6962

\"bkv\"

Vélemények, tapasztalatok, történetek.

| busz | metro | villamos | trolibusz | hév | éjszakai | egyéb |
  • AnuluWork #6922
    1686 után ismét törökök a várban.
  • AnuluWork #6921
    Ne nősülj meg soha! Mi lesz veled 30 év múlva? :D
  • molnibalage83
    #6920
    Hát igen. Máshol ezek már régen nosztalgia járatok lennének...
  • Freeda Krueger
    #6919
    Időnként lehangol a HÉV elején a tábla "1965" ....
  • molnibalage83
    #6918
    HÉV
  • dave9004
    #6917
    Tegnap már ment :D
  • karajjj
    #6916
    Óóóódehogynem, volt szétszedve, pár nap múlva összerakva, aztán megint szétszedve, de folyamatosan le van zárva közben. :D
  • dave9004
    #6915
    Batthyány téren is lassan két hónapja nem nyúltak hozzá az egyik mozgolépcsőhöz, így csak egy megy lefelé. képzelhetitek mi van hét óra után minden nap.. :D
  • Sigmar
    #6914
    Az egész bkv működése kriminális. Kriminális, mert lopnak.
  • dave9004
    #6913
    Kriminális ez a vasárnap reggeli átszállásokra várakozás
  • karajjj
    #6912
    Pedig eddig mindig friss volt, most a hétfő reggeli nincs benne.
  • DarkHorSe
    #6911
    kar hogy nem frissul rendesen :D
  • DarkHorSe
    #6910
    http://m3.nullker.hu/

    ez meg mindig a legjobb
  • Freeda Krueger
    #6909

    Örs vezér tere
  • atiapuka
    #6908
    Igen ez. De végül is tényleg ne lovagoljunk ezen a témán többet. Nem akarom, hogy a nyereg feltörje a hátsómat.:)
  • Dzsini
    #6907
    Van egy termék. Ha egyet veszel, kerül valamennyi pénzbe. Ha bizonyos mennyiséget veszel, akkor kedvezményt kapsz a darabonkénti árból.
    A "bizonyos mennyiség" az eladó által meghatározott. Nem igazán értem min rugózol még mindig, ugyanúgy van 10 darabra kedvezmény, mint az elmúlt tizenakárhány évben.

    Annyi a különbség, hogy régen ezt előre legyártották valahol, és összefűzték, most meg nem - ez zavar össze?
  • Dzsini
    #6906
    (összefűzött) tömböt hogy nyomtatsz egy hengerből egységes szélességű részeket levágva úgy, hogy az automatából is működik?

    Ez most ugyanúgy működik, mint egy pénztárgép. Azzal tudsz összefűzött tömböt nyomtatni?
  • atiapuka
    #6905
    Igen, de az egy csomag. Itt meg külön kapsz 10 db jegyet, ugyanúgy, mintha mondjuk 9 db-ot vennél. Vagy csak a 10-en van a hangsúly?
  • atiapuka
    #6904
    A tömb nem volt egyértelmű?
    Nem vitatkozni szeretnék ám.
  • Dzsini
    #6903
    " minden egyes jegyet külön nyomtatnak már a vásárlás pillanatában" - ezért. Nehézzé teszi a hamisítást, minden jegy, bérlet, stb. egyértelműen kapcsolatba hozható azzal, hogy mikor vásárolták, hogy fizettek érte, stb.
    Ráadásul egyetlen fajta papírt használnak, 1 egység szélességben jegyekhez, 2 egység szélességben bérletekhez, nincs olyan, hogy ilyen vagy olyan termék épp elfogyott, mert vásárláskor azonnal készül.
  • atiapuka
    #6902
    Persze, ebben igazad van, elolvashattam volna a táblát. Csak én állandóan bérletet veszek, a jegy csak kivételes alkalom volt, így figyelmetlen voltam ...

