641
XBOX vagy Playstation2?
  • Deadman
    #81
    vegyél titánt :))))
  • FREAK
    #80
    nem probléma


    az összes Dexter és South Park epizódot angolul láttam, szal ide nekem az oroszlánt :))
  • Deadman
    #79
    Unom a cserélgetést (AR2).
  • FREAK
    #77
    hát merem remélni, meguntam már a szpíd eksönt...
  • FREAK
    #75
    mondjuk ez akkor is egy fasz topik :DD
  • FREAK
    #74
    A következő PS2 lesz (Prisoner Of War, ha Martin nem kamuzott), egy ideig asszem nem lesz GC-re olyan game, amit rám kéne bízni :))

    Az XBOX kölcsönzés nem hülye ötlet, mert nekik csak egy van, aztán hátha jól jön még egy.
  • CHEAPBOY
    #71
    Hath ja, ha meg belehal, akkor az mar elegge durva szint lehetett:DDDDDDd
    Na telleg csak mokazok, nem kivanom senki halalat.
  • CHEAPBOY
    #70
    Ha akarod:)
    Egyebkent milyen gepeken fogsz meg tesztelni ha a kis surmo box tetszett meg tudok rendelkezesedre bocsatani egyet, 100ftert vadiujonnan Eredeti enigma chippel.... ilyen arat na ez mar nem visszamondhato, ha annyira nem tetszik kolcsonbe is viheted azt jo tesztelest:)
  • Deadman
    #69
    Most is megvan, elférnek egymás felett szépen. ICO volt a kedvencem.
  • FREAK
    #67
    és nem fog belehalni, de ez már durva OFF :)))
  • FREAK
    #66
    oks, emailben ömlenghetsz tovább, nem fogok megharagudni :)
  • CHEAPBOY
    #64
    Nem vagy az es megnyugtatasul, ha valamelyik gyermeked eleri a kort es ki akarja probalni ki fogja tehetsz barmit, hidd el.
  • CHEAPBOY
    #63
    frankon ravezetted a "lama" konzolosokat (persze nem azok csak morrowind temaban ahogy en is zod vagyok de tetszik a gamma) erre a Morrowind temara, illetve erre a stilusra, tetszenek az ilyen gamwera nagyon zizzento cikkek, ez olyan volt.
    Mert nem mint mashol ahol alapbol ugy irjak a cikket hogy na bazz ez ehhez meg ahhoz hasonlit (10000masik pcs rpg nevet felsorolva) megkovetelve az olvasotol hogy na tudjad mi ez enelkul szar vagy ha nem tudod, semmi amatorokre valo tekintet.
    Belevezetett a Morrowind feelingbe, megmutatta a szepseget.
    Na nem ajanrozlak, mert elpirulsz itten, tobb cikket azert meg ne lassak:DD
    :P
  • Deadman
    #62
    OK, részemről a téma lezárva, a topicnyitótól meg bocs.
  • FREAK
    #61
    de

    akkor thx :)
  • FREAK
    #60
    figyi, nem akarok személyeskedni, a topiknyitót se akarom bántani, csak ez egy mindennapos probléma.....

    megnézel egy rendezettebb fórumot, ott van 100-200 téma 2 éve, és érdekes módon el tudnak benne csevegni mindenről....

  • Deadman
    #59
    De tényleg ne qrjuk már szét ezt a topicot, nem erről szól.
  • Deadman
    #58
    Bevallom őszintén, én még nem próbáltam, de nem szeretném, ha valamelyik gyerekem megtenné. Lehet, hogy ósdi, köcsög, stb vagyok, de ez van.
  • CHEAPBOY
    #57
    Igen, miert nem szabad?:)))
  • FREAK
    #56
    komoly?
  • Deadman
    #55
    Egyébként nem én nyitottam, bár én nyitás óta itt vagyok, de topicot még talán nem is nyitottam (mindjárt csekkolom), de ha kérdeznek valamit, próbálok válaszolni, nem teleszemetelni a topicot. Miért nincs itt bannelés ??????
  • CHEAPBOY
    #54
    kulonben se bantsd ha latnad mit irt 576ba..... nem piti. nekem tetszik.
  • CHEAPBOY
    #53
    Miert szerinted a Marihuánna az gáz?:))
  • FREAK
    #52
    megtisztelsz

