13
Corel 9 File/Open probléma
  • artschi
    #1
    HELP! Ez a nyomorék 9-es Corel nem hajlandó megnyitni a régi file-jaimat!
    A file-ok 9-es Corelben készültek, de megnyitáskor a Corel elszáll egy "unexpected error"-ral és csak CTRL+ALT+DEL-lel tudom bezárni. Service Pack 1 és 2 is fel van telepítve, de hiába. Már 3x uninstalláltam, a registry-ből is kiszedtem mindent, akkor sem hajlandó megnyitni a régi file-okat. Sőt, feltelepítés után, ha csinálok valamit, azt elmentem, bezárom a progit, újraindítom a progit és megpróbálom megnyitni, ugyanazt az "unexpected error" hibaüzenetet kapom.
    MI LEHET A GOND????
  • artschi
    #2
    Win98 magyart használok, azt nem írtam.
  • TheZsenyka
    #3
    Próbáld meg esetleg importálni... :)
  • TheZsenyka
    #4
    Szóval előbb "NEW" aztán "IMPORT" ennyi...
  • MiQ
    #5
    Ha ez sem segít, sajna jön a winfos újra telepítése. Nekem sajna csak ez segített ezen a problémán.
  • MiQ
    #6
    dettó Win98 alatt. Most XP-m é Corel 10-em van, ennek meg más bajai vannak
  • artschi
    #7
    Remek... :((
    2 éve tettem fel utoljára a windózt, nincs kedvem újrainstallálni, meg beállítgatni egy Corel 9 miatt...
    Az import is hol működik, hol nem...
  • artschi
    #8
    Megoldódott! Műxik a Corel!!!
    A megoldás kulcsa pedig az volt, - amit én eléggé röhejesnek, és érdekesnek tartok - hogy nálam ugyebár többféle nyomtató van feltelepítve, és hosszú ideig az egyik nyomtató, a HP DeskJet 930c volt az alapértelmezett, erre emlékeztem még korábbról. Viszont mostanában véletlenül átállíthattam egy másikra, az pedig a HP Laserjet 5P/5MP PCL drivere volt. Csak úgy próbaképp visszaállítottam, és mûködött. Ebben viszont az az érdekes, hogy amikor a fenti DeskJet volt az alapértelmezett, akkor nyomtatásnál a Corel szétfagyott a francba...
  • artschi
    #10
    :)))
    Nem is fogom letakarítani - legalábbis most. Majd...
  • Format
    #11
    Felejtsd el, nem azért van fenn két éve, mert rendszeresen használja, hanem mert azóta boot-ol...
  • Looooser
    #13
    Lehet hülye kérdés de a corel 9-el ctudok csinálni mozgó gif képet?