24
Vannak jó üzletek is - AMP Computer
  • lacibacsi
    #24
    Összehasonlítottam az árakat a Gépboltnálé s az Aquanál.

    A kiszemelt Samsung vinyó 2023 Ft-tal olcsóbb az Aquánál, viszont az LG DVD-író 1700-zal drágább. De már a vinyónál jól jártam, kerestem 2 rugót. Köszi a tippet!
  • lacibacsi
    #23
    Köszi a válaszokat.

    Most akkor 1-1 az állás.

    Valaki még?
  • Inquisitor
    #22
    Utoljára két éve vettem nálunk digitális rajztáblát (A6) nyomásérzékeny tollal 5000-ért (amúgy olyan 17e-ről volt leértékelve), és elégedett vagyok azzal a vásárlásommal. De olyan véleményére hallgas, aki nem túl régen és többször is vásárolt.
  • Davidus
    #21
    a gepbolt.hu drága. ha webshop akkor én az aqua.hu-t tudom ajánlani
  • lacibacsi
    #20
    Sziasztok!

    Négy éve én indítottam a témát. Ki gondolta akkor, hogyí az AMP már nem is nagyon létezik mostanra...?

    De nem is ezért írok. Ismeri, használja (használta) már valaki aGépbolt szolgáltatásait (www.gepbolt.hu)?

    Viszonylag széles a választék, az árak is jónakmondhatók, különösen ha a garanciális feltételeket nézem.

    Kérdésem: vásárolt-e már valaki náluk és ha igen, akkor meg volt-e elégedve? Azt kapta-e amit kért, sértetlenül, azon az áron, stb....?

    Vásárolnék egy-két cuccot a nyári keresetemből, de valami háttérinfó azért jó lenne róluk.

    Köszike!

    Jó nyaralást mindenkinek... miután válaszoltak nekem...
  • bolic
    #15
    He?

    50%? Az lófaszt! 10%-ot beszámít!

    Olvasd el egy picit a MISTRAL pici könyvet!
  • Silent
    #13
    igen korreketek!
  • crx
    #12
    EZ engem is érdekelne!!!!!!
    Csatlakozok hozzád
  • crx
    #11
    Ez el ne hidd!!!!
  • Kiru
    #10
    Ismeri valaki a Demostúdiót. Ott néztem kie egy videókártyát. Korrektek???
  • Evil
    #9
    elobb utobb mindegyik bolt abszolute igyekszik a vasarlorol lehuzni az utolso gatyat is.Itt is volt egy jo bolt.Regen beszamoltak mindent ,tuningolt cuccokat is lehetett kerni ,nem szaroztak a garival.Most meg szivoznak mindennel ott csesznek ki a szakavatatlan emberrel ahol csak tudnak.Nemtom mintha belefasultak volna.
  • Bilux
    #7
    Lehet mistral alkalmazott :)
    Egyébként PCCENTER!
  • Silent
    #6
    ezt a boltot ki ne ejsd:)))
  • wookiee
    #5
    www.mistral.hu
    nézzétek meg.
  • wookiee
    #4
    Szerintem a Mistral.Az 1 évnél nem régebbi ezközöket 50%-ban beszámitják az újba.Az eladók segitőkészek. És ők a legolcsobbak.
  • Silent
    #3
    jó bolt az AMP, de én akárhogy akartam nem adtak kedvezményt:))
    viszont a 3T igen;)
  • lacibacsi
    #1
    Oly sok szó esik mindenféle gagyi boltokról, essék már szó azokról is, ahová érdemes bemenni.

    Nekem csak jó tapasztalataim vannak például az AMP Computer Oktogoni üzletével kapcsolatban.
    Az áraik alacsonyak, mindig vannak akcióik. Az üzlet kulturált, s az eladók nem arra törekednek, hogy átverjenek. Sőt, a mnap egy elég húzós témával kapcsolatban kértem szaktanácsot, amit megis kaptam és ráadásul úgy is volt jó, ahogy mondták...

    Szóval, ha valami kell a gépemhez, én csak ide jövök.

    u.i.: nem vagyok az AMP Computer alkalmazottja, tulajdonosa, stb...!