6962

\"bkv\"

Vélemények, tapasztalatok, történetek.

| busz | metro | villamos | trolibusz | hév | éjszakai | egyéb |
  • Yotzoo
    #45
    heheheh
  • Coine
    #44
    bázeg erre nem volt jó ébredni :D
  • Mike
    #43
    én naponta arra járok, és még nem láttam lángnyelveket :))
  • Coine
    #42
    Én meg nem voltam...szerencsére...
    Helyette voltam Bartók Béla úti / Móricz Zsiga körteres pokolban.... :-/
  • Marki
    #41
    Ma voltam Pesten.
  • vizes
    #40
  • Marki
    #37
    Én nem bliccelek, mégis ingyen utazok.
  • atee
    #34
    Undorito ceg.
    Bar a MATAV most megrohadtabb!
  • netuddki
    #33
    topic up!
  • netuddki
    #32
    ne is blicceljetek!! csak gondoljatok bele ..ki szeretne ingyé dólgozni/szolgáltatni?? a hírhez meg annyit : nem biztos hogy az ellenőr csak úgy passzióbol harapdál...valami kiváltotta ezt a reakciót...én elég sokat vagyok bkv járműveken (nem mint ellenőr)és az "utas" szvsz.1 elme állapot ..csak a jogait és azt tuggya hogy neki el kell jutnia vlhová, semmi mást. yahh ! és mindezt ingyéé szeretné..
  • Mike at home
    #31
    inkabb orujje, hogy felujitanak.
  • Coine
    #30
    ezentúl csak pórzzal szabad a földalattira felszállni :D
  • Laalee
    #29
    jobblesz ha mostantol nem blicceltek :D

    A Hõsök terénél szerdán történt incidens úgy kezdõdött, hogy egy hölgy utas leszállt a földalattiról, és meglátva az ellenõröket elõ akarta venni a bérletét. A három BKV-ellenõr közül az egyik jegyvizsgálónõ eddig tisztázatlan okokból ki akarta tépni az utas kezébõl a tárcáját, aki azonban nem hagyta magát. Az ellenõrnõ a védekezõ utas hüvelykujját hátracsavarta és megharapta az alkarját.

    A Magyar Hírlap beszámolója szerint az áldozat ezután értékeit hátrahagyva felrohant a lépcsõn, ahol szembetalálkozott egy rendõrrel. A riasztott egyenruhás jegyzõkönyvet vett fel, az ügyben vizsgálat indul. A földalatti utasának sérülése olyan súlyos, hogy amikor a Magyar Hírlapot telefonon tájékoztatta a történtekrõl, éppen operációra várt a baleseti sebészeten, mert elszakadt az egyik ínszalagja.

    A harapdáló BKV-ellenõr áldozata a Magyar Hírlappal azt a félelmét osztotta meg, hogy a közlekedési cég szerinte el akarja hallgatni a történteket. A BKV egyelõre nem reagált a hírre, a napilapnak egy névtelenséget kérõ BKV-munkatárs viszont annyit elárult, tudnak arról, hogy "utastámadás" történt.

  • Marki
    #28
    Én meg arról, hogy ne legyen!
  • netuddki
    #27
    topic up!!!
  • netuddki
    #26
    öregem!
    sztem mindent meg lehet oldani ...
    az ötletedet add be újításnak a bkv központban
    (VII. akácfa u. 15)magának Aba Botond vez.ig. úrnak!!...
    heheheh... kíváncsi leszek a válaszra!!
  • :)
    #25
    Te most miről beszélsz ?:)) én azt mondom hogy ne keljen jegyeket,bérleteket vásárolni, hanem legyen ingyenes az utazás.. nem tom milyen 8 óráról beszélsz itt:)
  • Marki
    #24
    ingyenes ... dolgozz te úgy 8 órát, hogy nem kapsz semmit!
  • :)
    #23
    hülye köcsög bkvsok..... a nagydarab embereket nem merik megállitani,csak a nőket, és a kisebb csávókat..... Titsza undoritó társaság......
    A szomszéd haverom yó nagydarab srác, vele szoktunk metrózni, és élvezi az ilyen helyzeteket, amikor bemondják hogy " sziveskedjenek a jegyek bérleteket előkésziteni, mert a kijáratnál ellenőrök dolgoznak" Nos szándékosan bemegy közéjük, és hozzá se mernek szólni..... bezeg amikor egyedül megyek, akkor egyből ugatnak hogy adjak nekik jegyet....
    csicska mind...... Legyen ingyenes a bkv.
  • netuddki
    #22
    heheheheheh....
    mi van senkinek nincs véleménye???
  • netuddki
    #21
    topic up 24!
  • netuddki
    #18
    hmmm...
    most nemrég azt nyilatkozta az egyik vezető beosztású ürge ,hogy nagy melegben a sofőröket leváltják 1-1 kanyarra.....

    nahhh... ez nem igaz!!


    az a buzi igazán beállhatna 1-1 fordulóra

    "meleg leváltónak"


  • netuddki
    #17
    heheheh ...látom azéé van véleményetek
    akinek nem teccik a cég(bkv) annak méé nem??
  • Cölöpverő
    #16
    én is arról jövök. nagy élmény.
  • Marki
    #15
    Én is akkor kezdem.
  • Coine
    #14
    hőtfőtől megyek jogsire,elvileg aug. végére +lesz, onnantól + anyám kocsiját fogom csórni
  • Marki
    #13
    mind1
  • Blasta
    #12
    Én már sportból nem veszek bérletet! A multkor meg is kérdeztem az egyik ellenőrtől, hogy elenged (mivel szokás szerint semmi nem volt nálam), vagy felírja a hamis adataimat??
    Kissé meglepődött, de aztán látta, hogy ez patthelyzet! Mentem a p****ba! :-)
  • Fat-R
    #11
    hoppá DVK = DKV
  • Fat-R
    #10
    válaszoltam a DVK topikba
  • Gery1980
    #9
    Oksa Efreet!:)
  • Coine
    #8
    Nem szeretem, de hát ez van, ezt kell használni, még bérletem is van :P
  • Marki
    #7
    Egyet értek, bár én DKV-s vagyok. A problémát inkább a hajdú volán adja.
    És mi bajod a DKV-val??
  • Marki
    #6
    A BKV a legjobb. Imádom. Utas - és környezetbarát. Ezért mindig felutazok Budapestre.
  • Efreet
    #5
    próbáljatok az anyázást és a káromkodást elhagyni, különben repül a topic a gumiszobába.
  • Fat-R
    #4
    nekem semmi bajom a BKV-val nekem csak a DKV-val van néha bajom
  • Gery1980
    #3
    BKV ****** meg.Felújjítják a hév vonalát Békás fele és 2 héten keresztül buszjáraton zötykölődök minden reggel és du.Ki*****tt tömeg, fülledt levegő, szóval tök szívás.
  • [Walaki]D`Lair
    #2
    Köcsögök.
  • netuddki
    #1
    Nna?? írjatok!!!