    de elég ha csak csekkolod, hogy nincs-e már 50 ilyen topik


    thx
  • CHEAPBOY
    #51
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • CHEAPBOY
    #50
    hat jobol sohasem art:)
  • FREAK
    #49
    na bazz, a keselyű lecsapott :D
  • Deadman
    #48
    Akkor legközelebb kérünk Tőled engedélyt OH Tisztelt Maruhuána új topic nyitására, nehogy túl sokat kelljen scrolloznod befüvezve.
  • FREAK
    #47
    nem én kezdtem, de fújhatjuk..... csak üzenem a topik nyitójának, hogy előbb nézzen körül, ezt a témát más topikokban ezerszer csontig rágták, eredmény nélkül, de legalább sok az info
  • CHEAPBOY
    #46
    Szeretnel ps2ot vagy Xboxot venni?:)
  • CHEAPBOY
    #45
    Irj mailt elmagyarazom.
  • FREAK
    #43
    tévedsz, mert nem teljesen mindegy.... kurva unalmas naponta kerülgetni az új, de már halott topikokat....

    persze te 500 hozzászólással ezt nem nagyon érzed át, de vannak akik egész nap irkálnak, és érdekes módon 2-3 topikban mindent meg tudnak beszélni.....


    az ilyen topikok csak gyűlnek, és süllyednek, mert valaki lusta volt kicsit utánaolvasni a problémájának....
  • FREAK
    #42
    na nézzük

    1. XBOX - 91 találat
    PS2 - 31 találat
    Playstation 2 - 22 találat

    Namármost ezek csak azok a topikok, amiknek a címében szerepel valamelyik szó.... Ezektől függetlenül benézel bármelyik topikba, és felteszed a kérdést, meglepő módon UGYANAZOK AZ EMBEREK fognak válaszolni, akik ide is írtak... Jó, mi??? És ez még semmi!!


    2. Már miért ne lennének??? Az ottaniak felének van konzolja, vagy legalábbis ugyanúgy vágja a témát, mint bárki...


    3. Ez egy iszonyat hülye kérdés. Mi az hogy "érdemes"?? Mégis milyen szempontból?? Anyagilag?? Halott kérdés.... Játékkínálat?? Grafika?? Extrák??? Vagy mi a cél??? Ez egy silány, hiányos, hülye kérdés, semmiképpen nem lehet rá egyértelmű választ adni. Közölje a srác, hogy mik az igényei, és kap rendes választ.


    És elugatom még 1x: NEM kell új topikot nyitni, ha valaki elfingja magát, bármelyikben lehet kérdezni, ugyanazok írnak oda is....
  • FREAK
    #40
    "lehet, hogy lazább vagyok, mint te"


    Ja, tök lazán beszóltál :)
  • Deadman
    #39
    Egyébként Enigmah-t nem ajánlom, főleg nem TSOP flash-hez. Az Enigmah nem full BIOS, csak kiegészítés, ha valami elqródik,, nem indul többé a doboz, csak Xtenderrel, vagy Evo-X-al.
  • Deadman
    #38
    Sipi : teljesen mindegy nekik, hová írnak, csak irogathassanak, mert csak igy figyel rájuk valaki. Szerintem ne vedd őket észre, oszt kész.
  • Rincewind
    #36
    ;D
  • Sir Quno Jedi
    #35
    ;-)))
  • FREAK
    #34
    hülyegyerek, ilyen témának a következő okoból faszság topikot nyitni:


    1. van már ilyen, több tucat
    2. megkérdezed bármelyik komolyabb hardveres topikban, és válaszolnak
    3. "melyiket érdemes mostanság beszerezni?" ilyen hülye kérdésre úgysem kap senki értelmes választ....

    szal ez egy fasz topik, te meg egy görcs vagy

    lazíts
  • Sir Quno Jedi
    #33
    én igen ;-(