    De tulajdonképpen miért kellett megszüntetniük a tömböt, ahogy egyben volt a 10 jegy, nem is értem...
  • Dzsini
    #6901
    Amiért a 6-os csomag sört is olcsóbban kapod, mint 6 darabot külön. Nagy mennyiségre kedvezmény jár.
  • atiapuka
    #6900
    Hát ez az, hogy tömbbel számol. De mi a különbség abban, hogy tömb, vagy nem tömb? Csupán a sorszám. Akkor meg miért nincs egységáron?
  • CattiBrie
    #6899
    Szerintem, ha 20 vagy 30 darabot veszel, biztos "tömbbel" számol.
  • Dzsini
    #6898
    " a gyűjtőjegy megszűnt, legalábbis kb. féléve ezt közölte velem az egyik pénztáros." - te meg elhitted úgy, hogy bármelyik automatában, a weboldalon, minden tájékoztatón kiírva ott van külön a szimpla és a tízes gyűjtő, előbbi 350, utóbbi 3000 forintért.
    Esetleg az előre gyártott tömb szűnt meg azzal, hogy minden egyes jegyet külön nyomtatnak már a vásárlás pillanatában, és ezt értetted félre.
  • atiapuka
    #6897
    Szevasztok!

    Én régen nagy sg fórumozós voltam, de már 1 éve leszoktam róla...
    Viszont múltkor nem kis meglepetés ért az egyik pesti BKK bérletpénztárban, és ezt meg szeretném osztani veletek. Kíváncsi vagyok, hogy csak én akadtam ezen ki, vagy más is így érez ez ügyben.
    Vettem 25 darab jegyet, mondván, hogy a gyűjtőjegy megszűnt, legalábbis kb. féléve ezt közölte velem az egyik pénztáros. (Ha lett volna gyűjtő, akkor vettem volna 3 db tömböt, mivel azt tudom, hogy olcsóbb volt).
    Na mindegy ezért kértem 25 db jegyet, és amikor elmentem a pénztártól, láttam, hogy a 20 db, az amolyan 2 tömbnek felelt meg (rajta voltak a sorszámok, de nem voltak egy tömbben, még összegumizva sem volt, úgy kellett vigyázni, a huzat el ne vigye, de hát istenem ennek a cégnek nem telik még gumira sem.:P), és 5 db-ot úgy szimplán. És ekkor szembesültem az árával, hogy a sorszámon kívül az égvilágon semmi különbség nincs a két jegy közt, és mégis 50 ft-al drágább a szimplának árult!
    Én ezt szó szerint átverésnek és az utazóközönség átb...nak tartom. Mert nehogy már azt mondja bárki is, hogy magasabb az előállítási költsége annak, amin nincs rányomtatva egy sorszám ...

    Na mindegy, ez tanulólecke volt. Egyébként sűrűn nem veszek jegyet, mert személy szerint nekem bérletem van, csak azért úgy bántott a dolog. Ahogy én ezt bebuktam, szerintem sokan mások is ... És így frankón lehet keresni az utasokon ...
  • dave9004
    #6896
    reggeli csúcsban nem szoktam ablakhoz férni
  • Dzsini
    #6895
    Inkább szúrós nézés, mint hőguta :)
  • karajjj
    #6894
    Én odamegyek és becsukom olyankor, nagymamik nagyon szúrósan tudnak nézni... :D
  • Dzsini
    #6893
    .... és a többi utas között nincs senki, aki rászóljon, hogy esetleg nem kell kinyitni, mert a légkondi azért van? Vagy akár odamenjen és becsukja az ablakot?
  • dave9004
    #6892
    Én azt szeretem mikor érzed h jön a hideg a légkondiból de a sok balfasz kinyitotta az ablakot így minden hiába, plusz még meleg is van
  • AnuluWork #6891
    Akkor nem kellene ezeket a buszokat 40 fokban kivonni a forgalomból?

