2118
Championship Manager 4
  • jerome
    #1281
    Ha olasz foci csak is Juve.
  • Buddy
    #1280
    Ha olasz foci, akkor Lazio...utána Juventus
  • Buddy
    #1279
    na majd Tököli nélkül
  • Buddy
    #1278
    hehe....átveszem a hatalmat :)))
  • kisficege
    #1277
    Nem lehet:(
  • kisficege
    #1276
    ZAKI!!!!!NEEEEEEEEE!
  • Jabba
    #1275
    Yo legyél ecsém
  • zaki
    #1274
    na császtok emberek, legközelebb 20-án leszek, mert megyek holnap spanyolba nyaralni, addig is sikerekben gazdag CM4-ezést, meg minden, PÁ!
  • Jose
    #1273
    hogyan lehet a médiában dicsérni a játékosokat?
  • kisficege
    #1272
    Elkeztem a Parmával és 1. meccs. Juve-Parma:1-4
    Jó kezdés.Amúgy Bade.Bárkinek jobban drukkolok mint a juvénak.Inkább milan,valencia vagy akárki.Hiába estete ki az Intert, akkor inkább milan.INTER!!!!!!
  • M.A.D.
    #1271
    Online-ra ott a Hattrick!
  • Tono34
    #1270
    Még a végén úgy döntök keresek egy másik klubbot.
    Pedig azt mondja mindenki nagyon boldog.
  • zaki
    #1269
    sajnos nincs
  • Tono34
    #1268
    Zaki vmi ötleted nincsen azóta erre a problémára ?
    #1253
  • zaki
    #1267
    LOOOOOOOL ILYET... most meg 32,5 millióért visszengedik a Brunot :)))) szóval kerestem 115 millát az üzleten... :))))))))
  • Tono34
    #1266
    Kovács Krisztián a Honvédban egész jó csatár.
    Csak rugdalja a gólokat.
  • jerome
    #1265
    Figyeljetek. Nem lenne kedvetek online, nyomni a gamet? Megkéne szervezni. Kiváncsi vagyok hogy, ki milyen király?
  • zaki
    #1264
    miután megvették, egyből in debt lett a státuszuk, azaz csődközelbe kerültek :)
  • zaki
    #1263
    bazz 3,5 éve 8,75 millió márkáért vettem meg Bruno-t, most meg 150 millióért adtam el a Malagának, úgyhogy most még vastagabb vagyok :)))
  • zaki
    #1262
    vmi olyasmit jelenthet, mert mondom hívott az Inter meg a Roma is edzőnek, gondolom a vezetőség, meg csontig rágta a körmét, hogy most megyek-e vagy maradok :)
  • Tono34
    #1261
    Vmi olyasmi, hogy abszolút izgalomban voltak, hogy folytatod-e a klubnál.

    Azt hiszem.
  • zaki
    #1260
    valaki ezt le tudja fordítani?: The Parma board are absolutely thrilled with the level of commitment you continue to show the club nem tudom mit jelent, de biztos hogy qvára meg vannak velem elégedve (ja, inkább maradtam a Parma edzője, pedig mehettem volna az Interhez, de inkább meggondoltam magam, 1ébként hívot a roma is)
  • zaki
    #1259
    én már próbáltam, de lelépett a srác, akivel nyomtam (bassza meg)
  • Tono34
    #1258
    Kipróbálnám, de az a baj otthonról modem nem igazán akarnám, melóból meg hát .....
  • jerome
    #1257
    online nem szoktatok játszani?
  • Tono34
    #1256
    Én is a legaljáról kezdtem, tegnap jutottam fel a 2. ligába. 2 év alatt 2 bajnoki cím.
  • Tono34
    #1255
    Van tipped hogyan lehet fejleszteni az "edzéslehetőségeket" ?
  • M.A.D.
    #1254
    én mindig a Yeovil Town-al kezdem. a legaljáról érdemes.
    Inter-Juve....dddd
  • Tono34
    #1253
    Dag&Red

    A baj: Edzés : szörnyű lehetőségek.
    Egyszerűen nem akarnak fejfeszteni, hogy márt fektettek bele pénzt.
  • zaki
    #1252
    na most, 2 bajnoki címmel, 1 uefa kupa győzelemmel, és egy olasz szuper kupa győzelemmel lelépek a Parmától 5 év után, és az Inter edzője leszek, ugyanis felkértek, hogy vegyem át a csapatot
  • zaki
    #1251
    úgy, hogy egyenlő pontunk volt az utolsó forduló után, és ilyenkor van egy plussz meccs, és azt megnyertem
  • M.A.D.
    #1250
    Én csak azt nem értem, ha tegnap este tíz után pár percel kikaptál a Júvétól, hogy nyertél ellene mégis rá fél órával??? És, hogy lettél bajnok?
    Hattrick forever!
  • zaki
    #1249
    az egész bajnokságban csak 1X kaptam ki...
  • zaki
    #1248
    ÚJRA MEGNYERTEM A SERIE A-T
  • zaki
    #1247
    faszom lesérült Mutu fél évre...
  • zaki
    #1246
    ez van, megutáltak...
  • zaki
    #1245
    na, már csak 3 meccs van a bajnokságomból, 7 ponttal vezetek, és ha nyerek Palermóban, akkor megvan zsinórban a 2. aranyérmem
  • Nasheem
    #1244
    Segítsetek plz!
    Ez a görény Cafu berágott rám, mert kapott egy figyelmeztetést a gyenge meccsei után, és most fűti a többieket is. A köré szerveződő dél-amerikai slepp szinte minden tagja elégedetlen már.
    Év végén Sensi ki is vágott a csapatból, hiába voltunk elődöntősök a BL-ben. Az indok "a beosztotakkal való rossz viszonyom". Hogy tudnám kiengesztelni a parasztokat? Hiába dícsérem őket a médiában nem használ.
  • zaki
    #1243
    melyik csapattal vagy?
  • Tono34
    #1242
    Kimaradt, hogy most jutottam fel a 2. ligába.