6730
  • bertino
    #6389
    bizony ám
  • mucsácsó
    #6390
    egyedül talán az arnyékok olyan szögletesek, engem nem zavart a játékmenet, jól elszórakozgattam vele...mert láttam szidták mint a bokrot
  • mucsácsó
    #6391
    egyébként azért kérdeztem, mert egyik haver mondta, hogy csak olyan videókártyával indul csak, ami támogatja a a pixel shader 3.0-t...gondoltam az beb@szna, csak GF 6-os széria vinné, meg komolyabb ATik de mondom azért megkérdezlek titeket, ti mégiscsak tudjátok ezt
  • reménytelen
    #6392
    Ha jól tudom, minimum 1.1 shader kell hozzá, csak a Gef 4 MX440-esek hurrogtak nagyon...
  • mucsácsó
    #6393
    aham, ez a gyerek akit mondtam, annak is gef 4-e volt, ő is fel volt háborodva hogy ilyen ronda game-ben pixel shader? meg minek, mi a szarra jó? kérdezte...aztán lett egy 6600GT, meg jobb cuccok a gépbe, és már simán hasít min60-100 FPS-sel totál fullon neki aszonta jó game, el lehet vele lenni, csak a mesterséges intelligencia brutálisan szar, meg már a 3. küldinél elakadt
  • Falconer
    #6394
    Jaja, azoknak nem ment. De nem tudom, mi a francot akarnak kezdeni egy ilyen kártyával manapság.
  • Falconer
    #6395
    Mondd meg a haverodnak, hogy ritka nagy hülye.
  • mucsácsó
    #6396
    meglesz
  • Rafaelo
    #6397
    a sebesség limites pályán mitkell csinálni?

    kurva anyát aki kitalálta :DDD
  • M@TriX
    #6398
    #6370 és környéke
  • Rafaelo
    #6399
    oké
  • Rafaelo
    #6400
    a vehiclénél nincs action gomb !!! beállitásnál
  • M@TriX
    #6401
    akkor mi hogy cisnáltuk meg szerinted?
    nem feltétlen a vehiclenél van de valami akció gomb talán az az akciógomb amivel ki is lehet lőni az autóból? már nem emléxem az a lényeg max, hogy az optionsban minden gombot amiben nem vagy biztos hogy mit takar akkor azt rakd egymás mellettii gombokra aztán majd nyomogasd :)
  • Rafaelo
    #6402
    hát ezaz csak a gomb kiosztásnál nincs autosban hogy action :(

    nyomom mint állat holt ideg vagyok :O
  • M@TriX
    #6403
    akkor van valami ami mindenre vonatkozik vagy csak emberre azt is állítsd be, mert tudom hogy van és én is marha ideg voltam amikor rájöttem de már nem emléxem, hogy hol. ha estig nem találod meg, akkor megnézem otthon.
  • Rafaelo
    #6404
    az egyik actiont beálitottam kocsi odaért nyomom meghaltam :_(
  • M@TriX
    #6405
    miaz hogy meghaltál? mellé kell menned a másik autó mellé persze és amikor kidől a srác hogy átmásszon akkor kell neked "segíteni" neki :)
  • Rafaelo
    #6406
    megcsináltam a baj azvolt hogy csak a melletehaladáskor müködik az action
    button :))))))

    ez egy kurvageciszar küldetés volt
  • zsolti001
    #6407
  • rob210
    #6408
    Segítsetek rajtam./törökország/
    Callitát kell üldözni ezzel nincs is gond.
    Egész a hídig ami felnyílik.A szöveg a következő, keress másik utat, de akárhova indulok rögtön elbukott küldetés duma jön fel.
    Mit kéne csinálnom??
    valaki tud "csítet" a játékhoz??Végső elkeseredésemben már ez is megfordult a fejemben.

