6962

\"bkv\"

Vélemények, tapasztalatok, történetek.

| busz | metro | villamos | trolibusz | hév | éjszakai | egyéb |
  • nyirog
    #6842
    én is így vagyok vele...., mint mindennapi tömegközlekedő arra jutottam, hogy ezt a szétbarmolást csak azok támogathajták akik nem tömegközlekednek és nincsenek rászorulva, aki használja az sztem úgy is érezte h sokkal jobb lett és nyugatiasabb. Félreértés ne essék, nem vagyok oda a fideszért, nagyon nem, de ezzel az egy dologgal mélyen egyetértettem és sajnálom, hogy ez lett belőle. hozzáteszem nem vagyok se közgazdász, se közlekedésmérnök (térségfejlesztési mérnöknek tanulok), csupán az alapján ítéltem meg h sokat utazok a városban nap mint nap tömegközlekedéssel (volán,máv,bkk), nem pedig az alapján amit írnak vagy mondanak, persze nyilván elolvastam a cikkeket mind2 oldalról.
    Utoljára szerkesztette: nyirog, 2014.11.26. 16:23:22
  • Molnibalage
    #6841
    Basszus, most hallom, hogy szét akarják barmolni a BKK-t. Basszák meg a kurvajóédes anyjukat azt. Az útóbbi 25 évből kb. ez az egy dolog, ami rendens működik és előremutató ebben a kurva országban....
  • Dzsini
    #6840
    Egy kicsit később:

    innen
  • Freeda Krueger
    #6839


    Bajcsy-Zsilinszky út
  • Freeda Krueger
    #6837


    Hungária Thököly sarok
  • Molnibalage
    #6836
    Tessék kapaszkodni, igen durva időutazás következik.

  • Freeda Krueger
    #6835


    ikarus
  • Molnibalage
    #6834
    Atyaisten, nem is emlékeztem arra, hogy ez így nézettki. Egy rakás régi videó van fent a csatornán, lehet nosztalgiázni.


    A taxisblokádoás videón látható az, amit még februárban linkeltem, a BME-nél a Duna-parton ott van valami taxiállomás vagy benzinkútszerű izé.
  • Freeda Krueger
    #6833


    Thököly út,Amerikai út
  • Dzsini
    #6832
    Egy busz vezetőfülkéjének hátuján találkoztam (azzal tapétázta ki valaki belülről) egy füzetkével, ahol az első csuklós kialakításáról volt szó, amit még a 60-asból faragtak.
  • Freeda Krueger
    #6831
    felujitott Ikarus cikk

    Érdemes meglesni
  • karajjj
    #6830
    Élőben követhetjük a BKV járműveit
  • Freeda Krueger
    #6829


    Mester utca
  • Freeda Krueger
    #6828


    kis off,de tán elnézhető :)
  • Freeda Krueger
    #6827


    Városliget
  • Freeda Krueger
    #6826
    Jók lesznek.... :)
  • V43 1105
    #6825
    Körülnézek .. ;-)

    Addig is pár régi nyugatis fotó, amikor a Westendnek még a gondolata sem volt meg ..

    [center]






  • karajjj
    #6824
    szerintem jöhetnek...
    esetleg régi kőbánya-felső?
  • V43 1105
    #6823


    Fotó: Nagy Imre
  • V43 1105
    #6822
    Régi MÁV-os fotók is játszhatnak? Ferencváros, Nyugati, Keleti, Déli, Rákosrendező és még sorolhatnám
  • Freeda Krueger
    #6821

    Baross utca
  • karajjj
    #6820
    ami szintén sosem lesz kész
  • Molnibalage
    #6819
    Még be sincs fejezve, de már fel kell újítani. Röhej mi? 30 év alatt sem sikerült befejezni, de azért épült egy új... Hányok...
  • karajjj
    #6818
    szegény hármas metró... minden lesz belőle, kampány, pályázat meg minden, csak pont metró nem
  • Freeda Krueger
    #6817


    Baross tér
  • Freeda Krueger
    #6816
    Nem derül ki sajnos :)
  • Dzsini
    #6815
    Ezt szegényt mi lelte? Menet közben váltottak alatta és szétszaladtak a kerekei?
  • Freeda Krueger
    #6814


    Mester utca
  • Freeda Krueger
    #6813


    Deák tér környéke
  • Freeda Krueger
    #6812


    Őrs vezér
  • Freeda Krueger
    #6811


    Erzsébet Híd
  • karajjj
    #6810
    Teljesen mindegy mit állít a bkk, veszed a szöges ellentettjét és máris tudod mi a veke véleménye, ennyire egyszerű
  • Molnibalage
    #6809
    A VEKE azóta képtelen bármiféle BKK döntéssel egyetérteni, amióta Vitézy a BKK igazgatója és Dorner Lajos meg semmiféle pozíciót nem kapott...
  • Narxis
    #6808
    A VEKE szerint a biciklislobbi miatt gázolt a BKV-busz
  • Mighty
    #6807
    Börtönben a helye a buszsofőrnek. Hát ilyen nincs bazmeg. Óriási szerencséje volt az ürgének, hogy nem került a kerekek alá...
  • Narxis
    #6806
  • Freeda Krueger
    #6805


    Blaha Lujza tér
  • Freeda Krueger
    #6804


    Moszkva tér
  • Freeda Krueger
    #6803


    7c busz
  • Dzsini
    #6802
    Azt a környéket egyáltalán nem ismerem :) így nehéz is lett volna...