6730
  • PLackó
    #4232
    én sem láttam még hogy felnyílik,ezért akarom megkeresni és megnézni.
    csak gondoltam hogy fel tud nyílni mert a közepe rácsos volt a hídnak.
  • bertino
    #4231
    Ha köll a mentés azt monnyad
  • Tiby
    #4230
  • bertino
    #4229
    ???
  • hykao #4228
    LOL má... :)))
  • Tiby
    #4227
    bertino - Ha gondolod akkor megadhatod az E-mail címedet és beszélgethetünk ilyen témálról/témákról.( :) De ne értsd férre nem vagyok homoszexuális )
  • bertino
    #4226
    Télleg én még egyszer nem láttam, hogy magától felnyilt volna Miamiban vagy Istanbulban
  • PLackó
    #4225
    a felnyíló hid az melyik városban,azon belül hol van?
    mennyi időközönként nyílik?
    mert már egyszer találkoztam vele de nem álltam meg és elfelejtettem hogy gol volt.
  • PLackó
    #4224
    most ismerősömnek odaadtam a játékot és neki is ezt csinálja.
    megnéztem,és most ahogy én is el akarnám indítani a setupot nekem is valami dos-os ablak nyílik meg.
    pedig pár napja normálisan elindult a telepítő.
  • PLackó
    #4223
    pff...
    pedig jó kis géped van..
    nem tudom mi lehet.
  • Tiby
    #4222
    Akarom mondani "tesztek" :)
  • Tiby
    #4221
    Nekem meg a játékokhoz az AMD :).De a játékokhoz inkább Intel , progikhoz az AMD lenne érdemes.Végül is én így tudom a tezstek alapján
  • Tiby
    #4220
    Végül is jó a proci benne , én már alapból 512 MB Ram-al keztem volna (de ahogyan mondtad "pénz kell hozzá" ).És már csak egy 256 -os kelett volna bele.Meg lenne úgy egy 768 MB.Az alaplap az ami neked van 10000 forint ha nem kevesebb már.De szerintem a te géped még 2 évig kibírja , ha nem több.De reménykedjünk benne.+ remélem az enyém is :)
  • bertino
    #4219
    Jah az is lehet én majd AMD 64 bitre fizetek be, de jobban huz a szivem az Intel felé megmondom neked...
  • bertino
    #4218
    LOL... egyáltalán nem egetverű... átlagon aluli már...
    AMD Barton 2600+@1870 Mhz(most ezzel a fossal-->>)AsRock K7S41GX vagy milyen alaplap, 40 gigás maxtor, amihez nemsoká kerül egy 80-as is vlszleg, 256/400@133 Mhz-es Infineon memoria, amihez jön még majd egyszer még 256 vagy 512
    Nos, ami jövőbe kapcsolódó az pénztől függ természetesen és munkalehetőségtől...
  • Tiby
    #4217
    Csak nekem meg 70-nél több kellene úgy kb 250 ezer.Egy AMD 64 3000+ , 1,5 GB Ram , 40 ezer forintos alaplap stb.. Azért akarom ezt a gépet összerakni mert ezt végül is 3-4 évig nem kellene lecserélnem.Esetleg újítanom
  • Tiby
    #4216
    bertino - hmm egész jól összehoztad a gépet.Milyen a konfigod most?
  • bertino
    #4215
    Az jó megoldás, tedd azt
  • bertino
    #4214
    Én is fater gépén éltem... 128 megás gf MXel vagy mivel
    Aztán összeggyűjtöttem 70 vagy mennyi ezret(egész nyári melóval) és szépen darabokbó összerakosgattam egy AMD gépet... Azóta sajna folyamatosan fejlődik a világ, de az AsRock alaplapomat már tényleg le kéne váltani, plusz vinyó is kéne, RAMról nem is beszélve
  • hykao #4213
    Jah, hát akkor az kalács így...
