22
Athlon XP1600 hűtése
  • Anee
    #22
    na a globálvinek felszerelése aztán szuper
    2 csavarhúzós és nekem a leszorító 1,5 év után egyszerüen megadta magát-FOP32-
    Ahoz képest a Coolink vagy Spire felüdülés
  • Gerry
    #21
    Na, láttam a képet róla, meg olvastam is, lehet, hogy jól hűt, meg olcsó, de a ráfogatása az nagyon gagyi...

    Nézd meg a TAK68-at (www.globalwin.com.tw)

  • Spenser
    #20
    Tessék...

    http://www.spire.hu/
  • Gerry
    #19
    Tudsz róla mutatni képet, vagy egy linket, ahol meglehet nézni, mert érdekelne esetleg a felfogatása és a kialakítása is.
  • Vidam
    #18
    csavokaim, nem ertem min megy a vita:

    Spire FridgeRock 3000e korul van es az hut a legjobban. 32 hutot neztem meg... Elhihetitek nekem...:)
  • Gerry
    #17
    Igen, azon én is gondolkoztam, hogy megéri-e azt a k. nagy összeget, de aztán nagynehezen rászántam magam, és a 41C-os szobában (!), -ugyanis elfelejtettem behúzni a függönyt- 59C-ra ment csak fel a hőmérséklet, úgyhogy engem meggyőzött a GlobalWin. Máskérdés, hogyha úgy nézzük, hogy csak egy "vacak" hűtő, akkor nem ér 2000 Ft-ot sem, de nekem fontos a jó felfogatás, a könnyű szerelhetőség és a jő hűtőteljesítmény.
  • Anee
    #16
    7,5+áfa...
    annyit nem ér AZ meg
  • Nepper
    #15
    És mennyiért vetted?
  • Gerry
    #14
    Ha tőlem kérdezed, akkor igen, egy 1800+osom van egy GlobalWin TAK68-al és elég jól müxik...
  • Nepper
    #13
    Te OEM-eset vettél?
  • Gerry
    #12
    Nekem eddig még nem volt dobozoshoz szerencsém, de azt mondják többen is, hogy elég jók a gyári hűtők!
  • Nepper
    #11
    arra gondoltam
  • Gerry
    #10
    A gyári alatt mit értesz? Dobozos procit?
  • Nepper
    #9
    Egy 1800as Athlon XP-t húzás nélkül hány fokon tartja a gyári hűtő?nem kell újat venni hozzá?
  • Vidam
    #8
    szasztok skacok!

    Spire FridgeRock - 30 fokos szobaban 41 fokra ment fel egy 1600+ proci 1900+ra huzva csont terhelesen! Amugy 39 fok korul van...:)

    En ezt ajanlom. Ja es megsuketulni sem fogsz tole!
  • Anee
    #6
    Nekem U2L hút 1800+ XP-t...47-51 fokon....de 30 fokos szobában
  • Aborg
    #5
    Nekem Titan MS2AB van, az is jo.
  • Gerry
    #4
    9600 bruttó. Duplaventillátoros, nagyfordulatszámú, és speciális felfogatású...
  • Nepper
    #3
    Mennyibe kerűl ez a hűtő?
  • Gerry
    #2
    A GlobalWin TAK68 biztos jól behűti, nekem az van az 1800+oson...

    De arra elég a kisebb hűtő is...
  • Nepper
    #1
    Melyik hűtő hűti el jól?