18
Magyarkártyajátékok kersek pc-re Zsír, makaó,21 Stb
  • Ferenc5
    #18
    Ingyenes online kártyajátékok. Pasziánsz, kanaszta, römi, makaó és még sok más. Játssz a legnagyobb játékos közösségben valódi ellenfelekkel!

    online-kartyajatekok.info
  • Ricardo23
    #17
    ((("Az alap, amikor két játékos játszik az a hatvanhat. A három illetve négy játékos változata a snapszer."
    Ez igy nem igaz. Igy is nevezik meg ugy is. Es nem attol fugg, hogy hany jatekos jatsza...)))

    Szerintem Rincewind-nek igaza van. Az én ismereteim szerint is az "eredeti" játék a 66, amit 22 játékos játszik. A snapszer a 66 szabályaira épülő kártyajáték 3-4 játékos részére.
  • nimic007
    #16
    imádok kártyázni de a sehol nem találom még a borjú nevezetű magyar kártya játékot.
  • Fülüke
    #15
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aki kóddal játszik az mélyen ássa el magát a föld alá.
  • erilajos
    #14
    hol lehet leszedni a 66-ot
  • Air
    #12
    "Az alap, amikor két játékos játszik az a hatvanhat. A három illetve négy játékos változata a snapszer."

    Ez igy nem igaz. Igy is nevezik meg ugy is. Es nem attol fugg, hogy hany jatekos jatsza...
  • Rincewind
    #11
    THX!
  • Cobra11
    #10
    Ok. Akkor elnézést kérek. Ezt így nem tudtam. Egyébként van 66 a www.nold.hu-n.
  • Rincewind
    #9
    Az alap, amikor két játékos játszik az a hatvanhat. A három illetve négy játékos változata a snapszer.
  • Cobra11
    #8
    Nem 66 hanem Snapszer. Egyébként magyar kártyajátékok vannak a www.nold.hu címen.
  • Air
    #7
    nekem van ultim, lorumom, es 66 (snaplim) is (2 fajta is) de csak 2-en lehet jatszani mindketot.
  • Rincewind
    #6
    Pf, hát kicsit bonyolult lenne elmagyarázni, de szvsz az egyik legjobb játék magyarkártyával... :)
  • Imremagdi
    #5
    66 ? Nem ismerem ? Hogy kell játszani ?
  • Rincewind
    #4
    66 nincs?
  • Imremagdi
    #3
    a zsír érdekelne !( Tömörítve nem lehet olyan nagy) ! ftp.supergamez.hu

    Kössszi !
  • Imremagdi
    #1
    Magyarkártyajátékok kersek pc-re Zsír, makaó,21 Stb

    Kersetem de nem sok sikerrel, pedig létezik zsír , makaó,mert régen nekem is megvolt ,de most nem találom.....

    (Lehet hogy Hülyének néztek ?)