quki
    #2841
    off

    az a malomvölgyi parkerdő szép hely , jó csöndes lehet :)

    on
  • Quki
    #2840
    amúgy azt nem értem...hogyha az alaplap támogatja teljes mértékben az 1066ot...a memória is...akkor miért nem ajánlja fel a biosban a memóriának az 1066os értéket? processzor miatt talán?
  • Quki
    #2839
    az időzítéseket eddig nem bántottam...vagy mire értetted?
  • Solten
    #2838
    Oké, de ezek alapórajelek, 0% tuning.
  • Quki
    #2837
    kérlek szépen...a biosban nem ajánl fel nekem olyat h 1066 , a memóriának...pedig 1066ot is támogatja ez az alaplap...és a legújabb bios is fent van...szóval erre nem tudok mit mondani
  • Solten
    #2836
    Miért írja 800-asnak a CPU-Z is Most azt nem értem, nem 16× alapban a szorzó? Mert 200-as FSB-vel megvan az órajel, A ramot meg 1066-ra állítod a BIOS-ban. Semmi tuning nem kell hozzá... 1066-os memória jóhogy bírja az 1066-os órajelet Még ha Kingmax is.
  • Quki
    #2835
  • Solten
    #2834
    Kiváncsi vagyok a Kingmaxokra.
  • Quki
    #2833
    msot nem a csx ek vannak bent :D az délután volt még...majd holnap...soltennek: mindjárt rakok be képeket cpu zről, nem tudom mit lehet azon látni...
  • MaSzKa
    #2832
    1.47.essel everest is jöhet az spd vel
  • MaSzKa
    #2831
    voltot 25 századdal emeltem.?????????????,

    én nem ezt mondtam

    hanem azt hogy 2.0Volton legyen
  • Solten
    #2830
    Nyomass már plz egy CPU-Z képet a memókról.
  • Quki
    #2829
    akkor meg nem értem mi lehet a gond vele...jól lettek berakva...egymás mellé , dual channelbe...az időzítéseket alapban hagytam...voltot 25 századdal emeltem...de nem értem, ha jobb mint egy kingmax akkor miért fut szarabbul ugyanazokon a beállításokon?...
  • MaSzKa
    #2828
  • MaSzKa
    #2827
    valószínüleg igen
  • Quki
    #2826
    nagyon sokat segítettél mit mondjak :D ha alap időzítéseken járatom, elvileg akkor a legstabilabb...nem?
  • Solten
    #2825
    Köszi Különben Maszka megint szétoffolja a "vásárlós topikot"..
  • MaSzKa
    #2824
    mindent leírtam a gépajánlo topicba

    szed össze magad és olvasd el és járj utána
  • Quki
    #2823
    solten utasítására jelen...gondolom láttad a képeket amit belinkeltem a milyen gépet vegyek topicban...
  • MaSzKa
    #2822
  • R1200Gs
    #2821
    Sokféle beállítással próbálkoztam, a 4-4-4-12 a gyári bealítása, a csomagoláson, és a gyártó oldalán is ez szerepel, de ezzel nem ilyen értéket kellene produkálnia. Nem várok csodát tőle, de legalább azt közelítse meg amit tudnia kell.
    Ezt a gyári oldalon találtam:
    http://www.valueram.com/datasheets/KHX6400D2LL_2G.pdf
    Körülbelül mekkora értékeket kellene produkálnia? Norberto a tied mennyit tud? Egyébként nézegetem a Geil, és OCZ memóriákat de azokról nem nagyon hallottam ezért vettem Kingstont. Nektek mi a véleményetek róluk, verik a Kingstont?
  • MaSzKa
    #2820
    csak hogy tudd
    amúgy manapság a minőségi tuningramok a divat mert köszönhetően a túlraktározásnak nagy olcsón lehet kapni őket

    Kingston régi nagy név - minőségi ramok


    Kingmax nemrégibe jött a piacra - minőségi ramok
  • kulabácsi
    #2819
    gyártó oldalán biztos megtalálod vagy google
  • The Norberto
    #2818
    Kingston RAM :DxDxDxDxD Hát az nemvéletlen muzsikálgyengén e várj tőle csodát nem egy "nagy márka" Nekem asztmondták ha ramot veszek csak ne k-val kezdődjön Kinhston Kingmax:D
  • MaSzKa
    #2817
    a ramot fényképezd le a gagyi ramoknak 5-5-5-18 800mhz-n
  • R1200Gs
    #2816
    Szevasztok!
    4 db Kingston khx6400d2ll/2g memóriám van az alaplap asus M3A sAM2 a proci AMD phenom 9600. CL 4-es a memória(800 MHZ 4-4-4-12 1,95 v-on) ezzel a beállítással szerintem elég gyengén muzsikál. Everesttel teszteltem:
    Olvasás: 4300 MB/mp
    Írás: 3471 MB/mp
    Másolás: 4501 MB/mp
    Késleltetés: 147,8 ns
    Az Everest ganged dual ddr2 800 4-4-4-10 cr2-nek ismeri fel. Ha valaki ismeri ezt a memóriát és vágja az optimális időzítését legyen szíves küldje már el.
  • The Norberto
    #2815
    Mármint na aszal elvileg az uj procik integrált meóriavezérősök lesznek na az meg DDR3 ra megy rá szal azt kell veni hozzá meg az uj alaplapok is drágák lezset tehát az Alaplap proci Memória 3 mas combó elsz a Durván drága:):)
  • Morphin
    #2814
    én megmondtam^^
    utólag elgondolva lehet Norberto ugy gondolta h ddr2+3+4es combo??de lehet ez nagy hülyeség lenne és mégjobban félreértem
  • Solten
    #2813
    Asrock kettő xar
  • MaSzKa
    #2812
    Asrock egy xar
  • Morphin
    #2811
    Asrock mostis gyárt ddr2+ddr3as lapot...de nekem azt mondták már sokan itt h Asrock egy xar
  • The Norberto
    #2810
    Hát kemény lessz ha valaki vesz egy uj intelprocit akkor bucsut mondhat a DDR2nek muszály DDR3 mat venie az pedig ha jotakarsz drága nem beszélve a prociról sőt a hozzá való lapról eleinte qurvadrága lesz a 3mas combóXD
  • norbi56
    #2809
    akkor addig én kihúzom DDR2-vel vagy esetleg hibrid lappal:P
  • Solten
    #2808
    2012-ben rajtol a DDR4-es memória szabvány

  • MaSzKa
    #2807
    én hülyye lennék ezért kiadni 15wft-nál többet
  • duracellmumus
    #2806
    azért nézd meg az időzítést is... kissé borsos az ára ahhoz képest. geil kittekel vannak rossz tapasztalataim
    de ha ezt enyiért megveszed biztos jó lessz
  • MaSzKa
    #2805
    http://www.cellcom.hu/index.php?page=shop.product_details&category_id=98&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=1309&option=com_virtuemart&Itemid=36&vmcchk=1&Itemid=36
  • Barny
    #2804
    egy X38 mar elvinne kettot belole!
    lattam valahol ahol tobb mint 16GB-ot tettek a lapba es ment!
    pedig papir szerint MAX 16GB!
    igaz,hogy 1000MHZ korul!
  • mrzoltan
    #2803
    LOL,ez qva magas.
    16GB,hmmm.
    Sajna dualba nem lehet pakolni,mert a alpok nem támogatják a 32gb.
  • MaSzKa
    #2802