35
-
  • Gerry
    #35
    Uganúgy lehet, mint az összes nVIDIA kártyát, vagy CoolBits, vagy Powerstrip, vagy nézd meg az előbb leírt oldalt, ott van még egy csomó jó cucc hozzá.
  • Gerry
    #34
    Ha felmész a www.guru3d.com-ra, onnan is leszedheted, az overclocking tools alól.
  • scynetyc
    #33
    Geforce2 Mx400 64mb tv-outost lehet e és hogyan tuningolni?
  • Harek
    #32
    Az FTP-n már nem találom törölte valaki?
    De nem fontos, ne fáradj vele köszi. Poverstrip-el eddig működik a dolog.
  • Gerry
    #31
    Ez ma nem megy nekem...
    legegyszerűbb, ha simán leírom:
    ftp.supergamez.hu/upload/nVIDIA CoolBits RegKey
  • Gerry
    #30
    Bocsi, elcs*sztem a linket, szóval:
    INNEN
  • Gerry
    #29
    Na, akkor preparálok neked egy RegKeyt, amit le kell futtatnod, és restart után működnie kell...
    RegKey innen tölthető le.
  • Harek
    #28
    Probáltam, nekem nem talált semmit.
  • Gerry
    #27
    Beírod a keresés mezőbe (CTRL+F, ha jól tudom), enter, és íme megjelenik.
  • Harek
    #26
    Hali

    Megtudnád mondani hol található pontossan a regeditben ez a "Coolbits"? Bár jó a Powerstrip, de kivács lennék rá.

    Köszi
  • Borg
    #25
    Így van, akit érdekel emailezzen.

    Mivel az oldalam nem megy, ezért emailben tudom megirni az infókat csak.
  • Gerry
    #24
    Persze a gari nem vonatkozik túlhajtott cuccosra, és azt pofátlanság is visszavinni...
  • Gerry
    #23
    Én mindig ezzel kezdem, ha egy gépben valami nem jó, akkor keresztpróba, majd csak aztán megyek reklomálni, ha a cucc még garis, nehogy elhajtsanak azzal, hogy némá, itt tökjól müxik...
  • Kömike
    #22
    Ez jó ötlet, majd beszélek valakivel!!!
    Köszi!
    Azért gondoltam a hardveres sérülésre, mert pont akkor sz*rakodott a ventillátora! Tudod búgott mint az állat!!! Meg a progi is írta, hogy hardveres sérülést is okozhat a túlzott tuning!
  • Gerry
    #21
    Kicsi rá az esély, de elképzelhető. Nem tudod kipróbálni egy másik kártyával a géped, vagy egy másik gépben a kártyád?
  • Kömike
    #20
    Gerry: csak az a baj, hogy eddig ment az 1.31-es pointrelease-val, és a tuning óta ilyen sz*r! Talán hardveresen sérült meg!!!
  • Gerry
    #18
    Olvasd el a pointrelease readme.txt-jét, abban le van írva, hogy hogyan lehet kikapcsolni az újított grafikai dolgokat, és hogy úgy nézzen ki, mint a régi 1.17-es. Akkor ugyebár jól kell, hogy fusson, és tudod olyanokkal is nyomni a mókát, akiknek 1.31-es van fönt.
  • Kömike
    #17
    Tudom az is megvan, de azzal mégjobban szaggat!!!
  • Gerry
    #16
    Van már 1.31-es pointrelease, próbáld ki azt!
  • Kömike
    #15
    Szevasztok! Van egy óriási prob.-om!

    Van egy nVidia TNT2 M64 32MB ramos vid.kártya!
    Oszt fogtam az NvMax progit amivel kíválóan lehet tuningolni az nVidiás kártyákat! Nos a 125Mhz-et felhúztam 166MHz-re ha tovább viszem akkor természetesen már szétesik a kép, de ez most nem lényeg, a memóriákat, meg 156 MHz-re! Hzá mit mondjak... a Quake3 vagy 20 fps-sel többet produkált, mint előtte! Aztán vissza vettem, mert a hangszóró elkezdett sípolni, hogy magas lett a hőmérséklet (ASUS TUSL2-C) és vissza vettem 130MHz-re! És most jön a lényeg: a Quake 3 Intro-ja (az ID logo) úgy szaggat mintha diavetítésen lennék!!! És hibába tettem újra az OP rendszert, nem sikerült! Csak egy módon lesz gyorsabb, ha nem teszem fel az 1.29-es PATCH-ot, hanem a gyárit rakom rá! De akkor meg nem tudok SuperHeores.ozni vagy Bid For Power-ezni, mert ilyenkor nincs MOD támogatás!!!
    Please segítsetek!!!
  • CybearBoy
    #14
    A ramokra boltban vettél bordát, vagy házilag barkácsoltad rá a bordákat? Mert én is akarok a VGA-m ramjaira, de még sehol nem találtam. :(
  • Crokin
    #13
    Az órajelet (core clock freq) 320Mhz-re, a memoriát pedig 500Mhz-re lehet felhúzni.
  • Garrett
    #12
    kössz de elég brutális hűtés van most a gépben.+ le van szedve az oldala és a talpas ventil oda van elé állítva...
  • Gerry
    #10
    Ja, nekem is Inno-s kártyám van, annak ellenére, hogy az olcsóbbak közé tartozik, kefejezetten jól tuningolható cuccok az Inno-s kártyák...
  • Gerry
    #9
    Erre nem nagyon tudok mit mondani, nekem nincs MX-es GF4-em, és nem is lesz, mert a mostani GF3 Ti200-as is erősebb nála (mivel van benne Directx8 hardware-es támogatás), és majd egy-két hét múlva GF4 Ti4200-ast, vagy 4400-ast veszek, DE kb 10%-al magasabb órajelen még vígan el kell mennie, aztán meg ha ésszel csinálod kihozhatsz egy olyan értéket, amelyiknél még stabil a gép, de nagy a teljesítmény is...
  • Garrett
    #8
    megvan. és serintetek egy Inno3D gef4 mx 440 est mennyire szabad húzni, ha tettem a memóriákra is hűtőbordát? + ami alapból van rajta ventillátor.
  • Gerry
    #7
    Szívesen. Most meg fog jelenni egy fülecske a Detonátor beállításai közt, ahol egy csúszkával állíthatod az órajeleket...
  • Garrett
    #6
    megvan a reg edit ben megtaláltam köszi!
  • Gerry
    #5
    Ezt a Windows Registry Editorával tudod engedélyeztetni. Ha így sem vágod, akkor utánanézek, hogy pontosan hol, mert így fejből én sem tudom már.
  • Garrett
    #4
    hm lehet hogy csak en vagyok a vakegér de nem találok Coolbits- et sehol benne. merre is van?
  • Garrett
    #3
    köszi máris nézem
  • Gerry
    #2
    Az nVIDIA Detonatorban engedélyeznio kell a CoolBits-t, akkor tudod állítani a GPU és a MEMÓ órajelét. Ez a legegyszerűbb... Meg ott van még a PowerStrip, azt is jól lehet használni.
  • Garrett
    #1
    Hali hol lehet olyxan programokat beszerezni neten, amivel Gef4 kártyákat lehet húzni, ha van egyáltalán ilyen.

    köszi előre is