  • Tiby
    #4212
    Tudom , csak ez notebook és ebben ám nem lehet hardware-t cserélni.Azért akarok majd úgy gépet venni
  • hykao #4211
    De a lényeg: ha van 10 ropid, dobd ki a francba azt a videokártyát, vegyél egy 8500-öt, azt cseréld ki...ha hülye a fater, akkor a tudta nélkül...(s ugyanígy mindig, amikor bővítés szükséges...)...s még meg is dícsérheted a fatert folyton-folyvást, hogy milyen okos fater is ő, mert lám, mindig-minden fut a gépen... :)))
  • Tiby
    #4210
    Ja , tudom
  • hykao #4209
    Meg azon is, hogy nem érdemes komplett gépet venni... :)
  • Tiby
    #4208
    Ja igaza van bertino-nak abban hogy nagyobb vid.kártyára van szükség.De kompletten géppel még mért árulnak Gefrore 2 vagy Geforce MX 440-el videókártyát 200 felett?? Szóval ezen is lehetne tanakodni.
  • bertino
    #4207
    Amugy pontosan így van... végülis se MX se FX annyira (sztem) felsőbb generációs videókarira van már szükség manapság ahhoz, hogyha az ember jó minőségű gamet akar játszani.
  • Tiby
    #4206
    A 4204-es kommenten sokat lehet röhögni.
  • Newfronter
    #4205
    A Vsyncet(sync every frame) a játékon belül is ki kell kikapcsolni, de a windowsban (tehát a drivernél(nem a játéknál :))is ki legyen ám kapcsolva! Tehát mind a két helyen OFF!!
    A hang beállításoknál meg az EAX is ki legyen kapcsolva, így jelentősen megugrik a teljesítmény.
    Erről ennyit.
  • Tiby
    #4204
    hykao - De a notebookokban szokott lenni , meg faterom hozta a gépet , tudom én is amit elmondtál az előbb.De faterom ilyen - ő aztán ért a gépekhez.:) még emlékszem amikor volt a Pentium 1-es gépem akkor azt mondta szó szerint "ezen futni fog minden még 7 év múlva is" (500 mb-os wincsivel) és ez volt 2000-ben.Akkor 2007-ben még futna rajta minden?? :D.Na mindegy szóval ez a nagy helyzet.Szerintem még ez a gépem lesz akkor is amíg el nem megyek dolgozni.
  • bertino
    #4203
    ABIT ATI Radeon 9550SE rulz
  • bertino
    #4202
    Na, ez no comment :-DDDDDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #4201
    Gratis elküldheted nekem, ha már lemondtál róla - az én polcomon jól mutatna...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • hykao #4200
    Mobility Radeon nem laptopokban szokott lenni???
    Mellesleg normális vagy, hogy 10 ropit kiadsz egy olyan játékért, ami el sem indul a gépeden, holott 10 ropiért lazán vehetnél egy ATI 8500-at???!!!

    Gef2MX-ről ATI (mobility???) 7500-ra váltani nem volt valami bölcs dolog, mondhatni adtál a szarnak egy pofont...

    8500 (Gef4MX is alatta van jóval...) alatt nem érdemes ma már gondolkodni semmilyen videokártyában!!!
    Abban is csak akkor, ha olyan csóró vagy, mint a templom egere...(ha 10 ropiért veszel egy játékot, akkor ez nemigen áll fenn...)
  • Tiby
    #4199
    Úgyhogy szerintem Uninstall lesz belőle , a játékot meg a polcra rakom.
  • Tiby
    #4198
    De hát nagyon nem éri meg ez a gép.A mostani játékokkal szemben.Nem is kellett volna megvennem , hanem letölteni egy Warez oldalról.Akkor legalább lenne nagycsomó pénzem is.Meg meg is lenne a játék
  • bertino
    #4197
  • Tiby
    #4196
    Mert nekem előzöleg Geforce 2 MX 400 volt a gépben és az nem tudott annyit mint ez.
  • hykao #4195
    A Vsync annyit tesz, hogy a videokártya képfrissítését szinkronizálja a monitor képfrissítésével. Csak akkor van értelme bekapcsolni, ha a oldalirányú mozgásnál a kép eltöredezik.
    A vsync bekapcsolása normál esetben nem gyorsíthatja a megjelenítést!
    (sőt általában lassítani szokta, egyes esetekben akár 50%-kal)
  • Tiby
    #4194
    Ez a kari olyan mint majdnem egy Geforce 3 , tud néhány dolgot - le is volt tesztelve a 3D Mark-al.De azért hozzáteszem - nem nagyon üti meg a geforce 3-as szintet
  • Tiby
    #4193
    Hmm látom - de volt már hogy elindult valami