  • bertino
    #6409
    menj le a hid lábához és hajóval menj át
  • rob210
    #6410
    Köszi a segítséget.
    Mellesleg szerintem jó a játék csak negy p-I-esen próbáljatok meg játszani rajta.
    Sajnos ma már minden jó game gépigényes.
    Mégegyszer köszi a segítséget.
    Jövök még bizti, mert elég nehéz kis cuccot dobott össze az ATARI.
  • báttyó02
    #6411
    savegamet nemtudjátok honnan tudnék leszedni? :S
    leszedtem egy unlockert vagymit,de mikor betöltöm fekete képrenyö lesz csak
  • báttyó02
    #6412
    :|?
  • cicai
    #6413
    a grafó az jó
    de amúgy egy nagy nuula, mert teliven hibával és a küldetések is ratyik
  • báttyó02
    #6414
    nekem tetszik
    az autozás kurvanagy
    meg a törések,hangok,grafika
    szal..
  • bertino
    #6415
    annak idején, hogy gyökérkedtél, hogy segítsen már vki elindítani... most meg itt fikázol... pff
  • Casseus
    #6416
    Csak elmondta a véleményét! Amúgy nekem sem teszik vagy inkább tetszett, mert régen próbáltam már!
  • Mojlepque
    #6417
    Nem értek ezzel eggyet hogy az SA jobb ennél?
    Már csak ha alapból az autók gyorsulásáról, séürléséről, meg a karakterekről beszélünk, akkor alapvetően sokkal jobb ez a game.
    Bár lehet azért mondom mert nem tom föltenni hanem a szomszédnál játszom vele, és már nagyon vágyom utánna...
  • Szabyka
    #6418
    Na végigjátszottam!
    Nagyon jó kis game volt!
    Gratula a fejlesztőknek meg persze a magyarítónak!
    Most nekiállok a Gta SA-nak :)
  • reménytelen
    #6419
    Hm... ezek szerint 3 Driv3r korszak van:
    1. Nagyon várom a játékot, nézek belőle trailereket meg screenshot-okat, és ábrándozom, milyen jó lesz. (vége)
    2. Kipróbálom, és első benyomás alapján lefikázom a sárga földig. (vége)
    3. Már csak azok látogatják a topicot, akiknek megfelelő konfiguk van a játékhoz, és viszonylag sokat játszottak vele. Ők dicsérik, mert nem az első benyomás alapján döntöttek. (és nem az alapján, hogy szar, mert nem megy a gépükön)

    Amúgy én szeretem ezt a játékot, de azért van benne néhány olyan hiba, amit nem javítottak ki, és még mindig idegesít. Ami miatt uninstalláltam az az, hogy játék közben többször volt, hogy egyszer csak újraindult a gép. Amikor meg kivettem a "rendszerhiba esetén automatikus újraindítás"-t, akkor is ugyanez, csak az újraindulás előtt még egy szép kék hibaüzenet is bejött.
  • báttyó02
    #6420
    nekem pl. rohadtul nem erős a gépem,de 1024 high-on és AA meltt meg se reccen
  • DonnieBrasco
    #6421
    Az én gépemen röccenés nélkül ment a Driv3r, és iszonyatosan szar játék!

    DB
  • Kit--Kat
    #6422
    Csít opció még mindíg nem működik senkinek sem?
  • bertino
    #6423
    nekem nem, de én már csak pl azért játszok azzal, ha játszok, mert hiányzik a kocsikázásos-zsernyákos fíling -.-
  • Kit--Kat
    #6424
    ja kb. én is
  • Geee
    #6425
    HI all , NAGYON szépen megköszönném ha vki tudna segíteni a Gaméval kapcsolatban (az az ig. hogy nem akarom ezt a 80 oldalt végigrágni mer k...sok), hogy lehet-e rajta jót multizni , és ha igen , akkor mi kell hozzá . ÜDV ALL.
  • Kit--Kat
    #6426
    NEM!
  • bertino
    #6427
    sajna nem, pedig én is élvezném :(
  • Geee
    #6428
    Köszönöm , azért hátha hszól még vki,