22
Carmageddon 2 és 3 kiegészítések
  • Klub
    #22
    nem
  • Man19
    #21
    Ismeri valaki a Carma2 life-ot?
  • xblades
    #20
    Sosem hitem volna hogy a kettövel játszani fogok még. És főleg nem hogy win 7-en. De jó egy kicsit újra játszani vele, kár hogy a grafikai tuning projekt befucsolt:(
  • high life
    #19
    Itt van Carmageddon 1 része full müködöképes verzio DOS box mellékelve enjoy!

    carm 1
  • Voldi
    #18
    Itt azt írja, támogatva van.
  • Voldi
    #17
    Ilyen kevesen írnak az egyik legjobb játékhoz??

    A kérdésem az lenne, hogy a Carmageddon 1 működne-e pedállal és kormánnyal? Vagy csak billentyűzettel megy?
  • Szanto
    #16
    Szevasztok!

    Tudom, hogy hirtelen zúdítom ezt rátok, de nagyon kíváncsi lennék hogyan lehetne beinstallálni az új kocsikat a Carmageddon 2-be. Az új kocsikat és pályákat megtaláltam, de nagyon felidegesített az, hogy nem tudom őket berakni a játékba.
    A Carstockalypse-t megtaláltam, de ha kitömörítem hibát észlel, márpedig ezt írja ki:a data/opponent.txt érvénytelen elérési utat mutat. Legyetek szívesek, ha nem zavarlak és untatlak ezzel titeket, írjatok róla léci.
    Előre is köszönöm.
  • 12346
    #15
    aha:)

    a nice2 megoldás meg nem felejtődött el, pár darabka már felkúszott:))
  • [HUN]FaTaL
    #14
    ez a kettő, jól látom ugye?:D
  • [HUN]FaTaL
    #13
    hahaha rulez:D
  • 12346
    #12
    ^^

    Skoda 120L
  • bociub
    #11
    naaaAAAaaaAAAaaaAAAaaaAAA
  • bociub
    #10
    VALAKI!!!
  • bociub
    #9
    Egy kis segitség kéne:
    Carma2 Jáccanánk lanon de nem látják a servert a gépek, má minden kombinációt próbáltunk és semmi. Swich, DHCP, IPX/SPX telepitve, xp, A gépekről lehet egymásra másolni TCMD -vel.
    Előre is THX.
  • c115
    #8
    valaki meg tudja nekem mondani honnan lehet leszedni a CARMA 1-2-3 at???
    HELP!
  • Cobra11
    #7
    ja. most látom, hogy magyar oldalt. azt nem tudok. az külföldire visz amit az előbb írtam. jó már nekem külföldi a 3-hoz csak legyen már. szóval aki tud segítsen. előre is kösz.
  • Cobra11
    #6
    elmész a www.hwsw.hu fórumára. majd az autószimulátorok ott kb. a 3dik beszólás (a carmageddon2 autók topicba visz át) ott már az első beszólásnál van egy link. na ott vannak az 1-hez is kocsik. a 3-hoz én nem tudtam letölteni a cuccokat. ha te le tudod akkor megtennéd, hogy leszeded a lamborghini diablot és felteszed valahova? előre is köszi. jah. a 2-höz már nem kellenek kocsik. találtam 85 megányit.
  • PyRex
    #5
    És te nem tudsz egy magyar oldalt, ahonnan a sima Carmageddon-t (az 1-et) le lehetne szedni????

    PyRex
  • Cobra11
    #4
    az is lehet
    Te sem tudsz?
  • Cobra11
    #2
    Milyen sok a segítőkész emberke :(
  • Cobra11
    #1
    Nem tud valaki egy magyar oldalt ahonnan Carmageddon 2 és Carmageddon TDR 2000 kiegészítéseket tudnék letölteni?