    Nem normális, hogy kisbaba volt egy hordozóban, és ott pihegett, majd belepusztult. Szóltam a szülőknek, hogy bár ez gyors járat, de kb. 2 perc eltérés lesz a "gyors" és a "lassú" között a végállomásig, és jöjjenek, szálljanak át a mögötte lévő lassúra. Nos, nagyon hálásak voltak. De ez csak egy baba. Naponta ezeket a szarokat fogom ki. Ebben a hőségben ez embertelen. Mondjuk ez nem a jelenlegi BKV hibája, elég sok szart lecseréltek már, ezek a lengyel Volvok amiket még a géniusz alatt szereztek be.
  • karajjj
    #6890
    Az asszem azért szokott lenni, mert nem tudják kikapcsolni ilyen melegben, különben forrna a hűtővíz, tehát fűtenek ilyen melegben akkor is, ha megy a klíma, meg akkor is, ha nem.
  • AnuluWork #6889
    Gratulálok a cégnek, hogy a szar Volvoikon nem a légkondi, hanem a fűtés megy! Máshogy el se tudom képzelni, hogy amikor leszálltam róluk, miért éreztem sokkal jobban magam. Mintha kintről mentél volna be egy légkondicionált helyiségbe. :D
  • ChaosTeam
    #6888
    Nem kell aggódni, a képen ugyan nem látszik, hogy még "fesz alatti-e a pálya", de:
    1, ha a metró vezető látja, hogy ömlik be a víz a pályára, erről azonnal értesíti a KFM-et, aki vagy a vezető véleménye alapján, vagy az ÁDI (Állomási Diszpécser) véleménye alapján, vagy a Műszaki ügyeletes véleménye vagy az EDI (energia diszpécser) véleménye alapján rendkívüli feszültségmentesítést kér. Ezt megteheti a metróvezető is azonnal, ha úgy ítéli meg.
    2, az Állomási Diszpécser szintén azonnal "Peronvészt" nyomhat, ha úgy ítéli meg a helyzetet, hogy a befolyó víz mennyisége veszélyeztetheti az utasokat
    3, ha a harmadik-sínt elérné a víz magassága, akkor azonnal zárlat lenne a rendszerben, aminek hatására azonnal lekapcsolná a rendszer a nagyfeszültséget.

    Tehát többszörös túlbiztosítás van, ami garantálja, hogy az utasokat ne érhesse áramütés. Szóval ilyentől nem kell tartani.
  • karajjj
    #6887
    Akkor leállítják a közlekedés és mivel ez elképzelhető volt, le is állították és pótlóbusz volt a déli szakaszon.
  • molnibalage83
    #6886
    Viszont akkor szélsőséges esetben, ha az állomás felé lejt az alagút és nincs elég elvezetés, akkor bizony elérheti a 3. sínt...
  • karajjj
    #6885
    A hirtelen leesett nagy mennyiségű eső elindult lefelé a lépcsőn, majd a peronon, ez látszik a képen. Máshol is boka fölé ért az utcán hömpölygő víz, amíg szakadt az eső.
  • molnibalage83
    #6884
    Ez meg azért tűnik lehetetlennek, mert irgalmatlan utánpótlás kell ahhoz, hogy ennyire visszaduzzasztva legyen. A rés a peron és a szerelvény között több cm. Azon kiszámolató, hogy mekkora víztömeg tud átfolyni másodpercenként 100 méter hosszú szerelvénynél. Ez kb. 2 m2-es keresztmetszet. Brutálisan nagy, bár lehet, hogy mégis.

    Köszi az ábrát.
  • karajjj
    #6883
    Nem mindegy, hogy honnan jön a víz, mert ha lentről jött volna fel, akkor lenne igazad, ezt rajzoltam be a felső képen, de mivel fentről a lépcsőről folyt le, ezért folyt tovább lefelé a sínek közé, szóval ami valójában történt az az alsó képen van: